Razvlačenje pdf Politika

Vaše mišljenje o podeli pdf Politika na podforume..


  • Ukupno glasova
    109
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
Mislim da je ovo razvlačenje pdf politika na nekoliko podforuma, čist promašaj...

Apelujem ne moderatore da vrate na staro...

Ako ne možete da postignete da isproveravate sve poruke ubacite još nekog modaratora.

Ovo što sad imamo ne doprinosi kvalitetu pdf-a.

Evo i linka, da mi ne zatvarate temu...:D http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=125
 
Poslednja izmena:
Polako naicices se. I ja se jos nisam navikao na Win7 :mrgreen:

Mnoge teme i to neke jako kvalitetne brzo padnu u zaborav samo zato sto spadnu sa prve strane.
Ovako podeleom na jos nekoliko pod sekcija otvara se mogucnost boljeg pracenja, mogucnosti stavljanja vise stiki tema i naravno lakseg posla za moderatore.
Apelovao bih i na moderatore da sve teme starije tipa godinu i vise premeste u posebnu sekciju npr, Arhiva, mnogo se smeca nakupilo. Takodje Da otvore podsekciju Vesti gde bi bile kacene samo najaktuelnije vesti tog dana ili nedelje.

Pozdrav!
 
Mislim da je ovo razvlačenje pdf politika na nekoliko podforuma, čist promašaj...

Apelujem ne moderatore da vrate na staro...

Ako ne možete da postignete da isproveravata sve poruke ubacita još nekog modaratora.

Ovo što sad imamo ne doprinosi kvalitetu pdf-a.

Evo i linka, da mi ne zatvarate temu...:D http://forum.krstarica.com/forumdisplay.php?f=125

Pridruzujem se, jer hronika nije samo to, vec ima i mnogo interesantnih ekonomskih tema, koje zivot znace, tako da je ovo rasclanjavanje "politike" tesko za snalazenje, a i dosadno.
 
Такође мислим да је направљена грешка!
Мислим да ће дискутанти мање да пишу "горе" на тим разним
хроникама,...и
када се теме тумбају....изгубиш вољу да пишеш.

Једна моја тема је била прво на "хроници", па је неко пребацио
на "политику",...па је опет неко вратио на "хронику", :roll: а
ја сам је у старту отворила на Хроници...

После тих претумбација сам баш била изнервирана!

Онда, јуче отворим тему на "политци",...а нађем је вечерас на
"хроници",...
:roll:

То смара и помало нервира,...
 
Такође мислим да је направљена грешка!
Мислим да ће дискутанти мање да пишу "горе" на тим разним
хроникама,...и
када се теме тумбају....изгубиш вољу да пишеш.

Једна моја тема је била прво на "хроници", па је неко пребацио
на "политику",...па је опет неко вратио на "хронику", :roll: а
ја сам је у старту отворила на Хроници...

После тих претумбација сам баш била изнервирана!

Онда, јуче отворим тему на "политци",...а нађем је вечерас на
"хроници",...
:roll:

То смара и помало нервира,...

I mi da se složimo... :lol:

Ne mog' te nađem na ovolikim temama, a kamo li da ti rapliciram...;)
 
Такође мислим да је направљена грешка!
Мислим да ће дискутанти мање да пишу "горе" на тим разним
хроникама,...и
када се теме тумбају....изгубиш вољу да пишеш.

Једна моја тема је била прво на "хроници", па је неко пребацио
на "политику",...па је опет неко вратио на "хронику", :roll: а
ја сам је у старту отворила на Хроници...

После тих претумбација сам баш била изнервирана!

Онда, јуче отворим тему на "политци",...а нађем је вечерас на
"хроници",...
:roll:

То смара и помало нервира,...

То је друга прича и треба да се увиди јасно утврди шта је хроника. Не видим какве везе има згажени полицајац у Бабушници са америчким нападом на Русију.
 
A politički diskursi...:roll:



Mogli su odma, lepo da kažu:

"Prva strana je za dileje..."

И то ми је ок. Овде је за релаксацију и зезање другосрбијаша, хард-кор радикала, урбаних младих, жутих, антибеограђана, сепаратиста, шиптара, хрвата. Оних блентавих врста слепо оданих страначком или неком другом поменутом припадништво. Дискурси су за ширу и озбиљну расправу без спама, спрдње и уобичајних шега и нервирања.
 
Poslednja izmena:
Слажем се да је раније било лакше пратити теме када су све на једном месту.

Али , мора се признати да пдф-политика уме да буде затрпан темама које у уводу не задовољавају ни основне критеријуме писмености и немају примерен садржај пдф-у, па би модерација ту тртебало више да селектује.

Нарочито замерам на глупим анкетама без правилно постављеног питања и често бесмисленом тематиком.
 
Дискурси су за ширу и озбиљну расправу без спама, спрдње и убибичајних шега и нервирања.
Baš zato nisam još uvek tamo napisao ništa.Želim da koliko god dugo poživim budem uvek dovoljno neozbiljan pošto onih koji hoće da budu ozbiljni i dosadni uvek ima previše.
 
Слажем се да је раније било лакше пратити теме када су све на једном месту.

Али , мора се признати да пдф-политика уме да буде затрпан темама које у уводу не задовољавају ни основне критеријуме писмености и немају примерен садржај пдф-у, па би модерација ту тртебало више да селектује.

Нарочито замерам на глупим анкетама без правилно постављеног питања и често бесмисленом тематиком.
Ima leka i za gomilu tema koje ne idu nikuda.Lupi se 15-20 katanaca i sutra nastavimo gde smo stali.
 
Baš zato nisam još uvek tamo napisao ništa.Želim da koliko god dugo poživim budem uvek dovoljno neozbiljan pošto onih koji hoće da budu ozbiljni i dosadni uvek ima previše.

Мене знаш, 90% постова ми је зезање, чекање да неко седне на провокацију или моје седање на провокацију, тамо саставих пар озбиљних постова, чудо неко. Колко су озбиљни и паметни није на мени да судим. Модератор ће их обрисати ако су бесмислени. У сваком случају свако може да пише на оба места.
 
И то ми је ок. Овде је за релаксацију и зезање другосрбијаша, хард-кор радикала, урбаних младих, жутих, антибеограђана, сепаратиста, шиптара, хрвата. Оних блентавих врста слепо оданих страначком или неком другом поменутом припадништво. Дискурси су за ширу и озбиљну расправу без спама, спрдње и уобичајних шега и нервирања.

Da, ali to je veoma "sterilan" pdf. koji lici na prepisane diplomske radove ili slicno. Ipak nisam protiv samo tog pdf-a, ali ima ih 2, zajedno sa hronikom.

Слажем се да је раније било лакше пратити теме када су све на једном месту.

Али , мора се признати да пдф-политика уме да буде затрпан темама које у уводу не задовољавају ни основне критеријуме писмености и немају примерен садржај пдф-у, па би модерација ту тртебало више да селектује.

Нарочито замерам на глупим анкетама без правилно постављеног питања и често бесмисленом тематиком.

Upravo to. Kao sto sam gore napisala, ajde da ima jos jedan pdf, npr. samo "diskursi", ali ovo je mnogo, i hronika i diskursi, pa ne moze covek da se snadje.

Znaci, samo 1 pdf. u okviru "politike" - ili "politicki diskursi", ili "hronika" (kakav glup naziv:roll:
)
 
Мене знаш, 90% постова ми је зезање, чекање да неко седне на провокацију или моје седање на провокацију, тамо саставих пар озбиљних постова, чудо неко. Колко су озбиљни и паметни није на мени да судим. Модератор ће их обрисати ако су бесмислени. У сваком случају свако може да пише на оба места.
Nisam mislio ništa loše,bar ja poštujem većinu sagovornika a o istomišljenicima da ne pričam.:)
 
Da, ali to je veoma "sterilan" pdf. koji lici na prepisane diplomske radove ili slicno. Ipak nisam protiv samo tog pdf-a, ali ima ih 2, zajedno sa hronikom.

Не схваташ о чему се ради, тамо те не бих зезао за загореле баклаве па таман и да поновиш ону глупост о посластичарници и мултикултуралности.

Nisam mislio ništa loše,

Нисам ни протумачио да си мислио лоше, само ти објашњавам зашто ми се свиђа правац у коме је замишљено да се ствари тамо одвијају.

bar ja poštujem većinu sagovornika a o istomišljenicima da ne pričam.:

Да, добар си, на леба треба да те мажемо :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top