Nastavi niz...

Na Novom Beogradu, kod okretnice sedamdesetpetice, nepoznati napadači pretukli su Kubanskog državljanina Franciska E.(33).

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=43886

Da li je ovo zaista talas nasilja ili samo talas izveštavanja o istim? Da li je stanje uvek bilo ovakvo, a manje se o tome izveštavalo ili je količina nasilja na ulicama Beograda stvarno povećana?

Опет???
А шта и тражи крај мораве кад не зна да плива :(
 
London No3 for murders
2009
London has the third highest murder rate of Europe's major cities behind Amsterdam and Brussels.

Ec figures show there were 2.64 homicides per 100,000 people each year in the capital between 2003 and 2006, compared to 4.43 and 3.28 in the two leading cities.

Warsaw and Dublin completed the top five in the list, which looked at murder, manslaughter and infanticide.

Foreign Policy magazine revealed Caracas in Venezeula had figures of 130, followed by Cape Town's 62.

daleko je eu, u svakom pogledu:sad2::roll:
 
Na Novom Beogradu, kod okretnice sedamdesetpetice, nepoznati napadači pretukli su Kubanskog državljanina Franciska E.(33).

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=43886

Da li je ovo zaista talas nasilja ili samo talas izveštavanja o istim? Da li je stanje uvek bilo ovakvo, a manje se o tome izveštavalo ili je količina nasilja na ulicama Beograda stvarno povećana?

Ja mislim da je slucajno...
 
daleko je eu, u svakom pogledu:sad2::roll:

Hebeš EU, pitanje je da li je kod nas pre bilo ovako ili se nešto promenilo na gore. To što u Dablinu ima 6 puta više ubistava nego u Beogradu me ne zanima. Nit moramo da se poredimo sa najgorima, nit da se uklapamo u prosek, već da svoju prćiju sređujemo na najbolji mogući način, a ne da opravdavamo naše kretene... Ako kod nas ima 2 pretučena čoveka nedeljno, a u Londonu 20, to je samo zanimljiv podatak, ne i smernica. Al' jok, prvo što nama padne na pamet je: ''A, pa, imamo fore još 18...'' Na neki perverzan način, oni koji najmanje žele da budu kao oni dolaze do toga da se porede sa njima i opravdavaju njima... Ajde da mi nemamo ni ta 2, a Englezi nek imaju još 118...
 
Hebeš EU, pitanje je da li je kod nas pre bilo ovako ili se nešto promenilo na gore. To što u Dablinu ima 6 puta više ubistava nego u Beogradu me ne zanima. Nit moramo da se poredimo sa najgorima, nit da se uklapamo u prosek, već da svoju prćiju sređujemo na najbolji mogući način, a ne da opravdavamo naše kretene... Ako kod nas ima 2 pretučena čoveka nedeljno, a u Londonu 20, to je samo zanimljiv podatak, ne i smernica. Al' jok, prvo što nama padne na pamet je: ''A, pa, imamo fore još 18...'' Na neki perverzan način, oni koji najmanje žele da budu kao oni dolaze do toga da se porede sa njima i opravdavaju njima... Ajde da mi nemamo ni ta 2, a Englezi nek imaju još 118...

ако каниш у ЕУ мораш по њиовим стандардима....
 
ако каниш у ЕУ мораш по њиовим стандардима....

Hebote, je l' može kod nas neka stvar da se posmatra za sebe, a ne u odnosu na njih, ili na one druge njih? :roll: I to čuješ i od ''prve'' i od ''druge'' Srbije... Ništa nije istinito ili lažno, pogrešno ili ispravno, krivo ili pravo samo po sebi, već tek kad se stavi pored onog njihovog istinitog, pored onog njihovog ispravnog, pored onog njihovog pravog. Zašto njih uzimati kao merilo vrednosti?
 
Hebote, je l' može kod nas neka stvar da se posmatra za sebe, a ne u odnosu na njih, ili na one druge njih? :roll: I to čuješ i od ''prve'' i od ''druge'' Srbije... Ništa nije istinito ili lažno, pogrešno ili ispravno, krivo ili pravo samo po sebi, već tek kad se stavi pored onog njihovog istinitog, pored onog njihovog ispravnog, pored onog njihovog pravog. Zašto njih uzimati kao merilo vrednosti?

еуропа нема алтернативу......
 
Hebeš EU, pitanje je da li je kod nas pre bilo ovako ili se nešto promenilo na gore. To što u Dablinu ima 6 puta više ubistava nego u Beogradu me ne zanima. Nit moramo da se poredimo sa najgorima, nit da se uklapamo u prosek, već da svoju prćiju sređujemo na najbolji mogući način, a ne da opravdavamo naše kretene... Ako kod nas ima 2 pretučena čoveka nedeljno, a u Londonu 20, to je samo zanimljiv podatak, ne i smernica. Al' jok, prvo što nama padne na pamet je: ''A, pa, imamo fore još 18...'' Na neki perverzan način, oni koji najmanje žele da budu kao oni dolaze do toga da se porede sa njima i opravdavaju njima... Ajde da mi nemamo ni ta 2, a Englezi nek imaju još 118...

o cemu pricamo? statistici i crnoj hronici?:) jes' vidio kako si dosao na prava vrata..

na neki perverzan nacin cekam da vidim hoce li razvijeni svijet i eu uspjeti da srede stanje kod seba pa da im se prikljucim:rtfm:
kamilica
 
Dobro je, bolan, dobro je. Nije ni broj postova na Krstarici sve u životu...

Видиш болан вако,циљ Србије је ЕУ.Без договора,референдума конзезуса само тако,ми оћемо.Нико нез на или неће да каже кад,под којим условима и по коју цену.Годинама се само о томе прича о лепоти,лагодном животу и безбрижности.Нико никад није споменуо опасности и замке које стоје на том путу.Само благостање.Е па шипак болан,зна се ко је први стигао и шта је донео.Распродата којекаквим лоповима државна имовина,коло воде мутни финасијери и банке које немају везе са својим филијалама у Еуропи.Отвореност за све без икакве контроле и глад за личним богатством полако показује своје лице.Медији под страним утицајем разне секте и НВО,узимају данак народу жељном свега који гледа пљачку и отимачину на сваком ћошку.Све вајни бизнисмени,наркодилери,квазиполитичари,разни грандови и велика браћа су идеали надолазећим генерацијама.Спонзоруше,шпанске серије,бесни аутомобили,гејеви,квизови и разни магови су Српска сурова реалност.То је цена коју плаћамо путу без алтернативе,путу који је неко одабрао за нас и наша поколења.Прихватао ти или не,тога ће бити све више,то је прогрес земље која нема праве власти и правосуђа,жеље и моћи,храбрости и знања да поведе народ јер је интерес појединца подигнут изнад интереса земље.Толико,болан о постовима,животу и Србији,настављај низ.Лаку ноћ
 

Back
Top