ne znam kako da nazovem temu

Black_Swan

Aktivan član
Poruka
1.391
ovako...sta je najpametnije da se uradi u sledeca dva sluchaja:

1)Zaljubljena si u dechka u koga je do skoro bila zaljubljena tvoja jako dobra drugarica,i on je zaljubljen u tebe.Da budesh s njim ili ne?Sta bi rekla ta drugarica?
2)Zaljubljena si u decka u koga je SADA zaljubljena tvoja drugarica.I on je zaljubljen u tebe a nju ne podnosi.Da budesh s njim ili ne?Kako bi se osecala ta drugarica?

...
nista licno
 
To bi bilo nesto najgore sto bi mogli da urade i on i ona. :cry: On zato sto je kreten, a ona pa ne znam koju bi rec mogla da upotrebim, a da ne uvredim doticnu. "Glupacu".Da "Glupacu" jer pored toga sto je kreten njemu je to samo jedna recka vise,a njoj ....Ona uostalom i nije vredna pomena,jer kako ti moze biti drugarica ako uradi tako nesto? 8)
Da li si sigurna da ti se svidja ili je to samo tvoj egzibicionizam? :? Mislim da je ovo dugo jer da si prava drugarica kako bi i da li bi ti to uopste palo na pamet? :? 8) Ne verujem! 8)
 
Da sam u situaciji te drugarice sto je vec bila ili jeste devojka tog decka,kad bih i najmanje namirisao nesto izmedju njih dvoje naljutio bih se i nikad ih vise u zivotu ne bih pogledao u oci.U svakom slucaju ja mojoj devojci jos na pocetku kazem da mi kaze na vreme ako je nasla drugoga,ja se necu ljutiti,naravno bice mi zao i tako to ali sta cu ja prislinu ljubav ne zelim,ali kad me strefi ko grom iz vedra neba e onda......bolje da ih nema.....
 
Tipkaros:
Cheaf:
Tipkaros:
1) Pricaj sa njom, cemu ti sluze usta...
2) Da je to stvarno ljubav, ne bi ti ni pitala, ali ovako... previse je komplikovano.
Nema tu sta da se prica to ja zovem IZDAJA i nista drugo.

Mislio sam da ako joj se svidja bivsi decko dobre drugarice, treba da poprica sa tom drugaricom...
A pa to jeste pametno,ali ako su njih dvoje jos uvek zajedno a ova hoce da se "ubaci" e onda nastaje problem.
 
1)Mislim da je OK jer ova drugarica nije nikad ni bila s njim(samo joj se svidjao),ali opet bi trebalo da poprichaju.Nije to izdaja.

2)E sad..ovo je komplikovano....Nisu zajedno,ali obe drugarice vole istog dechka....samo sto on ne podnosi prvu a druga mu se svidja...Mislim,da ona bude s njim ona odbachena bi bila mnooogo povredjena..ipak treba razmisliti sta moze da se izgubi a sta dobiti.I naravno razgovor...
 
Black_Swan:
1)Mislim da je OK jer ova drugarica nije nikad ni bila s njim(samo joj se svidjao),ali opet bi trebalo da poprichaju.Nije to izdaja.

2)E sad..ovo je komplikovano....Nisu zajedno,ali obe drugarice vole istog dechka....samo sto on ne podnosi prvu a druga mu se svidja...Mislim,da ona bude s njim ona odbachena bi bila mnooogo povredjena..ipak treba razmisliti sta moze da se izgubi a sta dobiti.I naravno razgovor...
U svakom slucaju neko ce tu izvuci deblji kraj.....ali ko......e to je pitanje za razmisljanje.Treba poznavati te pa da bi se nesto moglo reci
 
Ja da sam na mestu te drugarice verovatno bih presla preko svega.Ako ja nemam sanse kod njega a ona ga gotivi koliko i on nju zelela bih im sve najbolje.Prosle godine se moja najbolja drugarica smuvala sa mojim bivsim ali naravno prvo je o svemu samnom pricala.I ja stvarno nisam imala nista protiv.A da sam ja na mestu te druge cisto sumnjam da bih mogla da budem sa njim zato sto sam ja takva.Nikad nebi mogla da budem sa bivsim deckom svoje drugarice ali to je ipak diskutabilno.P.S.prijateljstvo je ipak na prvom mestu pa tek onda decko ali podrazumeva se ako je pravo i iskreno.
 
Black_Swan:
:lol:
glupacha..khm...vredjash jednu meni dragu osobu

nego,nije ovo moj sluchaj...(trenutno)


Zao mi je ali to je moje misljenje ! Mislim da je to jako nezrelo kako sa njene tako i sa njegove strane....I nema tu sta da se prica!Zamislite da vama dodje devojka i kaze "Znas ja se zabavljam sa tvojim najboljim drugom" pre toga ste se vi zabavljali ili ste se svidjali jedno drugom...Ne bih sigurno sela da razgovaramo! 8)
 
Giovanna:
Black_Swan:
:lol:
glupacha..khm...vredjash jednu meni dragu osobu

nego,nije ovo moj sluchaj...(trenutno)


Zao mi je ali to je moje misljenje ! Mislim da je to jako nezrelo kako sa njene tako i sa njegove strane....I nema tu sta da se prica!Zamislite da vama dodje devojka i kaze "Znas ja se zabavljam sa tvojim najboljim drugom" pre toga ste se vi zabavljali ili ste se svidjali jedno drugom...Ne bih sigurno sela da razgovaramo! 8)
Imas pravo. :wink:
 
Black_Swan:
ovako...sta je najpametnije da se uradi u sledeca dva sluchaja:

1)Zaljubljena si u dechka u koga je do skoro bila zaljubljena tvoja jako dobra drugarica,i on je zaljubljen u tebe.Da budesh s njim ili ne?Sta bi rekla ta drugarica?
2)Zaljubljena si u decka u koga je SADA zaljubljena tvoja drugarica.I on je zaljubljen u tebe a nju ne podnosi.Da budesh s njim ili ne?Kako bi se osecala ta drugarica?

...
nista licno

prvi slucaj
nemoj da budes sa njim, nece da uspe to ti garantujem, vidjao sam mnogo takvih slucajeva i nijedan nije uspeo
sto se tice drugog slucaja
nek ona sazna da ga ti isto volis, pa vidi ako ona ga ona spopada, ti radi isto, ako ne onda sacekaj malo da prodje malo vremena da se neke stvari promene
 
HUUUUUUHHHHHHH od kad ja nisam bila ovdje ...........
nego da odgovorim ja na ovaj problem tako sto cu ti ispricati jednu pricicu

imala ja dobru drugaricu i svidjao mi se jedan momak i ja primjetim da se ona cudno ponasa vec neki period a on me cudo gleda i onda ja fino pitam nju ima li sta izmedju njih i ona mi kaze kako on nju muva a ona nece zbog mene...i ja istog trenutka joj kazem da se smuva s njim iako mi je bilo malo krivo,ali sta je tu je...ona nije htjela jedno vrijeme "zbog mene" ali se ipak smuvala s njim,ovo je bilo prije vise od godinu dana,ja sam na neki nacin izgubila drugaricu ali ne zbog toga sto sam ljuta ili nesto slicno vec zbog toga sto je ona svaki trenutak sa njim...
znaci ukoliko je prava ljubav u pitanju i drugarica i citav svjet ce razumjeti,a ako nije ljubav drugaricu ces izgubiti a nakon nekog vremena i njega....
kisssssssss
 
SWANNNN kiss:** ovaj ljubim te jer ujedno ovom temom mi dosta pomazes jer i ja imam identican problem ovako..
Imam dve najbolje drugarice od kojih je prva M. bila pre jedno mesec dana sa H. a posle je druga najbolja drugarica S. bila pre nedelju dana sa H. :arrow: H. je jedan te isti decko i obe su bile sa njim pa zbog toga nisu pricale nedelju dana.
Moj problem je sto sad nijedan nije sa H. ali on je rekao da mu se ja svidjam i on se meni svidja...
Sta da radim??Mislim da nema vise svrhe sta ako se obe naljute na mene...COMPLICATED!!!!!!!!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
JOBAHA:
SWANNNN kiss:** ovaj ljubim te jer ujedno ovom temom mi dosta pomazes jer i ja imam identican problem ovako..
Imam dve najbolje drugarice od kojih je prva M. bila pre jedno mesec dana sa H. a posle je druga najbolja drugarica S. bila pre nedelju dana sa H. :arrow: H. je jedan te isti decko i obe su bile sa njim pa zbog toga nisu pricale nedelju dana.
Moj problem je sto sad nijedan nije sa H. ali on je rekao da mu se ja svidjam i on se meni svidja...
Sta da radim??Mislim da nema vise svrhe sta ako se obe naljute na mene...COMPLICATED!!!!!!!!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Uh, You have a BIG problem.Ma pitaj te drugarice sta bi one mislile da se ti smuvas sa tim H.Nema druge.
 
Cheaf:
JOBAHA:
SWANNNN kiss:** ovaj ljubim te jer ujedno ovom temom mi dosta pomazes jer i ja imam identican problem ovako..
Imam dve najbolje drugarice od kojih je prva M. bila pre jedno mesec dana sa H. a posle je druga najbolja drugarica S. bila pre nedelju dana sa H. :arrow: H. je jedan te isti decko i obe su bile sa njim pa zbog toga nisu pricale nedelju dana.
Moj problem je sto sad nijedan nije sa H. ali on je rekao da mu se ja svidjam i on se meni svidja...
Sta da radim??Mislim da nema vise svrhe sta ako se obe naljute na mene...COMPLICATED!!!!!!!!
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Uh, You have a BIG problem.Ma pitaj te drugarice sta bi one mislile da se ti smuvas sa tim H.Nema druge.

aha a ja bas nemam dobro misljenje o h. na prvo pogled. bio je sa m. pa sa s. i sad hoce sa tobom i sve za tako krarko vreme :?
 
Mislim da bi najbolje bilo da ti nadjes nekog drugog. Kako je ostavio njih dve(sorry) verovatno ce i tebe,jer ocigledno je da decko ne zna sta hoce cim prelazi sa jedne drugarice na drugu i tako redom :?Voli decko da udara recke pa to ti je!! :lol:
Sta cete,mladost ludost!!! :lol: :wink:
 
Black_Swan:
ovako...sta je najpametnije da se uradi u sledeca dva sluchaja:

1)Zaljubljena si u dechka u koga je do skoro bila zaljubljena tvoja jako dobra drugarica,i on je zaljubljen u tebe.Da budesh s njim ili ne?Sta bi rekla ta drugarica?
2)Zaljubljena si u decka u koga je SADA zaljubljena tvoja drugarica.I on je zaljubljen u tebe a nju ne podnosi.Da budesh s njim ili ne?Kako bi se osecala ta drugarica?

...
nista licno
Ma bezi iz tog okruzenja glavom bez obzira,da ne bi napravila neku 'slucajnu'gresku,pa da perje ne bi letelo na sve strane!!!!!
 
Giovanna:
Mislim da bi najbolje bilo da ti nadjes nekog drugog. Kako je ostavio njih dve(sorry) verovatno ce i tebe,jer ocigledno je da decko ne zna sta hoce cim prelazi sa jedne drugarice na drugu i tako redom :?Voli decko da udara recke pa to ti je!! :lol:
Sta cete,mladost ludost!!! :lol: :wink:

Pa da to sam i ja mislila ali on mi se toliko svidja da iako me mozda zeza imam zelju da se smuvam snjim pa jos i on je reko da mu se strasno svidjam...mozda laze...sta znam.Ali svejedno...ma videcu sta mogu da uradim.
 

Back
Top