Velja Ilić pod istragom

gost 102443

Buduća legenda
Poruka
31.186
Ilić pod istragom

Policija vodi istragu protiv lidera Nove Srbije Velimira Ilića zbog sumnje da je umešan u nabavku švedskih šinobusa za "Železnice"

Policija vodi istragu protiv predsednika Nove Srbije Velimira Ilića zbog sumnje da je umešan u malverzacije na "Železnicama Srbije" u vreme dok je bio ministar u Vladi Srbije, potvrđeno je Pressu u vrhu srpske policije. Policija je došla do dokumentacije prema kojoj je Ilić navodno bio umešan u aferu nabavke švedskih šinobusa iz 2005, ali i u sumnjiv posao sa hrvatskim "Železnicama" na kome je trebalo da se budžet ošteti za tri miliona evra.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/84579/Ilić+pod+istragom.html

Dohakali i njemu.
 
Ilić pod istragom

Policija vodi istragu protiv lidera Nove Srbije Velimira Ilića zbog sumnje da je umešan u nabavku švedskih šinobusa za "Železnice"

Policija vodi istragu protiv predsednika Nove Srbije Velimira Ilića zbog sumnje da je umešan u malverzacije na "Železnicama Srbije" u vreme dok je bio ministar u Vladi Srbije, potvrđeno je Pressu u vrhu srpske policije. Policija je došla do dokumentacije prema kojoj je Ilić navodno bio umešan u aferu nabavke švedskih šinobusa iz 2005, ali i u sumnjiv posao sa hrvatskim "Železnicama" na kome je trebalo da se budžet ošteti za tri miliona evra.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/84579/Ilić+pod+istragom.html

Dohakali i njemu.

:lol:keep dreaming.
Podseti me koje su stranke tada cinile vladu!:think:
 
onaj ko je karijeru poceo blokadama puta kod preljine i pohodom nabgd, pre ili kasnije mora da stigne medju svoje, tj u zatvor, ovim ili onim razlogom, svejedno

vazno je da mu je skinut oreol prvoborca `demokratije`
 
onaj ko je karijeru poceo blokadama puta kod preljine i pohodom nabgd, pre ili kasnije mora da stigne medju svoje, tj u zatvor, ovim ili onim razlogom, svejedno

vazno je da mu je skinut oreol prvoborca `demokratije`

Pa gresis. Da nije bilo Velje, ni 5 oktobar ne bi umeli da izvedu kakvi su tunjavi i smotani.

A njemu i nije potreban epitet "prvoborca" jer je on uvek takav.:cool:

Sposoban i otresit.
 
ma da, da nije bilo Velje sirovine Sloba ne bi sjahao sa vlasti, a one stotine hiljada ljudi nista..:roll:
on se tu promuvao, onako sirov, dali mu da ministruje, verovatno se mnogima prevrtao zeludac ali sta ce..i vreme je da se tornja...:D
 
Svaka njemu čast za te zasluge, ali ako je kraduckao - zna se:D

Pa bolje da "kraducka" (uostalom, to je i sam priznao:roll:) nego da krade na veliko bez stida i mere!
Ko priznaje - pola mu se prasta!
I u tome je velicina coveka, a ne da cuti kao da ne kazem sta!:cool:



Velja je pogresno shvatio vlast,misli da mu je to ratni plen.Sad je drugi talas demokratije kod nas,mora da se pohapse "prvoborci".pa da dodje neka pametna civilna vlast.:think:


Koja pametna civilna vlast kad nemamo vise pametnih, ako ih je i bilo - "zaglupeli" su!
 
Ja ne verujem.Covek je devedesetih usao u politiku go ko pistolj,vozio je razdrndanog jugica.
Sad samo kuca ni sam ne zna koliko ima,vozi dzip od 50 000 evra,gradio kliniku 500 000 evra...doduse sve na kredit,velika mu drzavna plata.:hahaha::hahaha::hahaha:

A šta tek reći za Đelića koji ima 10% banke i isto tako i danas vozi Jugića?

Navedi mi jednog ministra u celoj našoj istoriji koji je iz politike izašao siromašniji nego što je ušao (dakle, odmah po istupanju sa vlasti, a ne šta se nekome desilo godinama koje slede).
 
А када ђе истрага за државни удар изведен Октобра 2000?

:think:Samo oni?Nije bilo koalicije?
Sve je to lopov do lopova.A Ilic i da je krao izvucice se.Zasto?Jer lopov lopovu stiti ledja.Svako ima materijala o svakome!:whistling:

Zeleznice su pokradene jos 2001 god. zbog provizija.
Ovaj doso tek 2004. pa ti vidi...

Pa gresis. Da nije bilo Velje, ni 5 oktobar ne bi umeli da izvedu kakvi su tunjavi i smotani.

A njemu i nije potreban epitet "prvoborca" jer je on uvek takav.:cool:

Sposoban i otresit.

Pa bolje da "kraducka" (uostalom, to je i sam priznao:roll:) nego da krade na veliko bez stida i mere!
Ko priznaje - pola mu se prasta!
I u tome je velicina coveka, a ne da cuti kao da ne kazem sta!:cool:






Koja pametna civilna vlast kad nemamo vise pametnih, ako ih je i bilo - "zaglupeli" su!

stoka seljačka, baš se ostrvio....koliko vidim, *dobra odbrana mu se sprema..........verujem da će sud uvažiti vaše argumente :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top