zasto se uvlacite na forumasice

nemora niko ovde da pise al ce se procita bar naslov.primetijo sam da se forumasi uvlace na forumasice misle ce dobiju i prave lazno lice i ako dobiju posle ce one da vide da nisu bili iskreni prema njima!i sta onda_onda ce se zamrze i forumasice vise nece veruju u nas muzjaci iskreni!mesto da kao bata velibor otvoreno kaze da smo mi podmukli dok ne dobijemo,glumimo finocu i ludilo a posle begamo kod svoji zena i devojke!ce nas zamrze forumasice zbog lipicaneri koji glume finocu!

ahaM...imas rep :mrgreen:
 
nemora niko ovde da pise al ce se procita bar naslov.primetijo sam da se forumasi uvlace na forumasice misle ce dobiju i prave lazno lice i ako dobiju posle ce one da vide da nisu bili iskreni prema njima!i sta onda_onda ce se zamrze i forumasice vise nece veruju u nas muzjaci iskreni!mesto da kao bata velibor otvoreno kaze da smo mi podmukli dok ne dobijemo,glumimo finocu i ludilo a posle begamo kod svoji zena i devojke!ce nas zamrze forumasice zbog lipicaneri koji glume finocu!

Primetijo sam vishe nemoram se uvlachim na forumashice. :lol:
 
nemora niko ovde da pise al ce se procita bar naslov.primetijo sam da se forumasi uvlace na forumasice misle ce dobiju i prave lazno lice i ako dobiju posle ce one da vide da nisu bili iskreni prema njima!i sta onda_onda ce se zamrze i forumasice vise nece veruju u nas muzjaci iskreni!mesto da kao bata velibor otvoreno kaze da smo mi podmukli dok ne dobijemo,glumimo finocu i ludilo a posle begamo kod svoji zena i devojke!ce nas zamrze forumasice zbog lipicaneri koji glume finocu!

debili :lol:
doduse ja bihj se iskreno mozda uvlacio happines, da sam stariji :D
Ona je tako sexy xD
 
A šta to čekaš?..... autobuska je dve ulice dalje;)

Звоцалице, не чекам ја бус, већ да почну мушки форумаши да ми се увлаче... па, ваљда сам и ја форумашица?! :eek:
Па, добро, нисам баш тинејџерка... мало сам оцвала, али нећемо да цепидлачимо! :zcepanje:
Хеј, само не под сукњу, ту сам посебно голицљива... :mrgreen:
:bye:
 
Звоцалице, не чекам ја бус, већ да почну мушки форумаши да ми се увлаче... па, ваљда сам и ја форумашица?! :eek:
Па, добро, нисам баш тинејџерка... мало сам оцвала, али нећемо да цепидлачимо! :zcepanje:
Хеј, само не под сукњу, ту сам посебно голицљива... :mrgreen:
:bye:

lepo si im rekla,sad nece mozes da zivis ko covek a mogla si da si uzivas i nemas obaveze da odgovaras na pozivi!mogla si i na pijac da ides,da zaradis pare,ali cvrc,sad ce budes stalno na kompjuter!
 
Их, бре камионџијо, што си ти неки, па нисам те стопирала, па да ми квариш радњу! :p
А, што се тиче блајања на сајту, ја сам те ''дечије богиње'' давно прележала.:D
Је л' 'оћеш да ти обришем шајблу?! :zcepanje:
:bye:
 
Их, бре камионџијо, што си ти неки, па нисам те стопирала, па да ми квариш радњу! :p
А, што се тиче блајања на сајту, ја сам те ''дечије богиње'' давно прележала.:D
Је л' 'оћеш да ти обришем шајблу?! :zcepanje:
:bye:
to bata velibor voli, he he he
 
ne mogu od tebe da citam sta se pise na ostale tematike,tolko me nerviras.
sto bre ne priznas da si ko ostale,da volis svekrvu,da ne ides na seminari i da si pitoma ko ostale drugarice iz kompjutera_

Nerviram te jer me volis i ne mozes protiv toga:cool:
Svekrvi se radujem ko mati ludoj cerci,na svaki seminar idem a ako ih nema sama ih organizujem,pitoma sam ko crna mamba i da znam da ne mozes bez mene:manikir:
 

Back
Top