Istine o sexu ..

E'len

Poznat
Poruka
9.248
Naišla sam na neke zanimljive podatke , pa hajmo ih podjelit ..:mrgreen:
Slobodno ubacite i neki svoj , ali istinit :D;)

* Mi ih zovemo stidne uši ,a Francuzi imaju poetican izraz : " papillons d'amour ili " ljubavni leptirići" :zcepanje:

* Muškarcima brže brada raste kad očekuju sex :mrgreen:
* Prosječna brzina ejakulata je 45 km/h
* Dobro da ne živimo u Caliju u Kolumbiji : tamo je prve bračne noći svjedok mladenkina majka ..

:mrgreen::mrgreen:
 
...zzene, a osobito urmashice, koje se ne jebu nose prljave gatje i izuzetno su neuredne...:rumenko:
...urmashce su u dobrim odnosima, odnosno u neraskidivoj sprezi sa sedishtima u kolima...:rumenko:
...zzena koja je spremna za parenje duplo brzze zzvatje zzvaku od one koja nije...:heart:
...qrchitj poraste kad je u erekciji...:(
 
...zzene, a osobito urmashice, koje se ne jebu nose prljave gatje i izuzetno su neuredne...:rumenko:
...urmashce su u dobrim odnosima, odnosno u neraskidivoj sprezi sa sedishtima u kolima...:rumenko:
...zzena koja je spremna za parenje duplo brzze zzvatje zzvaku od one koja nije...:heart:
...qrchitj poraste kad je u erekciji...:(

Jaoo , baš mi te ža sto si ima takva iskustva ..:(:rumenko:
 
najveci penis izmerio je dr Robert L. Dickenson, ima 34 cm, a obim 16 cm :rumenko:
najmanji u ukrucenom stanju meri samo 1 cm :(

kod zzivotinja kit ima najveci penis 3m, shirine 30 cm :rumenko: nilski konji i slonovi su na drugom mestu, metar duzzine :mrgreen:
aaaaaaaaaaaa:D :lol: :P
 
Naišla sam na neke zanimljive podatke , pa hajmo ih podjelit ..:mrgreen:
Slobodno ubacite i neki svoj , ali istinit :D;)

* Mi ih zovemo stidne uši ,a Francuzi imaju poetican izraz : " papillons d'amour ili " ljubavni leptirići" :zcepanje:

* Muškarcima brže brada raste kad očekuju sex :mrgreen:
* Prosječna brzina ejakulata je 45 km/h
* Dobro da ne živimo u Caliju u Kolumbiji : tamo je prve bračne noći svjedok mladenkina majka ..

:mrgreen::mrgreen:

a el vidite sad da sam znala da ti leptirici ne rastu u stomaku sto stalno pominjete nego na drugim mestima:mrgreen: a u stomaku rastu gliste:P
 
An Arab at the airport :
- Name ?
- Abdul al- Rhazib.
- Sex ?
- Three to five times a week.
- No, no...I mean male or female ?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow !
- Yes, cow, sheep, animals in general.
- But, isn't that hostile ?
- Horse style, doggy style, any style.
- Oh dear !
- No, no...deer run too fast
 

Back
Top