nece u selo oce u grad!!

vozac kamiona

Primećen član
Banovan
Poruka
806
nista od moju zenidbu,moja mi danas kaze da oce da se uda za mene al da prodamo imanje i ostavimo jednu malu kucicu koju imam na isto imanje da tu ostane mama a mi da kupimo stan i odemo u grad!!jel ona normalna,da ostavim mamu mucenicu samu da je nerviraju komsinice i prodam onako imanje sa sve njive kocine obori torovi jasle sve za zivotinjke i odem u grad da zivim u kartonski zidovi gde nemozes ni samar na zenu da opalis posteno a da se ne nakace razna drustva za red i mir i zastitu zivotinja oni sto samo serru i nista ne rade!
 
hehehe, pa ta stvarno nije normalna! Ma ja sam pobegao u selo... u gradu je sranje! Reci joj to,... Život u prirodi je mnogo lepši od betona. Na betonu leti možeš samo da čvariš ja.ja, a zimi će da jede samo so, 'lebac i vodu! Ona nije normalna, crće od gladi! :lol:
 
hehehe, pa ta stvarno nije normalna! Ma ja sam pobegao u selo... u gradu je sranje! Reci joj to,... Život u prirodi je mnogo lepši od betona. Na betonu leti možeš samo da čvariš ja.ja, a zimi će da jede samo so, 'lebac i vodu! Ona nije normalna, crće od gladi! :lol:
dete,bog da ti da srecu,ima otstampam ovo i odnesem joj da vidi kako i mladici su pametniji od nju!
 

Back
Top