Zbornica

Lepo-i ovo smo dobili!
Pa,red je da počnemo nečim lepim-jer naša profesija je lepa.Za razliku od onih po kancelarijama-mi smo stalno sa mladima,stalno smo u toku i nema mesta depresijama.
Tek kad izađemo sa časova setimo se svojih problema-bar se 5-6 sati odmorimo od njih-zar ne?
A veće nagrade od sjajnih dečijih očiju i osmeha i nema.
Danas su me baš nasmejali:Pitaju da li može jedna zagonetka-i evo je:
Šta je to:danju -laje,a noću-pliva -nisam znala odgovor,a "Perica" sav srećan-reče:
SVEKRVINA PROTEZA !
I kako onda biti neraspoložen.....ONI nam ne daju.....srećom imamo njih.
 
@ Tamiš - baš lep post za početak :)
@ Big people - znamo. Za razliku od prave zbornice u školi, u ovoj virtuelnoj su đaci dobrodošli, ali ne bi bilo ni lepo ni korisno da se tema pretvori u prepucavanje učenika i profesora.

Mogli bi i da počnemo sa onim klasičnim upoznavanjem ko u pravoj zbornici, ali sa nikom umesto imena i prezimena... Ko anonimni alkosi :hahaha: Evo vako:

Ja sam Lazycat i trenutno ne predajem ništa pošto sam na porodiljskom, ali inače predajem engleski jezik u srednjoj školi već više od 10 godina. Posle četvrtog časa u danu obaram sve svetske i svemirske rekorde u izgovaranju najlapsusastijih lapsusa koji se mogu i ne mogu zamisliti. :mrgreen:
 
mi to zovemo ludara, svinjac, obor..........:P

Vidi se da nisi bas u toku sa desavanjima u zbornici i da si ljut zbog toga sto moras da ides u skolu.
Postoji jednostavno resenje za tu ljutnju, predjes na vanredno skolovanje i ucis kad hoces, koliko hoces i ne moras uopste da sreces "ludake i svinje". Osim mozda tek po zavrsetku skolovanja, na poslu. ;)
 
Vidi se da nisi bas u toku sa desavanjima u zbornici i da si ljut zbog toga sto moras da ides u skolu.
Postoji jednostavno resenje za tu ljutnju, predjes na vanredno skolovanje i ucis kad hoces, koliko hoces i ne moras uopste da sreces "ludake i svinje". Osim mozda tek po zavrsetku skolovanja, na poslu. ;)

ma opushteno bre ja se zezam...;)
msm samo kazhem kako stvari stoje....:P
 

Back
Top