holi krap

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mrvetina

Primećen član
Banovan
Poruka
605
ja i devojka smo nesto pricali prosle veceri i nekako smo opet dosli do teme o seksu. i nista. pocne ona da prica o tome kako ne voli da prica puno o tome i ja ko iz topa "cek, cek, jel mozes da postignes orgazam uopste?". i onda se ucuta, napravi tuznu face i rasplaka se.

meni je bilo glupo....jer.....

1) vec sam sumnjao na to

2) puno se rasplakala

ruzan je osecaj u pic.ku materinu.
a krila je vesto, znam kako se oseca. nije htela da saznam.
ne krivim je, ali znam kako ce se sad osecati.
 
ja i devojka smo nesto pricali prosle veceri i nekako smo opet dosli do teme o seksu. i nista. pocne ona da prica o tome kako ne voli da prica puno o tome i ja ko iz topa "cek, cek, jel mozes da postignes orgazam uopste?". i onda se ucuta, napravi tuznu face i rasplaka se.

meni je bilo glupo....jer.....

1) vec sam sumnjao na to

2) puno se rasplakala

ruzan je osecaj u pic.ku materinu.
a krila je vesto, znam kako se oseca. nije htela da saznam.
ne krivim je, ali znam kako ce se sad osecati.

pa osecace se bedno.kako moze da se oseti....a ti sad vidi da joj nadomestis to malo........msm,zajebi malo svoje zadovoljstvo,i ne moras odmah da joj ga stvais,nego msm malo se vise posveti mazenju,ljubljenju.............i tek kad vidis da se devojka zagrejala........msm imas 20 i nesto godina,a ja ti pricam ovo........msm stvarno.........:confused:
i da-kad kazem mazenje ne msm da je izvatas................:manikir:
 
O moj boze. Ne znam da li da placem ili da se smejem.Jesi li ti bre,decko,normalan?! Prvo,ne treba da ti bude krivo sto se cura "puno" rasplakala,nego trebas da se potrudis oko nje,a druga stvar,mislim da znam za samo jednu osobu na ovom forumu koju ova tema zanima - tebe.Zato - SHUT THE **** UP!
 
:lol: Woodoo koji ti je ******?

pa osecace se bedno.kako moze da se oseti....a ti sad vidi da joj nadomestis to malo........msm,zajebi malo svoje zadovoljstvo,i ne moras odmah da joj ga stvais,nego msm malo se vise posveti mazenju,ljubljenju.............i tek kad vidis da se devojka zagrejala........msm imas 20 i nesto godina,a ja ti pricam ovo........msm stvarno.........
i da-kad kazem mazenje ne msm da je izvatas................

el si ti luda ili sta? :lol: pa ti ne znas ni kako nas sex izgleda (i da li ga uopste imamo) a vec dajes savete. :lol:
ona je imala 5-6 momaka pre mene i nije mogla.
 
:lol: Woodoo koji ti je ******?



el si ti luda ili sta? :lol: pa ti ne znas ni kako nas sex izgleda (i da li ga uopste imamo) a vec dajes savete. :lol:
ona je imala 5-6 momaka pre mene i nije mogla.

mentolu tvoja riba ne moze da svrsi,ne ja...a ti se samo tesi time da nije mogla ni sa drugim momcima...da ti imas veze sa zivotom,znao bi kako da zadovoljis ribu,a ne tu se jadas na TINEJDZERIMA!!
 
mentolu tvoja riba ne moze da svrsi,ne ja...a ti se samo tesi time da nije mogla ni sa drugim momcima...da ti imas veze sa zivotom,znao bi kako da zadovoljis ribu,a ne tu se jadas na TINEJDZERIMA!!

da ti imas zivot i nekoga ko te voli ne bi pisala ovakve komentare.
glupa si majke mi. :lol:

ili nijedan nije mogao...?? a mozda je neki poremecaj ***** ga....

zezali su je za to, pa joj se place kad prica o tome. tesko joj je.
 
da ti imas zivot i nekoga ko te voli ne bi pisala ovakve komentare.
glupa si majke mi. :lol:



zezali su je za to, pa joj se place kad prica o tome. tesko joj je.

e pa varas se..........cak,stavise,zna i da me zadovolji............a ne bih rekla da to tvoja devojka ima..........:manikir:
i mentolcino jedna,moja pamet je za tebe nepojmljiva,ti si i socijalno im mentalno zaostao.........msm,kakav ti zivot imas?sa 20 i nesto godina dolazis na pdf tinejdzeri,i otvaras ovakvu temu?alo,bre?bolje pokreni to pitanje kod psihologa,ili jos bolje psihijatra...............
 
e pa varas se..........cak,stavise,zna i da me zadovolji............a ne bih rekla da to tvoja devojka ima..........:manikir:
i mentolcino jedna,moja pamet je za tebe nepojmljiva,ti si i socijalno im mentalno zaostao.........msm,kakav ti zivot imas?sa 20 i nesto godina dolazis na pdf tinejdzeri,i otvaras ovakvu temu?alo,bre?bolje pokreni to pitanje kod psihologa,ili jos bolje psihijatra...............

ae citaj malo sta pise....uostalom, ako ne zelis da pomognes na neki nacin ili ukazes nesto ne ulazi na temu....mislim prosto....nije sad da ti ja nesto popujem i da ti *****m, ali cemu ovakva konverzacija....??
 
ae citaj malo sta pise....uostalom, ako ne zelis da pomognes na neki nacin ili ukazes nesto ne ulazi na temu....mislim prosto....nije sad da ti ja nesto popujem i da ti *****m, ali cemu ovakva konverzacija....??

brate,ne dam na sebe i kraj.........ja sam mu lepo napisala.........a on je krenuo sa "glupa si" forama iz treceg osnovne...........i lepo sam mu nap,zato sto je meni jako bliska drugarica imala problem sa tim.i bilo ih je vise u pitanju...i nasla je nekog,ko se vise trudio oko nje,i sad nema problema sa njim.....
tako da dobro sam skpirala sta je hteo da kaze................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top