biti zena na netu

Koliko Vam je drage dame činjenica da ste žena na netu donela neprilike?

Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?

Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?

A koje su dobre strane?

Šta je to što ste dobile?
Sta vas nervira?

Sve zavisi od mog raspolozenja.. opterecenje ili rasterecenje kad ja to hocu i koliko hocu.."covek legne u onakav krevet kakvom ga sebi sam namesti"..
 
Koliko Vam je drage dame činjenica da ste žena na netu donela neprilike?

Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?

Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?

A koje su dobre strane?

Šta je to što ste dobile?
Sta vas nervira?

nikakve neprilike nisam imala.
najlepse je biti zena na pdf politika. :D
drze vas kao malo vode na dlanu. ;)
 
Мислим, немам баш неки избор
- могу да будем жена на нету, па да ме спопадају и стартују мушкарци (или неке жене) зато што сам жена
- могу да будем мушкарац на нету, па да ме спопадају и стартују жене (или неки мушкарци) зато што сам мушкарац

Трећег нема...
 
Koliko Vam je drage dame činjenica da ste žena na netu donela neprilike?

Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?

Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?

A koje su dobre strane?

Šta je to što ste dobile?
Sta vas nervira?

Od dobrih stvari, konkretno na forumu, saznala sam mnoga zanimljiva misljenja ljudi u vezi sa nekim temama, a van foruma sam saznala svasta jos mnogo zanimljivije.

Ja uopste ne razumem sta je to negativno do cega bi moglo da dovede smucanje po netu.:confused: Nije mi jasno ni kako neko moze da mi dosadjuje ili da me maltretira virtuelnim putem. Moze li neki primer neprilika koje bi mogao doneti net a da to nisu virusi i sl?

Ono sto me nervira na netu, i to zestoko, je kad mi uleti restart virus. Taj me opasno razbesni.:evil:
 
nikakve neprilike nisam imala.
najlepse je biti zena na pdf politika. :D
drze vas kao malo vode na dlanu. ;)

Kako da ne. :lol:
Kad se samo setim nekih dogadjaja sa politike na kojoj sam stvarno redak gost. Jednom napisah da uopste ne mrzim Bugare (nista vise od toga) pa me Aleksandar 3 ili 4 kako vec pocasti jednim nezavidnim epitetom. Zbog cega nemam pojma, valjda se podrazumeva da postena srpska zena iz dna duse mora Bugarima zeleti zlo. :D
Jednom sam se pitala kako se ne izbrise post u kom se zali sto nam zemlja nije sravnjena u bombardovanju i sto nije izgunulo sve sto se krece a covek mi lepo nakaci smajlije u zaru oralnog seksa :lol: . Valjda smatra da postena srpska zena ne sme da zali svoju zemlju cak i kad je ruse i pale.
Da se ne prisecam vise...:(
 
Kako da ne. :lol:
Kad se samo setim nekih dogadjaja sa politike na kojoj sam stvarno redak gost. Jednom napisah da uopste ne mrzim Bugare (nista vise od toga) pa me Aleksandar 3 ili 4 kako vec pocasti jednim nezavidnim epitetom. Zbog cega nemam pojma, valjda se podrazumeva da postena srpska zena iz dna duse mora Bugarima zeleti zlo. :D
Jednom sam se pitala kako se ne izbrise post u kom se zali sto nam zemlja nije sravnjena u bombardovanju i sto nije izgunulo sve sto se krece a covek mi lepo nakaci smajlije u zaru oralnog seksa :lol: . Valjda smatra da postena srpska zena ne sme da zali svoju zemlju cak i kad je ruse i pale.
Da se ne prisecam vise...:(

ma salim se, na politici te ubace u masinu za mlevenje mesa,
ako izdrzis posle ti niko ne moze nista. :lol:
 
sad sam sludjen nacisto,sto li smo mi krivi
a vise me dame moje zanima, da li ste imali duele sa pripadnicama istog pola ?
poznato je da su zene surevnjive i da ne nabrajam ...jer ce me pojesti....:rumenko:
 
gledam ja tako svoja posla a pp pocinju da stizu.greska ili namera ,pitanje je sad?
doticna me vise ne smara,ukapirala da nisam lik iz njene price ,nadam se.problem sa klonovima i vecita opsesija je vec vidjena.Nisam dugo na ovom forumu ,ne stizem da pisem ali citam ono sto me zanima .
 
Koliko Vam je drage dame činjenica da ste žena na netu donela neprilike?

Koliko puta ste "upale" u nezgodnu situaciju,npr.neko Vas je startovao,dosadjivao,maltretirao zato što ste žena?

Da li su žene na netu "slabiji,nežniji pol" ili je situacija možda obrnuta?

A koje su dobre strane?

Šta je to što ste dobile?
Sta vas nervira?

Kao i u svakodnevnom zivotu....Jednom sam bila u situaciji,da mi na mejl,stalno dolazi poruka od nekoga ko bezveze nesto pise...:mrgreen: Od te jedne,nisam imala vise neprijatnih situacija,jer se odmah postavim ,da se zna,da nisam neki debil,vec normalna i ok girl,pa ko je isto normalan,zna da je samnom ok komunicirati.Zene su jaci pol,u svakom smislu.:mrgreen:
E,pa sad....Ne moze da me nervira,ako ja ne dozvolim da me neko ili nesto ne iznervira...Dobila sam puno finih ljudi,sa kojima mozes lepo komunicirati,iako si ih upoznao na netu.Lepo je znati,da i tu ima finih ljudi.
 

Back
Top