Путинов деда је био лични кувар Владимира Лењина и Јосифа Стаљина.

Да ли вам недостаје КГБ

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Човек који је подигао Русију из пепела јесте био агент КГБ!

Да ли сте знали?

Путин је рођен у Лењинграду (данашњи Санкт Петербург) 7. октобра 1952. Његова мајка Марија Ивановна Путина је била радник у фабрици, а отац Владимир Спиридонович Путин је био регрутован у Совјетску морнарицу да служи на подморници почетком 1930их, а касније је служио у НКВД-у у саботерској групи током Другог светског рата.[1] Владимир Путин је имао још два брата који су рођени средином 1930их; један је умро неколико месеци након рођења, а други је подлегао дифтерији током опсаде Лењинграда. Деда Владимира Путина, Спиридон Путин, је био лични кувар Владимира Лењина и Јосифа Стаљина.
На универзитету је постао члан Комунистичке партије Совјетског Савеза и остао је њен члан све до њеног распуштања децембра 1991.Путин је примљен у КГБ. Радио је у Директорату КГБ Лењинграда и Леинградске области
Од 1985. до 1990. Путин је био на дужности у Дрездену, Источна Немачка. Након пада Берлинског зида, Путин је био враћен у Совјетски Савез и у јуну 1991

Остало је позанто!


 
Задаци КГБ-а су били заштита граница, и заштита вођа партије и државе и кључне државне имовине. КГБ је такође истраживао и процесуирао оне који су крали државну или социјалистичку имовину. За разлику од западних обавештајних служби, КГБ (у теорији) није био заинтересован за откривање намера непријатеља, већ само његових способности.

Користећи идеолошко привлачење, Совјети су успешно регрутовали велики број шпијуна на високим функцијама. Најзначајнији су успеси КГБ-а у сакупљању америчких атомских тајни.
 
зна ли се шта је стаљин највише воло да једе?

То ми није познато али је волео сликарство, вајарство, музику, драму и књижевност.

Реал-социјализам добио је свој израз и у уметности


Заиста предивно!


:heart:
 
Gospodin sam, a ne DRUG....nemoj me terati na povraćanje....

A istina UVEK pripada samo onome ko je trenutno najjači....

Razumeš Čavez ?

P.S. Čaveza definitivno simpatišem zbog otpora koji pokušava da pruži Amerikancima, ali je DEFINITIVNO šizofreničar, kao i ti ....

Капиталиста значи!
 
Gospodin sam, a ne DRUG....nemoj me terati na povraćanje....

A istina UVEK pripada samo onome ko je trenutno najjači....

Razumeš Čavez ?

P.S. Čaveza definitivno simpatišem zbog otpora koji pokušava da pruži Amerikancima, ali je DEFINITIVNO šizofreničar, kao i ti ....

:zcepanje:..."Господине", зар не можеш никоме да будеш друг:?:

.
 
Jesam ja desničar, i naježim se u vezi sa tim izrazom....DRUG....

ali...imam i ja DRUGARICE.....za drugove baš nemam mnogo vremena....

Ponavljam da volim i poštujem Ruse, ali da i oni NISU više drugovi, pa tako i ja.

Друже ја мислим да си ти заиста збуњен
 
Gospodin sam, a ne DRUG....nemoj me terati na povraćanje....

A istina UVEK pripada samo onome ko je trenutno najjači....

Razumeš Čavez ?

P.S. Čaveza definitivno simpatišem zbog otpora koji pokušava da pruži Amerikancima, ali je DEFINITIVNO šizofreničar, kao i ti ....

Nemoj tako druze.......
 
Имајте на уму да је ово јавна анкета и да Ваше одговоре могу да виде други корисници.
Опције за анкету
Да ли вам недостаје КГБ
ДА
НЕ
Погледај резултате анкете
/B]

:confused:
Е то ја сутра печем ракију.....:confused:
 
Задаци КГБ-а су били заштита граница, и заштита вођа партије и државе и кључне државне имовине. КГБ је такође истраживао и процесуирао оне који су крали државну или социјалистичку имовину. За разлику од западних обавештајних служби, КГБ (у теорији) није био заинтересован за откривање намера непријатеља, већ само његових способности.

Користећи идеолошко привлачење, Совјети су успешно регрутовали велики број шпијуна на високим функцијама. Најзначајнији су успеси КГБ-а у сакупљању америчких атомских тајни.
:confused:
Ракија од јабука....а има један казан од дуња.......:dash:
 
То ми није познато али је волео сликарство, вајарство, музику, драму и књижевност.

Реал-социјализам добио је свој израз и у уметности


Заиста предивно!


:heart:

Ове године остављам мало јачу....да одма вата....:dash:
 
Bas tako.

Jos im samo nisu postavili rakete na Crvenom trgu, svud okolo jesu...

Tako nesto SSSR nikad nije doziveo.

Pa da, Putin pravi ortodoksnu pravoslavnu drzavu, podrzava nacionaliste, finansira ih, verovatno ce se ta tendencija preliti i u Srbiju, jer srbi vole da kopiraju ruse, a kada se to desi, konacno ce NWO i ostala liberalna gamad morati da beze glavom bez obzira......
 

Back
Top