Kakva Rusija, koja Rusija.........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam, kazi mi kako?

Nadji neku sliku na netu,desni klik na nju pa opcija kopiraj adresu sike!U poruci na forumu otvori isto kao za youtube,opciju ubaci sliku pa obrisi ono http u njoj i onda nalepi adresu slike koju si kopirala...gotovo !
0009.gif
 
Pa ne znam, je l taj grof bogat? Mozda jesam ako je bogat, napravicu da jesam

Ne postavljam smajlije, slike, bilo šta od pre tri godine kada sam banovan na pola godine zbog komentara na jednu sliku....................., najoriginalniji sam ovde jedan od najiskusnijih forumaša i sigurno jedan od najsiromašnijih............., ja sam ti pravi komunista onaj bez gaća na guzici............, to pitajte komuniste šiptare oni znaju koji sam ja proleter...

A kada sam pre 6 godina prvi put ovde učestvovao , tačno sam razmišljao kao neki............., prvi put kada sam postavio sliku , kano da se diga Tito nekako mi srce zaigralo.............................
 
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!

Која дебилна тема....

..
katanac800m-1.jpg
 
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!

Ovi crnogorci su stvarno prolupali:hahaha::hahaha::hahaha: hvala bogu, imate drzavu, pa je usmeravajte gde god ocete, a ovu siptarsko englesku filozofiju, zadrzi za sebe i daleko ti lepa kuca:hvala:
 
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!

Vama jesu,nama nisu :bye:
 
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!

I onda je mrmot zavio cokoladu ....:hahaha:
 
Nasa braca Rusi su nam dali kredit i to su nam jos i odredili sta da radimo sa tim parama. A par dana nakon toga EU nam je odobrila donaciju u tolikom iznosu za narednih 5 god. I ko nam je blizi?

Па разлика је више од очигледна.Тај руски кредит свакако че стичи а за донацију нисам сигуран.Обично деле донације када треба нешто да се зачини.Капиш?ЕУ даје донације само на папиру.....
 
:hahaha:
AMERIKA I EU.............nam je spas i bliža...................Ko voli Rusiju, zašto bi je voleli................, hoćemo više da njih volimo od Grka i Španije koji nas vole toliko da seku vene zbog Srbije...........pa svi ti prijatelji nam i nisu prijatelji nego samo one najobičnije pi..čkice.............

AMERIKA I ENGLESKA SU SILE I NAŠI PRIRODNI SAVEZNICI ZAJEDNOSA NEMAČKOM POSLE NJENE KATARZE..........., UVEK BILI I BIĆE !!!
:hahaha:


Sto rece jedan clan,nije ti lako.............. :lol:
Jeste,i nasi prijatelji su nas bombardovali i oteli kosovo(pricam o najblizim dogadjajima,da ne bude da nisam dobro informisan :lol:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top