Požar u bolnici Dragiša Mišović

Verbal_Kint

Iskusan
Poruka
5.339
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=24&nav_category=16&nav_id=388620

Požar u bolnici Dragiša Mišović
24. oktobar 2009. | 23:37 | Izvor: B92
Beograd -- Na poslednjem spratu bolnice "Dragiša Mišović" u Beogradu večeras je izbio požar koji gasi veliki broj vatrogasnih ekipa.

Oko bolnice je više vatrogasnih i policijskih vozila, saobraćaj je zatvoren u okolnim ulicama, a ni pešacima nije dozvoljeno da priđu mestu požara. Kako saznajemo, pacijenti koji su u kritičnom stanju prevoze se ua Urgentni centar i VMA. Vatra, koju gase vatrogasne ekipe, zahvatila je skoro celu zgradu. Na licu mesta su brojne ekipe Hitne pomoći. U ulicama oko bolnice nema struje.

Uskoro opširnije...
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=10&dd=24&nav_category=16&nav_id=388620

Požar u bolnici Dragiša Mišović
24. oktobar 2009. | 23:37 | Izvor: B92
Beograd -- Na poslednjem spratu bolnice "Dragiša Mišović" u Beogradu večeras je izbio požar koji gasi veliki broj vatrogasnih ekipa.

Oko bolnice je više vatrogasnih i policijskih vozila, saobraćaj je zatvoren u okolnim ulicama, a ni pešacima nije dozvoljeno da priđu mestu požara. Kako saznajemo, pacijenti koji su u kritičnom stanju prevoze se ua Urgentni centar i VMA. Vatra, koju gase vatrogasne ekipe, zahvatila je skoro celu zgradu. Na licu mesta su brojne ekipe Hitne pomoći. U ulicama oko bolnice nema struje.

Uskoro opširnije...

..........stanujem pored ,inache debili sa b92 sve znaju a ne znaju shta se deshava u nashem glavnom gradu ,pozar zahvatio zadnji i malo predzadnji sprat ,gadno je izgledalo ali su nekako ugasili ,josh tinja ali kazu nece dugo ,nepristupacno totalno za vatrogasna kola to je josh ovim carevima vatrogascima otezavalo posao .............
 
..........stanujem pored ,inache debili sa b92 sve znaju a ne znaju shta se deshava u nashem glavnom gradu ,pozar zahvatio zadnji i malo predzadnji sprat ,gadno je izgledalo ali su nekako ugasili ,josh tinja ali kazu nece dugo ,nepristupacno totalno za vatrogasna kola to je josh ovim carevima vatrogascima otezavalo posao .............

pa ima onaj ulaz iz ljutice bogdana,moze kamion da udje?
 
Ču, pa šta! Ima tu milion varijacija za ovaj pdf... Devedesete, Hrvati, Tadić, Šiptari, Milošević, nebriga države... ih, Bog da vas vidi! :lol:

:lol::lol::lol::ok:

Evo da i ja prozborim koju...kada bih , a kao sto nisam:rumenko:, bila sklona teorijama zavere sad bih odmah posumnjala da je ovo pucanj upozorenja opaljen u pravcu pravosudja da se ne petljaju tamo de im nije mesto:sad2::think:

Missim sinoc idu vesti na studiu B i prvo ova o pozaru , a odmah iza nje ona da su ovi uhapseni lopovi, direktori domova zdravlja i ostalih eminentnih zdravstvenih ustanova dobili po 30est dana da se porazmisle :sad2::mrgreen:

Missim , meni pade na pamet uzrocno posledicna okolnost, a i to da je pozar zahvatio potkrovlje a ne prizemlje jer bi onda tragedija bila nezapamcena ...missim ne kazem ja nista , no razmisljam o mogucim teorijama zavere i tako :whistling:

Sve u svemu hvala Bogu da nema zrtava:ok:
 
E sad da sam k'o što nisam rekla bih šta sam ja pisala odmah posle ove nesreće...al' 'ajde kad se već hvale ovi "novinari" iz Presa da da im je "ekskluzivno" otkriće , da im ne kvarim:zcepanje:

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...no+otkrivamo:+Podmetnut+požar+u+bolnici!.html

Pa kaže :

----------

Ekskluzivno otkrivamo: Podmetnut požar u bolnici?!


Čudne koincidencije

- U najmanju ruku je čudno da je požar u „Mišoviću" izbio samo dva dana pošto su prošlog četvrtka zbog nenamenskog trošenja novca za renoviranje bolnica uhapšeni bivši direktori KBC Bežanijska kosa, Zvezdara, bolnice „Sveti Sava" i Doma zdravlja Palilula. I kako to da požar izbije baš na tom, sređenom spratu, na kome nije bilo ni ljudi ni opreme?! Ima tu osnova za veliku sumnju i zato mi sada proveravamo kako je rađena ta rekonstrukcija bolnice, po kojim cenama, da li su i ovde naduvavane fakture, kao i u bolnicama čiji su direktori uhapšeni... - otkriva sagovornik Pressa iz istrage. On ne isključuje mogućnost da je možda „nekome palo na pamet" da posle hapšenja lekara požarom prikrije eventualne nepravilnosti i kod rekonstrukcije ove bolnice.

Svi direktori

Bolnicom „Dragiša Mišović" od 2006. do decembra 2008. godine upravljao je Đorđe Bajec, koji je potom prešao na mesto direktora Kliničkog centra Srbije. Od decembra 2008. do kraja juna 2009. godine bolnicu je vodio zamenik direktora Dragan Radovanović, a tada je za novog direktora postavljen Radisav Šćepanović.

....itd...itd...
 
Poslednja izmena:

Back
Top