Nestasluci nasih kucnih ljubimaca

Zdravo!Ja sam ovde nova. Vidim da se radi o nestaslucima kucnih ljubimaca,pa cu ispisati nesto sto je moj pas Aska uradila.Pre 2 meseca ostavila sam torbu na stolu napolje.U torbi je bio moj telefon.Kad nisam gledala Aska se popela na sto,uzela torbicu i odnela u bastu.Izgrickala je,a pritom je izgrickala i moj mobilni telefon.Ja sam se mnogo naljutila na nju.Ali onda sam se shvatila da sto je ucinjeno ucinjeno je i da vise volim nju, nego neki tamo moj mobilni.A sad sam joj mnogo zahvalna,jer cu dobiti novi mnogo bolji mobilni.I to je to.Ostala bih jos ali,sad moram u shoping.Bye!
 
Koristio sam pretragu i nisam naso ovakvu temu
Mozemo da diskutujemo o cemu hocete (sta se desilo vasem psu , neki smesan trenutak ili neki lepi trenutak sa vasim ljubimcima )

Evo ja imam zenku rot-a 4 godina ima luda skroz (zove se kira ) :D I pre par dana mami bio rodjendan dobila je westija stene mislim da ima 4 meseca isto zenka (nazvali smo je viski :D )
I sad posto je viski mali vode je svuda mama gde god ide do grada kod prijatelja ili da se proseta povede viskija em ne opada dlaka em mala kuca ,pa jos spava sa mladjim bratom u krevetu( a rot ima box i kucicu al je pustimo nekad u kucu kad je bas hladno napolju).... a rot velik opada dlaka , kiru nemozemo bas svuda da vodimo pa je vrv ljubomorna :per:
I mnogo su smesne kad trce po dvoristu :D

Sutra cu da bacim neku sliku cisto da se vidi razlika izmedju rota i westija :D

Ako ima vec ovakva tema izvinjavam se i molim mod team da premeste poruku ....
 
Koristio sam pretragu i nisam nasao ovakvu temu
Mozemo da diskutujemo o cemu hocete (sta se desilo vasem psu , neki smesan trenutak ili neki lepi trenutak sa vasim ljubimcima )

Evo ja imam zenku rot-a 4 godina ima luda skroz (zove se kira ) :D I pre par dana mami bio rodjendan dobila je westija stene mislim da ima 4 meseca isto zenka (nazvali smo je viski :D )
I sad posto je viski mali vode je svuda mama gde god ide do grada kod prijatelja ili da se proseta povede viskija em ne opada dlaka em mala kuca ,pa jos spava sa mladjim bratom u krevetu( a rot ima box i kucicu al je pustimo nekad u kucu kad je bas hladno napolju).... a rot velik opada dlaka , kiru nemozemo bas svuda da vodimo pa je vrv ljubomorna :per:
I mnogo su smesne kad trce po dvoristu :D

Sutra cu da bacim neku sliku cisto da se vidi razlika izmedju rota i westija :D

Ako ima vec ovakva tema izvinjavam se i molim mod tim da premeste poruku ....

A koja je svrha ove teme? I o cemu bi razgovarali?
Smesne trenutke vec ima tema

edit: evo teme
 
Poslednja izmena:

Back
Top