Dođite u Srbiju

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Tradicionalna srpska gostoljubivost, prema kojoj sam skeptican jos od onomad kada mi je prijatelj pricao kako su seljaci iz okolini Beograda, naplacivali svojim sunarodnicima , koji su u zbegovima nastojali da pobegnu iz centra grada, i da izbegnu ono nemacko bombardovanje 1941. casu vode ili spavanje u stali, po cenama kojih se ne bi postidela ni ondasnja "Moskva" , se poslednjih dana, ponovo aktuelizuje u svojoj najlepsoj tradiciji ......Naime, citali smo kako je onaj nesrecni englez upucan u stomak samo zato sto je nekom lokalpatrioti rekao "all right" , sto je neskolovana , mrznjom nadojena svinja shvatila kao psovku, sto mu je, opet , po misljenju blogera i forumasa na mnogim sajtovima sirom srbije, dalo za pravo da "mrskog engleza" upuca u stomak nekoliko puta...........



I avaj.....pitanje koje se povlaci po forumima nije "zasto je budala upucala stranca , samo zato sto je stranac", nego, " zasto ovaj nije odmah otisao u urgentni....mora da je tu nesto sumnjivo".........



Samo sto smo provarili , ili nismo, jos jedan divljacki , prostacki napad na ljude koji su se debelo zajebali , pa umesto u neku lepu evropsku destinaciju , zalutali , u ovaj nas grad.......desava se repriza , u centru grada, gde horda "tradicionalno (patriotski) raspolozenih navijaca" nasrce na francuske navijace i pri tom jednog , batinama dovodi do same granice smrti, gde i danas , balansira sa neizvesnim ishodom (sada već znamo ishod)...............



I opet, crkveni - borbeni horovi po srBskim forumima , pevaju istu , otuznu , rastimovanu pesmu o tome kako "se to svuda desava" i " ko ih je terao da se setaju gradom, umesto da su sedeli u hotelskim sobama"..?????????????????



U momentima kada se i pomoli poneka vest iz svetskih medija , koja pise o beogradu kao " centru balkana" , " novoj turistickoj destinaciji" , kao sinhronizovana akcija autisticnih i agorafobicnih "patriota" , odgovor stize u najgoroj formi........porukom "ne dolazite u srbiju , ako vam je zivot mio"............



Cesto sam , doduse davno , zaista nosio u sebi osecaj ponosa sto sam beogradjanin , i kada god bih negde putovao, to sam , ako nije bilo nepristojno, isticao u svakoj prilici, naivno verujuci da je beograd "najlepsi grad, na dve reke" , gde zive neki " dobri, gostoljubivi ljudi " ........danas se nazalosti , stidim , cutim , i gledam da izbegnem temu kada neko pita "odakle ste"???...........



da li su se slicno osecali neki ljudi iz cecenije ( a nisu svi teroristi ) kada su snimci sakacenja stranaca obilazili svet , ne znam, ali znam da je cak i u Japanu, covek koji ne zna da pokaze na karti ni staru Jugoslaviju , a kamoli Srbiju, rekao ......." ubio bih se kada bih morao tamo da odem"........i to je istina, ziva......u predgradju Osake, deda na biciklu ne zna da li se Srbija maze na lebac, ali zna da je opasna po zdravlje .....i po zivot............
Preuzeto, ali pošto je reklamiranje zabranjeno...
Editovano minimalno, a zarad sprečavanja napada histerije
 
Колико болестан треба да будеш да би се стидео места у коме си одрастао.
Не разумем шта хоћеш да кажеш са овом темом.
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
...u predgradju Osake, deda na biciklu ne zna da li se Srbija maze na lebac, ali zna da je opasna po zdravlje .....i po zivot..........

..dakle debilno, da debilnije ne mozhe biti..ajmo moderacija katanac i kazna..
 
Ајд сад нађи још неки од Дадиних бисера (чини ми се да неко рече да пише на Б92 Блогу)
па нам пренеси овде да се још мало смејемо ...

:bye::bye::bye:
 
Постављач Јомини и текст подугачак. Видим ја нешто ми чудно кад оно он додао две запете на текст идејног вође :D

Лудак по правилу није свестан своје лудости. Џаба сва алармантна писанија, када се о њима се оглашављају Б92 хашишари.
 
Lepo napisah da sam ovo našao na jednom mestu i iskopirao. Manje izmene da ne bude grubo i to je to.

Nešto na temu da kažete? :D Recimo - da se složite?

Tema je debilna i nepostena .

Uzmi sad lepo zadnjih 100 godine ( naravno oniih kad nije bio rat ) i saberi sve napade na strance u Srbiji zajedno , pa sve to uporedi sa bilo kojojm zemljom. Videces da kod nas i nema toga to lioo , koliko toga ima u inostranstvu .

S druge strane , godinama niko nije napao ni jednog stranca ovde , a onda nekoliko koordinisanih napada za kratko vreme .
A onda oped orkestrirani napadi , na sve srpsko , pa naravno i na SPC . Daklem , da li ce te ikad prestati , stetocine , da pljujete i balavite gluposti ?
Oaj nakaradni tekstic je delo nekog Jugo-nostalgivcara i komunjare sa B92 bloga , ili E novina , a mozda sa nekog Bloga .
Daklem, siladzije u zatvore , a u isto vreme pohvatati hrvatske agente koji su organizovali prebijanje stranaca , i oduzeti frekvenciju B92 .
 
Ви сви само зезате наше другосрбијаше, који не прихватају да живе у клерофашистичком и рушилачком друштву. Њима је сваки дан хорор, а ходање мрачним улицама једнако рату, као што једном приликом рече локални форумашки хашишар. Немате срца.
 
Srbija je kewa, kome se ne svidja, moze da dobije ovo
c055.gif
 
Ви сви само зезате наше другосрбијаше, који не прихватају да живе у клерофашистичком и рушилачком друштву. Њима је сваки дан хорор, а ходање мрачним улицама једнако рату, као што једном приликом рече локални форумашки хашишар. Немате срца.

Па јес, није ни њима лако ...
Убисмо их истином, здравом логиком и историјским чињеницама ...

Скоро да ми их је жао ...

:sad2::sad2::sad2:

Шалим се, није ми их ни најмање жао ... Тражили су, сада нека гледају ...
 
Poslednja izmena:
Oво је oгавни текст је резултат симбиозе Петра Луковић, inagadadavide и Милоша Васића

jomini јеси ли већ на западу, са документима Мунира Алиибнизетмулахафизхаџибеговића, да не трпиш све ово, пошто видим да ниси задовољан ситуацијом после DOS револуције
n045.gif
 

Back
Top