Dobar dan

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Kao kad kažeš : Dobar dan; tako se lako skidaju ribe( zlobnici bi dodali - žene ).
Da li se naše drage forumašice, lakše skidaju u stvarnom životu kao ribe na pijaci, nego ovde na ljisu i za koju mislite da bi najbrže odvukli u krevet.
Ja imam par sisatih favoritkinja ( što plavih, što crnih, nisam rasista )
 
Obicno,one koje bi najbze odvukli u krevet su skoro po pravilu one koje nam se ne svidjaju,a za ove koje nam se svidjaju nemamo vremena i zivaca da se aktiviramo.Verovatno je tako i sa zenama.
Zato,lepo odvojite forum od stvarnog zivota,kuckajte poruke i uzivajte :cool:
 
Mislim da tu nema problema, samo pravi pristup i manje su na LJiS-u ;)
Ja imam celu reprezentaciju, sa sve klupom, čir lidersicama i intendantskom službom :mrgreen:

To je istina. Pravi pristup i osmeh.
LjiS nije merilo kvalitetnih riba.
Juče sam se upoznao sa jednom mladom curom ( zasenila bi sve domaće kokoške sa ljisa svojom lepotom i elegancijom ), a klupa tj. njene drugarice ufffffffff......Eh, što nisam malo mladji, život bi mi bio dosta sladji
 
Poslednja izmena:
Da, kao treba biti pošten i sl.
Ne znam šta je bolje :
a ) Više prcati pre braka
b) Više prcati u braku ali sa strane
Što razmišljaš šta je bolje kad danas upravo tako funkcioniše. Dakle koristiš i a i b, skoro svi muškarci su nepošteni pa se ti lepo opusti.

A koga bih privela ne znam, ja sam još mlada i neiskusna:)
 
Pa kako onda kao "neiskusna" tvrdiš da su svi muškarci nepošteni? :think:
Moraš još da jedeš margarin "Rastimo"
n81840596264_6309.jpg

:mazi:
 
Što razmišljaš šta je bolje kad danas upravo tako funkcioniše. Dakle koristiš i a i b, skoro svi muškarci su nepošteni pa se ti lepo opusti.

A koga bih privela ne znam, ja sam još mlada i neiskusna:)

Muškarci su jedna nežna i fina stvorenje i vi žene trebate da nas poštujete i držite kao malo vode na dlanu.
 

Back
Top