mama vs ja

tijana.n

Zainteresovan član
Poruka
116
da li postoji neka stvar koju je vasa majka uradila, ili recenica koju izgovara iznova i iznova, za koju ste rekli OVAKO NESTO JA NIKADA NECU URADITI/RECI, a ipak ste upravo isto odreagovale kao ona?!
 
Redovno me i u ovim godinama opominje da se toplije obučem, da obavezno u tašni nosim kišobran, a tašna kraća od kišobrana 10cm:zcepanje:, sad me tera da kupim čizme, a tek je oktobar:lol: Previše brine, ja sam rekla da to neću raditi mojoj deci jednog dana, sad videćemo kad ih budem imala:)
 
da li postoji neka stvar koju je vasa majka uradila, ili recenica koju izgovara iznova i iznova, za koju ste rekli OVAKO NESTO JA NIKADA NECU URADITI/RECI, a ipak ste upravo isto odreagovale kao ona?!
Моја мајка и ја смо дијметрално супротне личности.
Једноставно је немогуће да радим нешто што она ради и обрнуто.:D
 
Hm....:think: najvise mi govori da cuvam svoje zdravlje i da se toplo obucem....sa time se i slazem i ne uzimam joj za zlo ako me opomene koji put vise no sto bi trebalo...mada ne treba ni da mi pominje posto mi je od malena pokusavala da docara vaznost istog..:heart:....najbolje je uciti iz tudjih gresaka....ako je moguce....

Ono sto me nervira je kalukulisanje koliko se ima, sta se moze blabla...a ja ko svaki ekonomista jezim se kad vidim kako se planira potrosnja i koji su prioriteti....:mrgreen: :lol: I onda ja njima "zaglabam"....posto je majka stedljivko stalno je imala naviku da opominje na razne akcije,besplatne stvari i te fore...i ja sam jednom totalno prolupala i pitala u kaficu kad sam trebala da porucim "Imate li besplatno to i to" Lik me cudno pogledao i kaze nemamo nista besplatno gospodjo...:zcepanje::zcepanje: tek tad sam shvatila sta sam uopste pitala i koliko je to njeno zvocanje uticalo na mene....:dash:
Koji blam j*t...:rumenko:..i sad sam ubedjena da nema sanse da postanem kao svoja majka...kad sam tome mogla da se oduprem...ma niko mi nista ne moze....haha
 

Back
Top