Koji rođendanski poklon biste kupile svekrvi?

Koji je idealni rođendanski poklon za vašu svekrvu?
Šta ste joj kupile za prošli rođendan?
Da li se obradovala?
Šta planirate da joj kupite za sledeći (ako ga doživi , naravno :) )?

jaooo divno tema za mene :hahaha:

lupam glavu sad ce joj rodjendan sta da joj uzmem:dash:

bio je plan biljcica al je doslo do izmene uzela sam joj sad skoro to jer nisam htela da propustim priliku spazila sam jednu cakanu

al sad jurim onog mog da ga upregnem da mi pomogne u izboru...znam otprilike sta voli al moram jos da ceprkam, moracu nekako na kavarnjaka da izvucem iz nje neku informaciju :think:
 
Mojoj buducoj svekrvi nista ne kupujem za rodjendan (a ne znam ni kad je ) ali zato ne propustam da joj nesto poklonim za 8 mart.

Do sada je dobila:
Lijep veliki foto album (jer se pozalila da joj bas fali isti) i parfem
Kozni Mona novcanik i esarpu (isti su joj ukrali kada je vodila klince na ekskurziju )
Set za negu tijela (sve u divnoj korpici) i cvjetni aranzman isto u korpici sa sve pticicom
Opet parfem
Frotirni lilavi bade mantil

Mora da je bilo jos nesto prebrojavajuci godine ali nema sanse da se sjetim :think:

I moram da priznam da sam potpuno ostala bez ideja za dalje :think:
 
Poslednja izmena:
Kupujem joj skupe i elegantne poklone - ona se cele godine trudi oko cele porodice, i daje, daje, daje, čak i previše, a sebi ne kupuje skupe stvari...to su oni ljudi sa kojima ne možeš da se takmičis, ali možes lepo da se odužiš. Znam koje boje voli i shvatam njen ukus... kupila sam kožnu tašnu, neseser, neku ešarpu od kašmira i slično... i sve nosi, i baš voli :) Ah, da, poklonila sam joj par puta i neku masažu...
 
na samom početku braka...ja kupovala, ajde red je,
kad je došlo prvo dete...kao da kupimo baki nešto....ali
cvrc....kako se gospođa dotična, nikad nije setila da bi
i ja mogla imati rođendan, mora biti neki dan u godini,
tako i sinu i unučetu....odustala sam...to je bilo tad,
sad više i ne znam koji to dan beše....i šta to beše
svekrva....:whistling:
 
Koji je idealni rođendanski poklon za vašu svekrvu?
Šta ste joj kupile za prošli rođendan?
Da li se obradovala?
Šta planirate da joj kupite za sledeći (ako ga doživi , naravno :) )?

prošle godine nekoliko stvari
ove godine...skromnije dosta, al sam se sjetila i poljubila je (čak, ha ha)

za sledeći bih opet voljela nešto bolje nego ove godine, valjda će se moći, ha ha
 
Sta cu ja, zena je prva pocela sa poklonima i red je da joj nesto kupim.
Inace uvijek se vodim sa tim da ma koliko godina neko da ima opet voli lijepe stvari.
I ne poznajem je dovoljno dobro da bi u potpunosti znala sta voli pa da joj to i kupim.
Eto do duse znam da voli da kuva ali opet nije u redu da joj za rodjendan ili 8 mart kupim serpu :neutral:
A kupila bi joj i serpu ako treba ako bi izrazila zelju za tim ali opet ne bi bila ona tufnasta nego neka fensi :D

Uvijek takve poklone kupujem i prijateljicama. Kada se moja prijateljica uselila u stan i uskoro poslije toga joj je bio rodjendan, i ja sam znala da bi ona volila da dobije neku crvenu ciniju ili solje za kafu a opet sam joj kupila mindjuse i majicu.
A ovo ostalo ce i onako morati da kupi.

Iskreno i ja bi se vise obradovala parfemu nego serpi, mada poklonu se u zube ne gleda :D
 
Kupujem joj skupe i elegantne poklone - ona se cele godine trudi oko cele porodice, i daje, daje, daje, čak i previše, a sebi ne kupuje skupe stvari...to su oni ljudi sa kojima ne možeš da se takmičis, ali možes lepo da se odužiš. Znam koje boje voli i shvatam njen ukus... kupila sam kožnu tašnu, neseser, neku ešarpu od kašmira i slično... i sve nosi, i baš voli :) Ah, da, poklonila sam joj par puta i neku masažu...

Sve si rekla i u potpunosti se slazem, cak i slicnee poklone kupujemo samo sto ja ne znam sto je esarpa:(
Inace za svekrvin 60-ti rodjendan muz i ja smo je iznenadili dijamantskim prstenom!:heart:
 

Back
Top