homoseksualnost

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?
 
Nemam takvih u svom okruzenju... Daleko im lepa kuca...

Ne znam zasto je to uvredljivo... Pitaj vlast na ovom forumu... Ja sam dobio kazneni poen zbog toga "*****"... Oni kazu da je to uvreda... Ja samo mislim da to nije normalno...

Sada nesto razmisljam, ako bih tebi rekao da si lezbejka, da li bih opet dobio poen...
 
Nemam takvih u svom okruzenju... Daleko im lepa kuca...

Ne znam zasto je to uvredljivo... Pitaj vlast na ovom forumu... Ja sam dobio kazneni poen zbog toga "*****"... Oni kazu da je to uvreda... Ja samo mislim da to nije normalno...

Sada nesto razmisljam, ako bih tebi rekao da si lezbejka, da li bih opet dobio poen...

****** ko prica o forumskom kaznjavanju???:eek:
mislim u zivotu bre, kad neko za nekoga kaze d aje *****...a niko nikada za nekoga da je lezbejka....ALO BRE ne pricam o forumu :eek:
 
Kapiram ja o cemu ti pricas... Ja sam samo rekao da je to na forumu uvreda... Bar tako kazu...

A u pravu si za to poredjenje... Cista diskriminacija... :)

Meni cak i drago kad vidim lezbejke... ;) Nije to uvreda... Vise mu dodje kao kompliment... ;)
 
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?

Pa ne znam, valjda isto sto i za Cigani ili Romi, Siptari ili Albanci.... nemam pojma

imam komsiju koji je gay i ok mi je to, pa i da je neko zensko gay :D
 
Je, pa to je prosto.. Mislim, bre, pitanje :D..
Muski moraju da budu muski a zenski mogu da budu sta hoce..
Pa kad se rodis i pocnes da hodas prvo te uce da popijes koju i da pucas jeee :p..
 
Ovo bih htela da mi objasniš.... zašto muškarci vole lezbejke a ne vole pedere?:confused: A i jedni i drugi su homoseksualci:think:

Zato što fantaziraju o sexu sa dve žene....

Pravo pitanje je: Zašto kada se otvori tema o analnom sexu svi muškarci polete da postuju, pa komentarišu kako to vole i iskaju od svojih devojaka, a kada se pomene homosexualni odnos odmah bude "pfuj!".....Što je muško dupe vrednije od ženskog? Mislim, zar to nije diskriminacija, traže naše a ne daju svoje!:evil:
 
zasto se u uvredljivom kontekstu kaze "*****" ali nikad u istom znacenju i "lezbejka"?
el to jopet neka diskriminacija ?
i da li bi imali ili imate dobrog druga/drugaricu istog pola koji je homoseksualan?

Moj frizer je gey,ali to je njegov izbor.Ima decka,dolazi u salon.Imam i drugaricu koja je biseksualna.Dok mene ne uvlace u te rabota samo neka uzivaju.
 
Zato što fantaziraju o sexu sa dve žene....

Pravo pitanje je: Zašto kada se otvori tema o analnom sexu svi muškarci polete da postuju, pa komentarišu kako to vole i iskaju od svojih devojaka, a kada se pomene homosexualni odnos odmah bude "pfuj!".....Što je muško dupe vrednije od ženskog? Mislim, zar to nije diskriminacija, traže naše a ne daju svoje!:evil:

Nisam ljubitelj anala... ;)
 

Back
Top