Ljubav i njen kraj do drugog pocetka

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li su vam odvratni ljud koji su malodusni pa kad ih njihova cura ostavi idu u kafanu i tuguju sa flasom na narodnjake.

I kako mi kao narod svi skupa nismo seljaci, kad skoro svi slusaju narodnjake?

Druga stvar, i ja sam bio zaljubljen i patio sam, ali nikad nisam imao potrebu pustiti narodnjake.

Secam se kad sam se bas do ludila zaljubio i patio 4 dana, skoro sam umro, ali bez zayebancije sam skoro umro. Nisam nista jeo itd, povukao se u sebe, i onda je proslo ono najteze i tako.

Zasto i drugi ljudi tako ne rade nego idu u kafanu i razbijaju case na pateticne pesme?

Ko vam se vise svidja kako pati ja ili ti kreteni sa narodnjacima?
 
Da li su vam odvratni ljud koji su malodusni pa kad ih njihova cura ostavi idu u kafanu i tuguju sa flasom na narodnjake.

I kako mi kao narod svi skupa nismo seljaci, kad skoro svi slusaju narodnjake?

Druga stvar, i ja sam bio zaljubljen i patio sam, ali nikad nisam imao potrebu pustiti narodnjake.

Secam se kad sam se bas do ludila zaljubio i patio 4 dana, skoro sam umro, ali bez zayebancije sam skoro umro. Nisam nista jeo itd, povukao se u sebe, i onda je proslo ono najteze i tako.

Zasto i drugi ljudi tako ne rade nego idu u kafanu i razbijaju case na pateticne pesme?

Ko vam se vise svidja kako pati ja ili ti kreteni sa narodnjacima?

Meni se ne sviđaju ni oni koji patetično ‚‚umiru‚‚ zato što su šutnuti a ni oni koji se nalivaju alkoholom uz narodnjake pa razbiju pola kafane i maltretiraju ljude oko sebe, već oni koji dostojanstveno mogu da podnesu raskid.
 
Da li su vam odvratni ljud koji su malodusni pa kad ih njihova cura ostavi idu u kafanu i tuguju sa flasom na narodnjake.

I kako mi kao narod svi skupa nismo seljaci, kad skoro svi slusaju narodnjake?

Druga stvar, i ja sam bio zaljubljen i patio sam, ali nikad nisam imao potrebu pustiti narodnjake.

Secam se kad sam se bas do ludila zaljubio i patio 4 dana, skoro sam umro, ali bez zayebancije sam skoro umro. Nisam nista jeo itd, povukao se u sebe, i onda je proslo ono najteze i tako.

Zasto i drugi ljudi tako ne rade nego idu u kafanu i razbijaju case na pateticne pesme?

Ko vam se vise svidja kako pati ja ili ti kreteni sa narodnjacima?

pa, znas vec textove narodnjackih pesama , idu uz patetiku, a ti isti narodnjaci su im i zatrovali sve emocije sem onih bizarnih, tako da ne znaju za bolje...takva muzika i ide uz tugu koja nije iskrena tuga ,jer da jeste ,ne bi trazila pijenje i zavijanje narodnjaka, naprotiv!
tuga trazi tisinu, samocu, kad malo oslabi i publiku...kad sam bese patila? a, da, 2005, kao biljka sam bila....tacno godinu dana kasnije upoznala sam sadasnjeg momka,a ono sto mi imamo je...predivno :heart: Nego, ne vredi patiti kad nestane ljubav kod jednog partnera, besmisleno je..naucila sam to nekad, iz prejake tuge...
 
Pa to je nevidjeno seksi..
To, krvave ruke nad casom, balave usne, znoj, isparenje, dim koji se uvija oko..
Eventualno neki tuzni spontani podrig, tuzni jer ipak je to unutrasnji glas..
I muza, e muza je ono, to..
Prodire u vene, mislim..
Pa kad letnu ruke ka nebu, a komarci crkavaju..

Doduse, video sam samo na filmu, bojim se da nije sve to samo masta holivuda :rumenko:..
 
Naravno, to je urbani mit, zar ne? To za razbijanje krigle o glavu..
Nesto mi ne deluju.. pa mekano :neutral:..
Izazvati sebi potres mozga je.. zavisi od mozga slutim :D..

Pa i nije bas mit. Gledao sam par puta kako ljudi razbijaju case o celo. Ne bas krigle, ali kafanske case da. I to jeste pateticno i isfolirano do bola kad se radi pred gomilom sveta.
Jos gore je ako umesto tog samopovredjivanja izvade neki pistolj i krenu da masu njime onako polupishani od alkohola. Takve bih tukao do smrti
 
pa, znas vec textove narodnjackih pesama , idu uz patetiku, a ti isti narodnjaci su im i zatrovali sve emocije sem onih bizarnih, tako da ne znaju za bolje...takva muzika i ide uz tugu koja nije iskrena tuga ,jer da jeste ,ne bi trazila pijenje i zavijanje narodnjaka, naprotiv!
tuga trazi tisinu, samocu, kad malo oslabi i publiku...kad sam bese patila? a, da, 2005, kao biljka sam bila....tacno godinu dana kasnije upoznala sam sadasnjeg momka,a ono sto mi imamo je...predivno :heart: Nego, ne vredi patiti kad nestane ljubav kod jednog partnera, besmisleno je..naucila sam to nekad, iz prejake tuge...

a znam, ali jednom moras. Ne mozes stalno biti krut. Da nisam patio ta 4 dana mislio bi da sa mnom nesto nije u redu i mislio bi da sam neemotivni kreten. A ovako sam dokazao sve.

Ma trajalo je to dugo ali 4 dana je bilo uzas i koma. Ali muskarci kao ja ili prezive ili crknu, ali ja nisam crknuo jer sam otporan kao bakterija.
 
joj, ja, kad me ostavi devojka, pravo u kafanu.... sto se i ne razlikuje mnogo od onoga sto i inace radim.... i ne lomim case ili bilo sta drugo... nego narucim sebi rebarca u kajmaku... sopsku bez luka... i pivo... jelen... i u zivotu mi vise nista ne treba... znaci, moze ona da ode jos 100 puta... siroko joj polje i kuca joj pevala... i onda, kad pojedes lepo, zoves muziku... izvadis novce iz dzepa i ljubazno pitas jel moze:
... naravno da uvek moze.. za prave ljude...
 
ne volim alkohol ni u kom vidu pa cak ni za utehu, dakle ko pati nek pati al ne mora da na to dodaje i autodestruktivno ponasanje tipa alkoholisanje 24h, tuce, i sl...ogavno, takvih mi nije zao vec mi se istinski gade, nemam sazaljenja za takve


Sta je sa tobom. Pa covek koji tuguje, nikad ga ne smes zaliti. Samo ga pustis da tuguje i nakon nekoliko dana ga vidis kako cese jaja i skroz je u normalnom stanju.
 
Ja setam, ako pada kisa jos bolje, obicno ima manje ljudi ili su vec uvuceni u sebe, gledaju da sto pre stignu doma..
Kao sto bi Nick Cave rekao:

"And in my best shoes I started falling forward down the street..:

Jedino sto sam kreten za kupovinu pa imam taj par patika sto nosim vec duze vreme..
Mislim da mi jedna pocela propustati..
A vezem se za takve gluposti..
Slusalice na usi i pustim korak..

Opet, meni je Cave, Waits po mislima tada..
Valjda se svako nadje u necemu..
Pa makar lomili casu o glavu..
Mada svedno.. casa o glavu..
Ili pa tek pistolj :roll:...
 

Back
Top