Samokontrola

Imate li samokontrolu u ljubavnim odnosima ili su neke stvari jace od vas? Ko je izdrzljiviji u svakom smislu? :zper::per: Partner ili vi? A inat? :mrgreen: Popustate prvi?



:hvala:

Imam samokontrolu od skoro, ispeci pa reci:mrgreen:.
Podjednako, ne volim kad sam ja izdržljivija, nije mi zabavno.
Nekad popustim ja, nekad on, volim zrele odnose što se
tiče priče, dogovora i svega naophodnog za normalan
svakodnevni tok, a za ostalo inovacije i izazovi..:rumenko:
 
Imam samokontrolu od skoro, ispeci pa reci:mrgreen:.
Podjednako, ne volim kad sam ja izdržljivija, nije mi zabavno.
Nekad popustim ja, nekad on, volim zrele odnose što se
tiče priče, dogovora i svega naophodnog za normalan
svakodnevni tok, a za ostalo inovacije i izazovi..:rumenko:

Sta ce tebi zreo odnos, ti se ne znas ni popisati da se ne zapisas.:roll:
 
A jel imas razumevanja kad te zeli torbati celu noc i stalno ti svrsavati u usta?

a, joj... mislim, rile da sebi dozvoli malo slobode i da ti kaze da neke granice ipak moraju da postoje... mislim, dobra fora je dobra fora... kad uspe... jednom... ali nesto sto nije u redu, nije u redu... pa ne znam sta da bude... moramo mi sebe prvo da unapredimo u svakom smislu... da budemo ljudi za primer, pa da tako pokazemo ostalima gde grese... da ih uputimo... na bilo koji drugi nacin cemo samo da ucinimo da oni odu jos jedan korak dalje u nekim losim stvarima... mislim... ne bi' ja reagovao da ne smatram da je ovo vredjanje neke osobe... jer niko nema pravo na to... jednostavno nije kulturno...
 
a, joj... mislim, rile da sebi dozvoli malo slobode i da ti kaze da neke granice ipak moraju da postoje... mislim, dobra fora je dobra fora... kad uspe... jednom... ali nesto sto nije u redu, nije u redu... pa ne znam sta da bude... moramo mi sebe prvo da unapredimo u svakom smislu... da budemo ljudi za primer, pa da tako pokazemo ostalima gde grese... da ih uputimo... na bilo koji drugi nacin cemo samo da ucinimo da oni odu jos jedan korak dalje u nekim losim stvarima... mislim... ne bi' ja reagovao da ne smatram da je ovo vredjanje neke osobe... jer niko nema pravo na to... jednostavno nije kulturno...

Meni to nije nekulturno. To mi je sasvim normalan dio torbanja.
 

Back
Top