Kurs kreativnog pisanja

Ma jednostavno, uzmes i pises sama... pises dosta, pises mnogo. Onda citas napisano i razmisljas, meditiras o napisanom... To ti je najbolji kurs! Ionako, ti letnji i zimski kursevi su sranje, a ti koji ih drze, realno govoreci nemaju pojma o pisanju. I sta vise mogu te navesti da pises nekim stilom, umesto da sama otkrivas svoj.... Mislim, ne znam, sta vise da mislim, ali to bih ti ja preporucio!
 
Ma jednostavno, uzmes i pises sama... pises dosta, pises mnogo. Onda citas napisano i razmisljas, meditiras o napisanom... To ti je najbolji kurs! Ionako, ti letnji i zimski kursevi su sranje, a ti koji ih drze, realno govoreci nemaju pojma o pisanju. I sta vise mogu te navesti da pises nekim stilom, umesto da sama otkrivas svoj.... Mislim, ne znam, sta vise da mislim, ali to bih ti ja preporucio!
:ok: :ok: :ok:
Уз част неким изузецима, управо је тако.
Писање је мука велика, али слатка. Само треба бити упоран. :cool:
 
Pa, da, ali htela sam da pokusam, da vidim kako je, o cemu se tu zapravo radi, buduci da poznajem puno ljudi koji su bili na tim nekim kursevima i kazu da je super... Nije da su nesto popravili pisanje, doduse :D Ali, ne znam, rado bih da cujem nesto novo, sta iskusniji od mene imaju da kazu...
Hvala u svakom slucaju.
 
Razumem o čemu Milunka piše, i ja mislim tako...

Ali razumem i želju da se pohodi :) neki takav kurs. To može biti korisno u smislu da se čuju druga iskustva, upoznaju ljudi...

Na taj način se i maštovitost naša, lična, povećava. I određujemo prema tome, i slušajući svoj unutrašnji glas, gde smo mi, kome ili čemu bliski...

Možemo bolje da se definišemo (mada je to proces koji traje i traje... neprekidno). :)

Neka stoji tema, biće sigurno obaveštenja o tome.
 
Ja licno puno, puno citam i to mi pomaze. U stanju sam da pisem i po 4 sata kada hocu. Kursevi su obicno bacanje para, barem moja drugarica koja je tamo otisla priznaje. Nista nije naucila. Sve se svodi na to da se bogati recnik a kako da se bolje bogati osim citanjem? Kroz citanje jednostavno vidis sta trebas da radis a sta nikako ne smes u knjizevnosti.
 

Back
Top