Socijalisti zloupotrebili „Zvezde Granda“

jagodinac035

Obećava
Poruka
80
Koalicija oko Socijalističke partije Srbije na završnoj konvenciji za lokalne izbore u Vrbasu 10. oktobra kao adut iz rukava izvukla je nastup pevačica iz „Zvezda Granda“ koje su najavili na svom predizbornom plakatu.

Odmah iznad slogana „pun pogodak zaokruži sedam“ pisala je najava da će posle konvencije nastupiti „Zvezde Granda“. U „Grand produkciji“ tvrde da se ne bave podrškom političkim partijama i da je glumac Bogoljub Mitić Đoša to uradio samoinicijativno i zloupotrebio ime ove emisije.
- Stav „Grand produkcije“ je da naši pevači ne pevaju na političkim skupovima - kaže Saša Jakšić Žika, producent „Granda“, i objašnjava da je slika „Zvezda Granda“ na kojoj piše „zaokruži 7“ na bilbordu u Vrbasu zloupotrebljena.
- Tog 10. oktobra muška ekipa „Zvezda Granda“ pevala je u klubu „Oz“ u Mariboru, a ženska na trgu u Topoli - kaže Jakšić i objašnjava da nije prvi put da neko zloupotrebi ime „Zvezde Granda“.
- Dakle „Zvezde Granda“ nisu nastupile na konvenciji SPS, niti će pevati bilo kojoj partiji. Naš stav je tu jasan. Na poziv Bogoljuba Mitića Đoše, glumca, koji se predstavio kao organizator, ne pominjući da je reč o političkom skupu, na komercijalni nastup otišle su dve pevačice iz „Grand produkcije“: Milica Todorović i Jelena Marinkov. Na moje pitanje ko finansira njihov nastup, Đoša je rekao: „Ja finansiram, ja sam organizator.“ Nikakvu partiju nije pominjao - kaže Jakšić.


http://www.blic.rs/politika.php?id=116783
 
Срамота !

Срамота је ово доле:
dpx15i.png
 
Ma koga još bole "q" za nekog tamo Topalka ili Cobeta i raznorazne Kapore i Bursaće..... Missim...

imas potpuno pravo, narodu se okrece stomak kad nastrupaju rezimski `umetnici` i reziseri, karanovicke, markovici i mile...i....(pogledaj b92 pa ces videti), ko je ono sve podrzao rezimsku gej paradu, nije bilo davno

dok se ovi bave biznisom na drzavnim jaslama, posteni glumci jedva sastavljaju kraj sa krajrem, al su bar sa narodom kako treba
 
imas potpuno pravo, narodu se okrece stomak kad nastrupaju rezimski `umetnici` i reziseri, karanovicke, markovici i mile...i....(pogledaj b92 pa ces videti), ko je ono sve podrzao rezimsku gej paradu, nije bilo davno

dok se ovi bave biznisom na drzavnim jaslama, posteni glumci jedva sastavljaju kraj sa krajrem, al su bar sa narodom kako treba

Zar nisu ti ljudi (konkretno Karanovićka i Marković) bili umetnici i pre ovog režima i pre režima iz devedesetih? Koliko se ja sećam jesu i to su bili priznati pa im uopšte ne ide na teret što su se stranački opredelili kao i vaša Lidija koja sa glumom veze nema ali je ipak mogla od toga da živi i pre nego što je postala radikal i tu joj svaka čast ;) :)

Meni su odvratniji oni koji su isplivali kao produkt nekog režima i toga da ih je neko gurao i forsirao jer su bili partijski vojnici ... počev od onog brkatog julovca iz Srećnih ljudi kom ne znam ime pa do Đoše.
 
Одмах да се донесе закон да свака партија може и да је обавезна да ангажује певаче, групе ...
Обзиром да имамао политикантску естраду, што да им се не придружи и музичка естрада :think:
Звезде гранда се савршено уклапају у тај миље. Колико нам је квалитетна политика, толико је квалитетна и ова музика. Има ту места и за курсаџије, турбо-фолк звезде, за Милета, Синана ...
Ето, у следећој кампањи за изборе, ДС може да ангажује Шемсу .... па кад окупљеној маси запева: ''што ме питаш како живим ја'' .... :whistling: .... све у складу са актуелном економском ситуацијом и новим обећањима (лажима, преварама, обманама)
 

Back
Top