A mislili ste da to necete nikada reci..

Мој муж је тотално урбан тип, одрастао у граду, распусте проводио у великим градовима у једној другој земљи, јер му је мати оданде. Никад, али никад није био на селу, никад није видео уживо ни краву, ни свињу, ни овцу...
Кад смо се венчали, отишли до мојих рођака који имају много стоке.
Он задивљен гледа краве, а ја кажем:,, Јао, мој Р не би знао шта је крава, да се са мном није оженио!'' :eek:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Vidis ja sam vidila kravu ali isto nisam mogla vjerovat sto sam bubnula kad sam je zadnnji put vidila.
Dosla sam doli doma na godisnji i sa sestrom otisla posjetit rodjake na selo... i idemo od jednih rodjaka do drugih par kuca udaljenosti i ide covjek i krava, na kravi lanac ali on ga ne drzi vec laganini ide za njon i ja sestri:"Biziii, bizi, trci" ona sva u cudu pita koji mi je Bog sto mi bi, kazem "Bizi eto bika"...pita ona di ja to vidin bika kazem pa eto ga i pokazivam na tu kravu za kojom ide covik, kaz ona pa to je krava, a ja u panici pa se jos derem iz petnih zila tako da me culo cilo selo"Ma bizi eto bika vidis li da ima rogove":eek:
Sestra mrtva ladna"ludo jedna vidis li joj vime, krava ima rogove":rotf:
Eto ja to nisam znala:eek::( do prije neku godinu :eek:
 
Moj prezauzeti mužić zamoli me sa posla da mu zakažem šišanje kogd dugogodišnjeg frizera za to popodne u šest, ali da mu obavezno potvrdim SMS-om da li sam uspela, i ja pametnica šaljem poruku sledećeg sadržaja: Ljubavi zakazano SISANJE u 6! (naravno da na mobilnom nema slova Š). Stiže njemu poruka usred nekog sastanka, i počinje da se smejulji, i onda u mačo stilu (naravno zezanje je u pitanju, nije uopšte takav tip) kaže kolegama: E pa kada i vama žena posle 10 godina braka pošalje ovakvu poruku, tada mi se javite!!!!!!
 
Hm...prije par godina komentarisala sam svog momka...i govorim sledece...on uvijek slaze neke face[grimase]...JA NJEGA NIKADA NISAM VIDJELA BEZ FACE...


Ja: Smrdnula sam....sad prdi...[prevod je nepotreban =)]

Ja: Njen telefon ima blu-ce...[i bluetooth i IC]

Drugarica: moram ici u WC pi.shati jer mi se s.ere kad te cujem shta pricash...

nastavak slijedi...=)))
 
Poslednja izmena:
e, ovo mi je decko ispricao, jer se ne secam niceg..

legli mi pre neko vece i ja zaspala..
nakon nekog vremena probudim se i pocnem da pricam na srpskom
(a mi inace pricamo iskljucivo na engleskom)
a on me gleda i pita me da li sam ok :lol:
a ja nastavila da pricam i pricam.. i u jednom momentu progovorim opet na engleskom:
"hey, why am i speaking serbian with you?"
nakon toga, nastavila sam opet na srpskom da kukam kako treba da idem u kupovinu
operem ves, vodim macke kod doktora..

i tako sve dok opet nisam zaspala
i napokon ucutala :lol:
 
Pre 2-3 godine bila sam na ekskurziji. E posto smo dobili zadatak od profesora da se sami snalazimo po gradu, taj dan je trebalo da ja odvedem ljude do neke gradjevine koju smo tada posetili. Krenuli mi, pod mojim vodjstvom, snasla sam se i odvela ljude na pravo mesto. Stvar je u tome sto se stanica metroa nalazi iza te gradjevine, mi tu izasli i ja pitam ljude- hocete li da vas odvedem ispred, ili cete da se zadovoljite odpozadi?! Svi poceli da se smeju, a tek tad shvatila sta sam rekla.
 
...da mislila sam da nikad neću mnogo toga, uradila sam, htela sam dobro
ispalo je loše...sad mogu samo svakog dana da proklinjem sebe, da se
grizem po malo.....i pitam da li je moguće da sam to sebi dozvolila...:dash:

...možda ću jednog dana uspeti da se iskupim za svoje greške, a dragi
Bog zna da sam imala samo dobru nameru...lakoverne, ne iskvarene,
je lako nasamariti.....dala bih pola svog života da mogu da ispravim tu
svoju grešku......ali ne, ne može to....:sad2::besna:
 
Мој муж је тотално урбан тип, одрастао у граду, распусте проводио у великим градовима у једној другој земљи, јер му је мати оданде. Никад, али никад није био на селу, никад није видео уживо ни краву, ни свињу, ни овцу...
Кад смо се венчали, отишли до мојих рођака који имају много стоке.
Он задивљен гледа краве, а ја кажем:,, Јао, мој Р не би знао шта је крава, да се са мном није оженио!'' :eek:

:ok::zcepanje:
 
... meni nana pre neki dan kaze "sve drugarice su ti lude a ti si najludja medju njima"
... zali se njoj neka rodjaka da je porodica njenog muza ne podnosi zato sto je "srbijanka"... a nana: "kad bi ti to bila jedina mana"
...ja kao "nano sta to pricas" a ona "sta pricam?"

e to sa nanama je dobro
pita moja mene nesto,,,,
nisam je cula pa kazem,,, "A"
a ona ŠTA
pa reko MOLIM STA SI BRE REKLA
a ona NE ZNAM
ludo
samo zdravlje u glavi kazem ja
 

Back
Top