Klasična muzika&sex....

ludopileglodjekosku

Buduća legenda
Poruka
27.557
U novinama malo-malo pa osvane tekst "Klasična muzika prija biljkama...", "Puštajte Šopena bebi u stomaku..", "Slušajte Mocarta kad ste nervozni...", "Ne propustite Vivaldija u pms-u"....
Pa me zanima...slušate li klasičnu muziku tokom vođenja ljubavi....? Da li taktovi starih dobrih majstora utiču stimulativno na vaša čula u takvim trenucima ili kada dođe do momenta "krevet, vi i on" sa cd-plejera mogu treštati i "hitovi" Zvezda Granda......vama je svejedno?
 
U obzir dolazi samo klavir..najbolje Sopen- on je nezan..topao..

Moze Nokturno ili Meseceva sonata od Betovena ( ona je ipak malo duza..haha) :) Ne dao Bog Posmrtni mars..:( ili bilo kakvi drugi marsevi..operske arije..gudacki koncerti..

Iskljucivo klavir..:aha:
 
Poslednja izmena:
Ravelov Bolero k'o da je komponovan za sex!:D

Ja volim i sex uz "Romeo i Julija", ali ne od Prokofjeva (mada je i to super), nego od Čajkovskog.
Što se mene tiče, skoro svaka klasika može da ide kao muzička podloga u intimnim :per: trenutcima. Jedino valcere ne podnosim.
 
Danas sam shvatila da je Čajkovski idealan ako poseduješ mega market, na primer.
Izuzetno podstiče ljude da kupuju kao da nisu normalni :D

što se tiče teme, pojma nemam šta mi svira, često se kasnije iznenadim kad shvatim da
je muzika uopšte puštena :D
E sad, čisto eksperimenta radi, pustiću Lista ili Štrausa pa ću da javim rezultate ;) :lol:
 
U novinama malo-malo pa osvane tekst "Klasična muzika prija biljkama...", "Puštajte Šopena bebi u stomaku..", "Slušajte Mocarta kad ste nervozni...", "Ne propustite Vivaldija u pms-u"....
Pa me zanima...slušate li klasičnu muziku tokom vođenja ljubavi....? Da li taktovi starih dobrih majstora utiču stimulativno na vaša čula u takvim trenucima ili kada dođe do momenta "krevet, vi i on" sa cd-plejera mogu treštati i "hitovi" Zvezda Granda......vama je svejedno?

:eek:....au...bas, bas...Sopena?
 
za nabrzaka-musorgski,night on bald mountain
za ono smarachina"vodjenje ljubavi" tristan i izolda preluda od wagnera ili kraj persifala
mada nisam probao....ja sam staromodan ono...zatvoren prozor,spushtene roletne,prekrivach,mrkli mrak...samo malo virnesh
kakva crna muziqa..
 

Back
Top