Problem sa valjda bruhom, kilom .

Maxy

Aktivan član
Poruka
1.881
E ovako od pre nekih par meseci imam cudan bol u desnom testisu.Mogu da treniram, trcim....sve je ok ne osecam nikakav bol. Recimo bol mi se javi ako slucajno malo jace dodirnem donji deo testisa i taj bol se prenese na gornji deo prepona, ali ne na pritisak nego na ,kako da kazem udarac.Tacnije imam i neku vrstu pritiska, ne bola u desnom delu prepona.Inace imao i problem sa ligamentima desne nogei malo hramljem na tu nogu jos, ne ynam da li to moye da bude povezano.I da desni testis mi je malo spusteniji od levog i malo veci.

Sta sam sve napisao :sad2:.

Znam da bi trebao da posetim lekara, i da je glupo sto ovako pitam. ali lakse mi je ako se malo pripremim. Ako neko zna nesto vise, bilo bi lepo da to podeli sa mnom.


HVALA
 
Uobicajeno je da je jedan testis spusteniji i veci,ne moraju da budu iste visine i velicine.
Sto se tice tegoba koje opisujes one mi izgledaju kao normalna reakcija na udarac u testis :) ali ako se to ranije nije desavalo moraces na pregled.Ne verujem da je bilo sta alarmantno jer su simptomi koje navodis bas blagi i mogu da budu posledica raznih stvari,ali ostavimo to urologu koji ce te pregledati.
A ti nam javi sta su ti pronasli ;)
 
Trebao bi da odes kod urologa obavezno.Ja sam lezao jedno vreme na urologiji zbog bubrega, ali sam se nagledao svega.Jedino sto sam siguran da nista ne prolazi samo od sebe.Javi sta su ti rekli i mogu da ti dam dobre savete za ne daj boze da moras da hiruski resavas problem
 

Back
Top