pomoc oko kupovine na netu

a gde se takav račun može otvoriti u Srbiji

пајпал се не може отворити са подацима из Србије

једини начин поседовања пајпала је приступити преко виртуелне приватне мреже ИП адресе из земље која је на листи са фејк подацима особе из те земље. Најбоље је у том случају имати неког у тој земљи због потенцијалних потреба верификације. Тако нешто је релативно илегално али ако неће брдо мухамеду онда ће мухамед брду
 
пајпал се не може отворити са подацима из Србије

једини начин поседовања пајпала је приступити преко виртуелне приватне мреже ИП адресе из земље која је на листи са фејк подацима особе из те земље. Најбоље је у том случају имати неког у тој земљи због потенцијалних потреба верификације. Тако нешто је релативно илегално али ако неће брдо мухамеду онда ће мухамед брду

a kako funkcioniše situacija kad recimo nešto prodaš i treba da ti stignu pare od prodaje,otvoriš paypal recimo u hrvatskoj ,da li vezuješ sa karticom iz Srbije ili moras da otvoris i karticu u Hrvatskoj.I da li prenos sa hrvatskog paypal može da ide direktno na karticu iz Srpske banke.
 
Ima varijanta sa banka intesa kod nas. Tako je kod mene i radi. Samo nisam siguran kakva je bila varijanta kada sam otvarao nalog, kombinovao sam podatke... neki su bili lazni (BiH) a neki pravi (SR).
Probaj na nekog ukucana prvo, ako zeznes nesto da mozes posle ponovo i da nalog bude bas tvoj.
 
a kako funkcioniše situacija kad recimo nešto prodaš i treba da ti stignu pare od prodaje,otvoriš paypal recimo u hrvatskoj ,da li vezuješ sa karticom iz Srbije ili moras da otvoris i karticu u Hrvatskoj.I da li prenos sa hrvatskog paypal može da ide direktno na karticu iz Srpske banke.

ако имаш фејк податке онда лову мораш да извучеш на други начин од банковног рачуна

нор преко покерских (коцкарских) сајтова
или 2чекоут као мерчант систем плаћања

у свкаом случају одливаш новац на места са који можеш исто новац узмеш
размена за мони букерс или томе слично

ако лимитирају пајпал онда мораш им пљуснеш ИД доказ али ту фотошоп долази до изражаја :hahaha:
 

Back
Top