Да ли сте за смену ЗЕС режима ?

Да ли сте за смену ЗЕС режима ?

  • DA

  • NE

  • NE ZANIMA ME


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Питање је кратко и јасно.
Можете образложити а и не морате.
Овакву тему дуго нисмо имали.

Зашто сам ја ЗА.
Због ЕУЛЕКСА, због министра који заговара улазак у НАТО што је противно Скупштинској декларацији о неутралности, због убијања и хапшења политичких противника, због оних 1000 Е по акцији које смо добили, због тога што нас лажу они Печат, Правда, Курир, Глас Јавности кад кажу да није позапошљавано 100.000-150.00 како је обећано већ поотпуштано на хиљаде њих а тек се масовна отпуштавња спремају.
О овоме бих могао до сутра али битније ми је да чујем ваше мишљење.
 
Питање је кратко и јасно.
Можете образложити а и не морате.
Овакву тему дуго нисмо имали.

Зашто сам ја ЗА.
Због ЕУЛЕКСА, због министра који заговара улазак у НАТО што је противно Скупштинској декларацији о неутралности, због убијања и хапшења политичких противника, због оних 1000 Е по акцији које смо добили, због тога што нас лажу они Печат, Правда, Курир, Глас Јавности кад кажу да није позапошљавано 100.000-150.00 како је обећано већ поотпуштано на хиљаде њих а тек се масовна отпуштавња спремају.
О овоме бих могао до сутра али битније ми је да чујем ваше мишљење.

Ja mislim da ces ti na sledecim izborima da glasas za tu istu politiku protiv koje se sad bunis, a da toga nisi ni svestan. :sad2:
 
Da, znas da ovaj toboznji nagli preokret i jeste marketinski pokusaj u tom pravcu :think:

Samo sto ja ni ne vidim neku razliku u tome da li je Toma ili Bota na vlasti, jer prakticno vode istu politiku.

Па то ти кажем, онај Николић је једна антисрпска љига, ја између боте и николића мислим да је бота бољи
 
Па то ти кажем, онај Николић је једна антисрпска љига, ја између боте и николића мислим да је бота бољи

Ne, ne... Vidis... Bota je antisrpska ljiga, a Toma je antisrpska ljigina ljiga... Kapiras? :eek:

Sto se mene tice, ja tim vozom ne putujem, pa mogu oni da zakace koga god hoce kao lokomotivu... Ljigu ili ljiginu ljigu, sve mi jedno
 
Питање је кратко и јасно.
Можете образложити а и не морате.
Овакву тему дуго нисмо имали.

Зашто сам ја ЗА.
Због ЕУЛЕКСА, због министра који заговара улазак у НАТО што је противно Скупштинској декларацији о неутралности, због убијања и хапшења политичких противника, због оних 1000 Е по акцији које смо добили, због тога што нас лажу они Печат, Правда, Курир, Глас Јавности кад кажу да није позапошљавано 100.000-150.00 како је обећано већ поотпуштано на хиљаде њих а тек се масовна отпуштавња спремају.
О овоме бих могао до сутра али битније ми је да чујем ваше мишљење.

Zasto je to rezim?
 

Back
Top