NJEGOVE DRUGARICE

princeza_neba

Obećava
Poruka
70
Eto slusam ja svoju najbolju drugaricu i njene ispade u vezi po tom pitanju. Ali ajde, njen decko ima 5000 drugarica i mozda 3 druga, a njoj lupa za "cao" upuceno od druga iz skole :)
Ali kako je ona jos mladja od mene, hm, meni je palo na pamet da otvorim temu da vidim sta vi mislite o tome :)
Ja sam ljubomorna osoba, ali moj decko ni nema drugarice. Ima po koju poznanicu...
Kako vi reagujete na drugarice, njihove poruke, vidjanja neka bez vas, pozivi... Jel' uvek zelite sve da znate kad se vidi sa nekom ko je zensko?

ps Oprostite na gresci u nazivu teme :)

Ne znam kako da ispravim :"(
 
Eto slusam ja svoju najbolju drugaricu i njene ispade u vezi po tom pitanju. Ali ajde, njen decko ima 5000 drugarica i mozda 3 druga, a njoj lupa za "cao" upuceno od druga iz skole :)
Ali kako je ona jos mladja od mene, hm, meni je palo na pamet da otvorim temu da vidim sta vi mislite o tome :)
Ja sam ljubomorna osoba, ali moj decko ni nema drugarice. Ima po koju poznanicu...
Kako vi reagujete na drugarice, njihove poruke, vidjanja neka bez vas, pozivi... Jel' uvek zelite sve da znate kad se vidi sa nekom ko je zensko?

ps Oprostite na gresci u nazivu teme :)

Ne znam kako da ispravim :"(
Овај мој има јако мало другарица, готово ни једну.

Ако му је нека другарица, а ја је не знам, онда одмах знам да му је из серијала бивших.:lol:

Иначе, немам ништа против мушко-женског дружења.
И сама сам поносна ''власница'' неколико одличних мушких пријатеља.;)
 
Mm ima jednu dobru drugaricu. Druzi se sa njom od kad zna za sebe i naravno da nisam ljubomorna na nju...
Naravno, ima puno poznanica, nista strasno...
Nemam nista protiv musko-zenskog prijateljstva, zapravo i ja imam jakoo dobrog prijatelja, mm nije nimalo ljubomoran na njega... :heart:
 
Ima mnogo drugarica, i voli da se drži sa ženama, i nisam ljubomorna. Samo jednom sam pop - i- zdela, kada nam je došla u posetu na nedelju dana ona što ga je čekala kod vrata i svaki dan pozdravljala i grlila, ko da mu je ona žena... lujka.
 
E zene... lepo je cuti misljenja onih iskusnijih :telefon:
Ja idem po principu "diraj-diram" :super: Salim se, naravno...:zcepanje:
Licno, ja jesam malo zbunjena i ljubomorna, mada za ljubomoru nemam zbog cega, zaista, jednom sam kratko odreagovala kad mi je rekao nakon odlucivanja gde da letujemo da ako idemo "tamo" mogu da upoznam bivsu devojku njegovog poznanika s kojom je ostao u nekim "kakvim-takvim" odnosima jer se ona bavi necim sto je njemu nekad potrebno (objasnjeno mi je sve o cemu se radi), pa bi mogao da joj se javi kad smo vec tamo. Mada, posle sam skupila svoje kockice zbog reakcije, jer braaate, ON da ima bilo sta sa njom, da li bi bas zeleo da me upozna? Pih, i na kraju ne odosmo tamo... I da se razumemo, nisam odreagovala ono kao svadja, optuzbe... nego sam bila zbunjena sto ostade ok sa njom (retard ja, da:))...
A i nikad nisam primetila neke poruke i te stvari. Hocu reci, ne gledam mu nesto telefon, ali on dobija 10 poruka u 2 nedelje :) Ali slusajuci svoju najbolju drugaricu i njenog decka...jojjjj... Morala sam da otvorim ovu temu jer me straaasno zanima misljenje drugih :)

Ovaj forum je odlican za tracarenje :telefon::manikir::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Ima mnogo drugarica, i voli da se drži sa ženama, i nisam ljubomorna.
Ista situacija sa mm. Kad sam ga upoznala imao je dosta drugarica, čak više nego drugova. Na našoj svadbi su bile njegove i moje drugarice. :D
Ali mene je upoznao sa svim tim ženama i ostali smo dobri prijatelji. Većina ih je još tada bila u dugim vezama ili u braku, a sada već sve pa imamo zajedničke prijatelje.
U principu, mislim da nema problema ako poznajemo sve naše prijatelje, problem bi bio ako bi se podrazumevalo da on ima prijateljice, a ja da nemam prijatelje.
Mada se mm dobro uklopilo jer ja gotovo da i nemam muških prijatelja. Samo poznanike, ali on ih sve poznaje i sada je veći prijatelj sa njima nego ja. :lol:
 
Ne reagujem na njegove drugarice...
Mm se sa njima slabo čuje preko nedelje... On se u suštini sa njima nađe kad izađe u grad-vikendom...

Ja imam drugove... mm to ne smeta...


Ne znam što bih bila ljubomorna na neku tamo drugaricu... to nikad neću shvatiti kod žena...
Ako je mm dobar prema meni, može se družiti i sa Evom Mendez... zabole me...:D
 
Ako je samo drugarica u pitanju, nisam ljubomorna.

Zavisi dosta i sa kim sam bila/jesam u vezi.

Dešavalo se da počnem vezu sa čovekom koji tvrdi da ne veruje u m/ž prijateljstvo, a onda počnu da izviru drugarice.:confused:
Šta su ti one, kad ne veruješ u mogućnost da se muško i žensko druže bez propratnih faktora?

U toj situaciji sam reagovala...inače ne bih.

Ja verujem u m/ž prijateljstvo i ne vidim zašto i muškarac ne bi mogao da ima takav stav i odnos prema suprotnom polu.
 
Mada se mm dobro uklopilo jer ja gotovo da i nemam muških prijatelja. Samo poznanike, ali on ih sve poznaje i sada je veći prijatelj sa njima nego ja. :lol:

Mi se dobro uklapamo jer on ima mnogo drugarica, a ja imam mnogo drugova :lol:
Sad su nam se spojila društva, i baš je dobro.
A ovo što kaže BJ, niko nije ljubomoran... pa, ehm, njegove drugagarice su, kao i moji drugovi, uglavnom bivši (šeme ili kratke veze), pa sad možemo lepo da se družimo... i još su njegove drugarice meni baš kul (voli čovek sličan tip), a isto i sa njegove strane... Jednom je u igru uletela jedna fu-fa, ali sa tom sam se obračunala (pisala sam o tome, to je ona što sam je napila :lol: )
 
Mi se dobro uklapamo jer on ima mnogo drugarica, a ja imam mnogo drugova :lol:
Sad su nam se spojila društva, i baš je dobro.
A ovo što kaže BJ, niko nije ljubomoran... pa, ehm, njegove drugagarice su, kao i moji drugovi, uglavnom bivši (šeme ili kratke veze), pa sad možemo lepo da se družimo... i još su njegove drugarice meni baš kul (voli čovek sličan tip), a isto i sa njegove strane... Jednom je u igru uletela jedna fu-fa, ali sa tom sam se obračunala (pisala sam o tome, to je ona što sam je napila :lol: )

sta je bilo kad si je napila,mislim da sam propustila tu epizodu:think:
 
Mi se dobro uklapamo jer on ima mnogo drugarica, a ja imam mnogo drugova :lol:
Sad su nam se spojila društva, i baš je dobro.
A ovo što kaže BJ, niko nije ljubomoran... pa, ehm, njegove drugagarice su, kao i moji drugovi, uglavnom bivši (šeme ili kratke veze), pa sad možemo lepo da se družimo... i još su njegove drugarice meni baš kul (voli čovek sličan tip), a isto i sa njegove strane... Jednom je u igru uletela jedna fu-fa, ali sa tom sam se obračunala (pisala sam o tome, to je ona što sam je napila :lol: )
:rotf:

Muvalo citirala sam te zbog boldovanog dela.Univerzalan savet kako se rešiti njegove nepoželjne drugarice, :zcepanje:

Šta ja znam ,nas dvoje imamo iste kriterijume što se tiče prijatelje tako da nam je prosto nebitan pol jer njegove drugarice su postale moje kao što su moji drugovi postali njegovi.Inače da nema drugarice ja bih se zapitala da li je sa njim sve u redu kada ne može da uspostavi socijalni kontakt sa osobama suprotnog pola.
 
Izblamirala se i izlupetala se, i napustila kafanu maltene četvoronoške, pa je mm izjavio kad smo došli kući da je jadnica (ne prezrivo, nego sa žaljenjem), a pre toga je bila čudo od inteligencije, genijalnosti i šarma (šlihtala mu se i nabacivala bez stida i srama).
 
Eto slusam ja svoju najbolju drugaricu i njene ispade u vezi po tom pitanju. Ali ajde, njen decko ima 5000 drugarica i mozda 3 druga, a njoj lupa za "cao" upuceno od druga iz skole :)
Ali kako je ona jos mladja od mene, hm, meni je palo na pamet da otvorim temu da vidim sta vi mislite o tome :)
Ja sam ljubomorna osoba, ali moj decko ni nema drugarice. Ima po koju poznanicu...
Kako vi reagujete na drugarice, njihove poruke, vidjanja neka bez vas, pozivi... Jel' uvek zelite sve da znate kad se vidi sa nekom ko je zensko?

ps Oprostite na gresci u nazivu teme :)

Ne znam kako da ispravim :"(

Ima samo par njih i to samo ih viđa na poslu..daleko od toga da izlaze zajedno, bar ja tako mislim :rumenko:.
 
Izblamirala se i izlupetala se, i napustila kafanu maltene četvoronoške, pa je mm izjavio kad smo došli kući da je jadnica (ne prezrivo, nego sa žaljenjem), a pre toga je bila čudo od inteligencije, genijalnosti i šarma (šlihtala mu se i nabacivala bez stida i srama).

:worth:

Dakle ,flerteruša.Razumem ljudsku potrebu sa flertom ,ali i tu treba dozirati i imati neku granicu.Ti si je napila sa namerom ili je to došlo nekako spontano?
 
Napila sam je sa namerom. Došao mm kući i kaže upoznao se sa fEnomenAlnom ženom, malo malo pa je citira...jedno dva-tri dana... i meni odmah bude jasno da je to jedna fu-fa :lol: I kada je krenuo na sastanak sa njom, pozove i mene, a ja sam bila u pripravnosti... Sednemo mi sa njom, i ona mu mrtva ladna, a ja tu sedim, priča o privlačnosti koju je osetila prema njemu, i tako, izigrava svetsku ribu... valjda očekuje da ću ja da pohisterišem i napustim lokal :lol: i mm zatečen... i ja to okrenem na šalu, kao, i ja sam svetska riba, svi smo odrasli ljudi, i počnem da naručujem pića, a ova naivno pije (pijem i ja, ali vodim računa) i ona se toliko napila - ipak je ona pero kategorija za mene i mm - a ja sve lepo slušam i postavljam podpitanja... šta je ona nama sve ispričala... kuku... nekog drugog bih možda i žalila, ali nju ne, samo je još palim da priča, i tako ... :mrgreen:
 

Back
Top