Verujete li u princa na belom konju?

Poruka
15.196
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?
 
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?
Јесте. Спасао ме мој садашњи директор.
Невезано за љубав и секс, пружио ми је шансу коју сам искористила и сада живим много боље.
Омогућио ми је да преузмем живот у своје руке.
И када имам све ово што имам, не треба ни нико да ме спашава јер нисам у невољи.

Ијао што сам нерасположена данас... :neutral:
 
Јесте. Спасао ме мој садашњи директор.
Невезано за љубав и секс, пружио ми је шансу коју сам искористила и сада живим много боље.
Омогућио ми је да преузмем живот у своје руке.
И када имам све ово што имам, не треба ни нико да ме спашава јер нисам у невољи.

Ијао што сам нерасположена данас... :neutral:
:lol: ja sam samo malo pukla :heart:
 
Јесте. Спасао ме мој садашњи директор.
Невезано за љубав и секс, пружио ми је шансу коју сам искористила и сада живим много боље.
Омогућио ми је да преузмем живот у своје руке.
И када имам све ово што имам, не треба ни нико да ме спашава јер нисам у невољи.

Ијао што сам нерасположена данас... :neutral:

Sponzor? ;) Sugar Daddy?
 
ma jok, smesna mi je ta prica tamo negde ima neko, to kazemo na primer za nekoga trenutnog kako je on taj pa se razvedes posle tri godine i ocima ne mozes da ga vidis i onda posle izvesnog vremena eto novog djuvegije pa za njega onda ide ista prica on je pravi...:lol:...i sta tako cu da nalazim pravog na svakih par godina ili meseci zavisi... ako ti je lepo sa ti sa kojim si uzivaj prepusti se i opusti se, planiraj s njim buducnost il sta vec, ako ti i u momnetima kada imas nekoga pored sebe razmisljas o tamo nekom spasitelju onda treba momentalno da se udaljis od tog trenutnog

al u konje verujem, pleminete zivotinje i ja ih volim...pogotovo da ih jasem :rumenka:
 
ma jok, smesna mi je ta prica tamo negde ima neko, to kazemo na primer za nekoga trenutnog kako je on taj pa se razvedes posle tri godine i ocima ne mozes da ga vidis i onda posle izvesnog vremena eto novog djuvegije pa za njega onda ide ista prica on je pravi...:lol:...i sta tako cu da nalazim pravog na svakih par godina ili meseci zavisi... ako ti je lepo sa ti sa kojim si uzivaj prepusti se i opusti se, planiraj s njim buducnost il sta vec, ako ti i u momnetima kada imas nekoga pored sebe razmisljas o tamo nekom spasitelju onda treba momentalno da se udaljis od tog trenutnog

al u konje verujem, pleminete zivotinje i ja ih volim...pogotovo da ih jasem :rumenka:

Ovaj ti je avatar najlepsi, bas mi se svidja. Kad se setim zelene macke, uh. Bljak!
 
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?

princ je samo jedan, a princeza ima koliko hoces
 
Sponzor? ;) Sugar Daddy?
Не драга. Понудио ми је посао иако је знао да не знам да радим то.
И сада имам добро плаћен посао, који ми је омогућио да живим много боље и урадим неке ствари које су за мене и моје дете од животног значаја.
И још једном, није било секса.
Једноставно, то је човек који ме је спасао када ми је то било најпотребније.
 
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?

Pa ne.
Ne verujem u bajke. Ni u prinčeve i princeze.
Ali verujem u basne. I u konje.
I mnogo volim konje.
Mada više volim krave, one su mi najmiomiljenije životinje, pored mačaka i pasa :heart:

Što se tiče teme...
Pa... ne.. :lol:
I dalje, ne.
Ne verujem u prinčeve. I ne verujem u čudesna izbavljenja.
Sama sebi sam najviše pomogla. I prijatelji i porodica.
Jer ne može ti niko pomoći ako ti ne želiš pomoć i ne poseduješ barem neku vrstu energije i volje da se pokreneš i promeniš stvari..
Ali verujem u dobrotu u ljudima.
Samim tim verujem i u dobro. I da i dobro nekad mora doći i zameniti ono ružno.

A kada dođu i prođu ta neka čudna vremena... pa uvek je lepše podeliti pivo sa nekim, nego ga sam popiti, zar ne?! Pa da.. :D
 
Не драга. Понудио ми је посао иако је знао да не знам да радим то.
И сада имам добро плаћен посао, који ми је омогућио да живим много боље и урадим неке ствари које су за мене и моје дете од животног значаја.
И још једном, није било секса.
Једноставно, то је човек који ме је спасао када ми је то било најпотребније.

Nisam spomenula seks, ali to je jako lepo. Pravi, plemeniti covek. Djentlmen. Skidam kapu!
 
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?


Ja verujem u konja u belom Bmw-u....:lol: mos da biras kolko ih ima...

Ne, ne, ne, ne, ne ,ne...nemam nameru da nekog spasavam, jer nisam cat woman...a i uvek naletim na frajere sa tipcno "Kad tonem, tonem sam"...:dash: :roll: ne zelim nekoga da spasavam, jer zelim pored sebe stabilnu licnost koja zna sta zeli i kako to da ostvari...
U sudbinu ne verujem...nije u skladu sa pravoslavljem u koje verujem...
isto tako ne zelim da mi neko lize, zaceljuje rane ...vise mi treba neko ko ce da mi kaze: "E looda zenska glavo to ti nije potrebno", pa cu ja racionalno da razmislim i skontam kako je u pravu pa do njesre i ne stigne...:lol:

P.s. sve sto trazim, to i nudim....
 
Dosadno princu, i da bi malo utukao dosadu sedne on na belog konja i ode da potrazi neku ojadjenu devojku, a kad je nadje uopste i ne shvaca da cura ne trazi zabavu vec eventualno neko drustvo za plakanje i jadikanje. Nista, buduci dzentlemen, sidje on sa belog konja, sedne pored nje i udare tako oni tuznu sonatu u duetu. Posle duzeg vremena kad vec oboje vec polako pocnu da malaksu od silnog placa i uzdisanja, sine njemu na um da pita, pa zasto sve to? Jedini odgovor koji ce tada dobiti jeste - dobrodosao u zenski svet!

;)
 
Poslednja izmena:
Ali ne u mercedesu i ne u modernog prica. :)Vec onog pravog cija je misija da vas spasi. Da zaleci neku ranu. Da se pojavi kao buduci iako je bivsi jos negde tu u nersaciscenom odnosu? Da potisne nesto ruzno?
I konacno verujete li u sudbinu da se princ pojavi kada se najmanje nadate ... ;) I sve dobije smisao jer unapred znate koja mu je buduca funkcija :lol:
Generalno- jel vas nekad neko spasio i da li ste nekad vi nekog spasili iz ruznog dela bajke?

Hm...nikada nisam volela Uspavane lepotice, Pepeljuge, Snežane i ostale što se mire sa životnim nedaćama čekajući da dođe princ i spasi ih....To je ona fora "budi dobra i trpi, sve će se rešiti samo od sebe". Tako se devojčice uče da kad postanu žene trpe batine i maltretiranja.
Najbolji likovi u bajkama su veštice. One znaju šta žele i nepravedno su osuđene da stradaju na kraju...a da tunjave glavne junakinje žive "srećno do kraja života".....
Ne verujem u prinčeve, žabe....ne čekam da me neko spase...Ako je olujno more oko mene, mašem rukama i pokušavam da se održim na površini i dokopam se obale...a ne prepuštam se i tonem... Jer niko me neće spasiti. Samo sam sebe možeš da izbaviš iz bilo koje bule u koju svesno ili nesvesno upadneš....
 
Uf...tesko da verujem u princeve.Ono nije da se nikada nisam hvatala za slamku,nije da nisam potrcala u zagrljaj nekom dobrocudnom,simpaticnom momku koji bi me mazio i pazio,samo da olizem svoje rane.Ali kad mi se pogled razbistri i kad suze presuse,u krupnom planu vidim bas tog princa koji me cuuuuvaaa.i onda imam utisak da me taj njegov zagrljaj gusi i gusi i da moram posto poto pobeci.I onda se kao puvanjak izvucem.Nije za pohvalu ali eto..jednokratni princevi za prvu pomoc,to je moje iskustvo.
 
Hm...nikada nisam volela Uspavane lepotice, Pepeljuge, Snežane i ostale što se mire sa životnim nedaćama čekajući da dođe princ i spasi ih....To je ona fora "budi dobra i trpi, sve će se rešiti samo od sebe". Tako se devojčice uče da kad postanu žene trpe batine i maltretiranja.
Najbolji likovi u bajkama su veštice. One znaju šta žele i nepravedno su osuđene da stradaju na kraju...a da tunjave glavne junakinje žive "srećno do kraja života".....
Ne verujem u prinčeve, žabe....ne čekam da me neko spase...Ako je olujno more oko mene, mašem rukama i pokušavam da se održim na površini i dokopam se obale...a ne prepuštam se i tonem... Jer niko me neće spasiti. Samo sam sebe možeš da izbaviš iz bilo koje bule u koju svesno ili nesvesno upadneš....
joj pile ubi mi temu, sad ni ja vise ne verujem :lol::mrgreen:



:cmok:
 

Back
Top