Зашто ЛДП мрзи Русију ? Гледајте на Б92ИНФО

Гледајте на Б92

За кога ови раде ? Колике су им своте што примају ?

Каже да треба да идемо у НАТО - ПАКТ

Зар не видиш да је неки хистеричан и лабилан лик, па ниједан цивилизован и образован човек не може да буде за неки војни пакт који врши агресије широм света и уништава људску цивилизацију.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Зар не видиш да је неки хистеричан и лабилан лик, па ниједан цивилизован и образован човек не може да буде за неки војни пакт који врши агресије широм света и уништава људску цивилизацију.

Непојмиво је да на дан доласка Медведева, неко почне већ да износи нешто што није ни став (не може се назвати чак ни ставом), него неке наредбе - да Србија треба да иде у НАТО, да оговара Медведева на дан његове посете.....то може бити само због неког интереса - добили су налог да блате Русију и врше пропаганду против Русије
 
E,sad gledajte,ko iole ima mozga i oci,kakve su ove ljudske kreature iz LDP labaratorije!

Kakav je to mentalni sklop i sljam!

Pita ga voditelj oko njegove izjave da je ruska obavestajna sluzba umesana u ubistvo Djindjica,a on sada kaze kako je to izjavio kao ''slobodan'' intelektualac,i kako je imao pravo da spekulise,odnosno da laze i insinuira!!!:evil:

Joj majko mila,kakva je ovo banda ljigava!!!:evil:

Ма ниси га чуо мало пре рекао је, директно оптужио РУСИЈУ за убиство и Драге Машин и Зорана Ђинђића.....не зна шта лупа...човек је невиђено ђубре...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Непојмиво је да на дан доласка Медведева, неко почне већ да износи нешто што није ни став (не може се назвати чак ни ставом), него неке наредбе - да Србија треба да иде у НАТО, да оговара Медведева на дан његове посете.....то може бити само због неког интереса - добили су налог да блате Русију и врше пропаганду против Русије
Ма не бринем се док оваки ликови шире НАТО пропаганду, са тим арогантним, одбојним и хистеричним ставом још више ће окренути народ Србије против уласка Србије у НАТО пакт.
 
E,sad gledajte,ko iole ima mozga i oci,kakve su ove ljudske kreature iz LDP labaratorije!

Kakav je to mentalni sklop i sljam!

Pita ga voditelj oko njegove izjave da je ruska obavestajna sluzba umesana u ubistvo Djindjica,a on sada kaze kako je to izjavio kao ''slobodan'' intelektualac,i kako je imao pravo da spekulise,odnosno da laze i insinuira!!!:evil:

Joj majko mila,kakva je ovo banda ljigava!!!:evil:

ne rise da je to reko ? :hahaha:
al dobro imas gomilu slobodnih intelektualaca na Krsti koji svaki dan laprdaju o raznoraznim tajnim sluzbama koje su umesane u sve i svasta , pa mora da se ovde i Proka edukovao :mrgreen:
 
Ма не бринем се док оваки ликови шире НАТО пропаганду, са тим арогантним, одбојним и хистеричним ставом још више ће окренути народ Србије против уласка Србије у НАТО пакт.

мислим да је Србија далеко и мислима и срцем од ЕУ као Земља од Сунца :mrgreen:

а најсмешније ми је било кад су после говора Медведева, пустили емисију "Евронет" хахах трагикомедија....
 
Ма не бринем се док оваки ликови шире НАТО пропаганду, са тим арогантним, одбојним и хистеричним ставом још више ће окренути народ Србије против уласка Србије у НАТО пакт.

I ovde ima dosta istine!:ok:

ne rise da je to reko ? :hahaha:
al dobro imas gomilu slobodnih intelektualaca na Krsti koji svaki dan laprdaju o raznoraznim tajnim sluzbama koje su umesane u sve i svasta , pa mora da se ovde i Proka edukovao :mrgreen:

Ma da!:dash::dash::dash:
 
..nije mi jasno zashto im se uopste daje ovoliko pazhnje u medijima..pogtovu na b92..stalno njih neko nesto pita..koga interesuje shta oni glupetaju uopste..

Па стално се представљају као неке "важне фаце", али уопште нису важни, ја не знам шта су они које су добро учинили за Србију ? Нису они важни, АЛИ ЈЕСУ МОЋНИ, ЈЕР ИМАЈУ НОВАЦ - НЕКО ИХ ФИНАНСИРА тако да могу да приуште себи промоцију у разним облицима.....најчешће "куповином младих".....
 

Back
Top