Milankin monolog

Tiranosurus-Žex

Ističe se
Poruka
2.766
Evo kako Milanka vidi svog mužića...
Da li ste i vi drage forumašice ponekad ovakve (ili stalno)? M?
...........................................

...grlo pocepah pričajući glas sam izgubila al ne vredi ko zidu da pričam mulcu mutavi jel imaš ti usta da mi nešto odgovoriš da znam da si živ da imam čoveka u kući da bar znaš da podvikneš lakše bi mi bilo skloni noge sa te fotelje mrcino jedna vidiš da čistim satirem se od posla da ovu jazbinu dovedem u red ležiš tu ko klada rane ćeš na leđima da dobiješ od ležanja dabogda se ne podigao ko te napravi tako kilavog i šta sam ja bogu zgrešila da me veže za tebe druge žene imaju muževe muškarce koji vode računa o njima tetoše im a ja kamen oko vrata da te vučem ceo život ni fakultet ne bi završio da nije bilo mene i posao sam ti našla ništa ti nije valjalo hteo gospodin u Kanadu da dođe videla žaba da se konji kuju pa i ona digla noge nisi ti ni za onu tvoju selendru odakle si došao a kamoli za Kanadu ali ja reko ajde možda će tamo da se probudi možda će stvarno da postane čovek od njega al oćeš trupac ostaje trupac nemoj tako da me gledaš samo mi dižeš pritisak bolje digni to debelo dupe i idi negde da tražiš bolji posao ljudi menjaju firme ko čarape idu s boljeg na bolje a ti se zakopao u onoj rupi već deset godina i smrdiš tamo ne pada ti na pamet da se makneš sigurno ti je dobro kad imaš onu kravu tamo sa njom znaš da pričaš čula sam te kako cvrkućeš preko telefona kad te ona pozove šatro službeno a sa mnom ćutiš ko riba ona ti je dobra hvala bogu da je dobra kad nema ni kučeta ni mačeta ni takvu barabu da vuče na leđima ko ja pa može po ceo dan da se glanca drolja jedna obična gde bi meni bio kraj da imam toliko vremena za sebe izgledala bih kao top model a i ovako mi ništa ne fali šta ti misliš da drugi ljudi ne vide da sam i ja žensko misliš da nemam ponuda imam nego šta nego imam nego sam blesava i loše vaspitana sve čuvam obraz čuvam brak neću da ljudi upiru prstom na mene crna ja kako sam naivna al nemoj da misliš da će to večno da traje nije ni Milanka više glupa dozvala se i Milanka pameti neće moći više ovako šta ti misliš da će mladost i lepota da mi prođu gledajući tebe kako se valjaš po tom kauču a ne bogami imam i ja pravo na život imam i ja pravo da mi bude lepo eno ga onaj fini čovek iz moje firme Grk polomi se oko mene a ja se femkam umesto da uživam nemoj tu da mi prevrćeš očima misliš da je on jedini mogu na svaki prst po dva da imam i šta misliš da neću oću nego šta samo kad mi dune od tebe sam davno digla ruke da si bar u krevetu kako valja pa da kažem ajde da mu oprostim što je mamlaz za druge stvari al ne vredi i tu si ćorak zahrčeš kao morž čim legneš mogo bi da spavaš za pare dabogda se ne probudio a ja ostanem i cele noći buljim u plafon ko luda Nasta gde mi je pamet bila kad mi je majka govorila šta će ti ćerko ovaj vidiš kakav je njanjav a ja blesava kažem nije majko samo je malo stidljiv a ono ispade mulac mutavi za sve samo nije za kafanu kad si sa onim tvojim barabama i kad ločete pivo onda ne zavezuješ onda znaš da pričaš jao kako sam bila glupa kad me je jurio onaj Zoran tvoj kolega sa fakulteta kako sam bila glupa što se ne udadoh za njega evo ga čovek i on u Torontu ubija se od para prodžekt menadžer gospodin ona njegova ne radi ništa samo se šetka po pedikirima i masažama pametna žena već su tri kuće promenili sve veća od veće Karibe znaju ko svoj džep a ja ću da istrunem u ovom bangalovu glavu ti razbio bangalov jedva i njega otplaćujemo da nije mene bili bismo na ulici ili u nekom šelteru jadno ono dete šta sve mora da gleda bolje da je siroče kad si ga negde izveo poslednji put šta je šta si zinuo oćeš nešto da kažeš pa gukni golube da te čujem samo nemoj da mi upadaš u reč dosta je Milanka ćutala dosta je gutala al neće više neće bogami pa ne mogu više da gledam kako najgore živimo sramota me kad izađemo negde u svet i to samo kad nas neko pozove na slavu kad ti je palo na pamet da me izvedeš negde na večeru slušam žene kako se hvale muževi im napreduju pa letovanje pa skijanje pa vikendi a mi ko slepci jedva skupimo da odemo u Srbiju odvedeš nas u onu tvoju vukojebinu i sve vreme ne izlaziš iz kafane uželeo se čovek drugova iz detinjstva sve baraba do barabe kao što si i ti a ja moram da sedim sa onom rospijom od tvoje majke jao kad se samo setim kad si me odvukao tamo prvi put kao da se upoznamo a ono blato do kolena buduća svekrva oće da me pojede očima gde mi je bila pamet da pobegnem da te više nikad ne vidim nemoj sad da mi upadaš u reč tačno znam šta oćeš da kažeš kako je detetu tamo lepo i jedva čeka da ide a šta je sa mnom da li si pomislio kako je meni tamo ja sam rođena Beograđanka i nisam navikla na prašinu i na te provincijske kokoške koje svaki dan dolaze kao na kafu a u stvari samo da ispipaju kako živimo i koliko smo para doneli pa da posle sa mnom ispiraju usta a ti si za njih gospodin čovek koji je uspeo u Kanadi majčin ponos i dika kad bi znali kakav si tuta muta kad bi im samo ispričala kako te teglim na leđima ceo život možeš ti da pričaš koliko hoćeš da ja u Beogradu nemam ni jednu drugaricu i da nemam sa kim da se vidim što naravno nije tačno a kako i da imam kada si ih sve rasterao kada su te videle baksuzu jedan baksuzski nikad ti nije palo na pamet da radiš nešto ekstra kao drugi ljudi što rade pa da nas odvedeš u Meksiko ili Dominikanu evo Petrovići se vratili pre neki dan zvala me ona da mi se pohvali a ja ćutim jadna šta da joj kažem kako smo išli u Crniće na roštilj i kako smo zamalo izgoreli u onom kršu od kola kad se upalio na autoputu ni za normalan auto ne umeš da zaradiš a za kafanu uvek imaš dok ja rmbam ovde po kući za mene nema ni praznik ni nedelja čim dođem s posla odmah u kuhinju kuvaj peri peglaj da gospodin ima čisto i ispeglano najveća zabava mi je televizija i ti još imaš petlje da mi kažeš kako sam se ugojila svinjo jedna zar ne vidiš sebe naduo si se oćeš da pukneš od nerada a ja sam malo dodala tu na kukovima to mi je ionako falilo bila sam mršava ko grana baš mi je onaj Grk juče rekao kako sam se lepo zaoblila i kako on voli prave žene ima čovek oči i zna šta je lepo a ne ko ti mogu ovde gola da šetam ti se ne bi pomerio crkotino jedna znam tačno šta hoćeš da kažeš nemoj reč da si rekao bolje gledaj kako drugi ljudi žive kako te nije sramota da im pogledaš u oči nesposobnjakoviću jedan ti si mi neki inženjer možeš tu diplomu da okačiš na nešto kad bi imao na šta da je okačiš šta će ti diploma kad ne umeš da je unovčiš ko drugi sposobni ljudi e pa ne može da se leži po celo po podne i veče da se premešta sa fotelje na kauč i da se zarađuju pare to ne može mora da se zapne bato da se radi ali šta ja pričam tražim od slepca oči još se nisam dozvala pameti kad imam snage da pričam umesto da dignem ruke i gledam svoj život kao što druge pametne žene rade mogu ja da dubim na glavi ovde mogu krv da propljujem ništa tebi ne vredi tebi je važno da imaš svoje pivo i svoj televizor glavu ti razbio i taj televizor vidiš da ti se daljinski zalepio za ruku što ne popričaš malo sa onim detetom vidiš da je oči izbeleo od kompjuterskih igrica to je jedina stvar koju si ga naučio drugi očevi vode sinove na neki sport igraju fudbal sa njima a ti mrcino samo znaš da mu uvališ kompjuter da bi ti bio miran hoćeš da bude isti kao ti mlitav i šonja da unesreći neku ko što si ti mene unesrećio nemoj reč da si rekao sve je ovo tačno nemaš šta da kažeš kad je istina i ti znaš da je istina ali sakrivaš glavu u pesak kao noj lakše ti je da ćutiš i buljiš u prazno dok ja ovde pluća cepam i zdravlje gubim pritisak mi je otišao na dvesta migrena me ubi a ti ladan ko špricer nadživećeš me ti ihahaj nauživaćeš se kad umrem to ti je i cilj da me sahraniš što pre samo ne znam ko će onda da te pere i pegla da neće možda ona šmizla iz tvog ofisa e to bih baš volela da vidim igrao bi ti njoj sitnu pipirevku ne bi smeo da pisneš lako ti je sa mnom kad si našo pa si zašo pa se sad praviš paša a ja ovde crkavam mladost i lepotu sam ti dala ništa nisi znao da ceniš svako drugi na tvom mestu bi me držao kao malo vode na dlanu ja sam kao suvo zlato al šta vredi kad to nema ko da vidi karijeru sam žrtvovala mogla sam ja daleko da doguram da se nisam žrtvovala zbog tebe mislila sam imam zbog koga a ono mrtvo puvalo uhvatio se za mene ko za slamku ne znaš ni koliki su nam računi ni kako ih plaćam naravno to je gospodinu ispod časti i nemoj sad da ustaješ gde si pošo oćeš da pobegneš da ne slušaš ono što te boli istina te boli jer znaš da te poklopim čim otvoriš usta pa ti je bolje da se praviš kako me ignorišeš samo ti nastavi da buljiš u taj ekran mnogo će ti to pomoći skloni već jednom te noge sa fotelje vidiš da radim grlo pocepah pričajući glas izgubih ali ne vredi kao zidu da pričam mulcu mutavi...
...............................................................
I šta čovek da radi nego da promeni TV kanal...?
 
:hahaha::hahaha::hahaha:
Imaš pravo,Žex.Svaka žena ,kad vidi muškarca da leži,počinje da reži.(A,ja se pitao zašto su ljudi dolazili u jednu propalu firmu,radili bez plate...Bežali,bre,od takve napasti):hahaha:
 

Back
Top