Edgar Mitchell , astronaut Apollo program, potvrdio zataskavanje istine o vanzemaljci

timefordisclosure

Početnik
Poruka
29
http://en.wikipedia.org/wiki/Edgar_Mitchell

Edgar Mitchell , svetski poznati astronaut , clan Apollo misije i sesti covek koji je hodao po mesecu i naucnik ..... u intervju datom na Kerrang radiju u Engleskoj potvrdio postojanje zataskavanja istine o vanzemaljcima. Edgar Mitchell je samo jedan od mnogih astronatuta , vojnika, naucnika..... koji su hrabro izasli u medije i rekli deo onoga sto znaju.

http://www.goldenagetoday.com/depar...ronaut-edgar-mitchell-admits-aliens-are-here/

http://ufos.about.com/od/governmentconspiracyufos/a/edgarmitchell.htm


Znaci ne pricamo vise o svetlima na nebu i mutnim fotografijama. Edgar Mitchell je jedan od nekoliko stotina znacajnih svedoka o ufo fenomenu i zataskavanju istog. Nekoliko stotina ljudi , sirom sveta, koji su radili na tajnim projektima i imaju saznanja iz prve ruke. Nije moguce ignorisati ili olako odbaciti svedocenja ovakvih ljudi. Cije se ime i prezime zna i u dosta slucajeva je svetski poznato. Ovi ljudi znaju sta pricaju i medju prvima su skupili hrabost da kazu sta znaju. Kada jednom ovakve informacije probiju put u mainstream sredstva informisanja pojavice se jos vise, verovatno na desetine hiljada ljudi koji trenutno nemaju hrabrosti da istupe i stvorice se put i nacin da se konacno javno sazna istina o prisustvu i kontaktu sa vanzemaljskim zivotom na Zemlji.
 
Ako se svedocenje uvazava na sudu ne vidim zasto ne bi u ovakvim slucajevima? Samo zato sto nam se ne svidja?

ok, svedocenje se uvazava na sudu, ali zar on onda ne bi trebao da tuzi svoju vladu? na primer zbog toga sto su nas obmanjivali godinama? mislim, cemu svedocenje u par dnevnih listova ako ne ucinis pravu stvar i krenes da se boris do kraja?
 
ok, svedocenje se uvazava na sudu, ali zar on onda ne bi trebao da tuzi svoju vladu? na primer zbog toga sto su nas obmanjivali godinama? mislim, cemu svedocenje u par dnevnih listova ako ne ucinis pravu stvar i krenes da se boris do kraja?

mozda bas zato sto jos uvek radi za tu istu vladu koja je resila da nas polako upoznaje sa vanzemaljskim zivotom, pa mu je dala signal da prica po novinama. MOZDA.
 
mozda bas zato sto jos uvek radi za tu istu vladu koja je resila da nas polako upoznaje sa vanzemaljskim zivotom, pa mu je dala signal da prica po novinama. MOZDA.

podvuci jos jednom to MOZDA!
mozda sutra dobijem na lutriji. mozda sutra umrem. mozda sutra upoznam osobu svog zivota. mozda ne. mozda vidim vanzemaljca. mozda ovo, mozda ono. sta mislis, koliko bi svako od nas bio opterecen kada bi razmisljao sa "mozda"? mozda je edi ostao bez love, pa mu treba nesto da mu pomogne da mu i unuci budu milioneri? mozda?
 
Ne izvlaci iz konteksta. Ja sam bio posten i korektan pa sam to mozda rekao zbog tebe i ovih rendzera. To mozda bi i ti mogla da kazes u svakom svom postu, da si postena.

Teza da Vlada sada polako upoznaje ljude sa vanzemaljskim zivotom nije nista novo. Ne treba covek da bude inteligentan da bi to video, od objavljivanja britanske, francuske, meksicke, indijske itd vlade o podacima o NLO-ima, pa sve do raznih ufologa koje pustaju da pricaju i ne ubijaju kao sto je to ranije bio slucaj.
 
koliko ja znam ufo ne znaci "vanzemaljac" nego "neindetifikovani leteci objekat", a to moze da bude bilo sta.
Ok onda cu bolje da se izrazim pred rendzerskom komisijom:

Ne treba covek da bude inteligentan da bi to video, od objavljivanja britanske, francuske, meksicke, indijske itd vlade o podacima o mogucim susretima sa vanzemaljskim letelicama, pa sve do raznih ljudi koji pricaju o vanzemaljcima, sto onih insajdera, sto drugih koje pustaju da pricaju i ne ubijaju kao sto je to ranije bio slucaj.
 
verovatno ni ja ni ti, ni bilo ko drugi sa ovog foruma nece znati zasto se neke price pustaju a zasto ne, u javnost. ono sto znamo, ona jedina istina koju znamo je ta da nas svi na neki nacin lazu i obmanjuju, to nekad cinimo i sebi samima, ali to vec nije tema ovde. kao sto si vec rekao, mozda su oni ovde a mozda i nisu... samo ta potreba, da se obajvi neka senzacija je takodje druga tema. ovde ima onih koji misle da su usa predsenici vanzemaljci reptili, ima onih koji su cimeri sa duhovima, ima svega... ljudi kopiraju citave gomile tekstova sa drugih sajtova ne proveravajuci ima li tu neke nelogicnosti. ne. samo neka se objavi pa nek ide zivot....
isto je i sa gorepomenutim gospodinom. on je rekao pa je rekao, na nama je da prosudimo da li cemo verovati ili ne. ja sam rekla zasto mu ne verujem, ali niko se nije oglasio i rekao "e ja mu verujem zbog ovog ili onog". stalno se jedna te ista prica vrti u krug, iste slike, isti snimci, sve je isto...
 
Nije samo pitanje da li mu neko veruje ili ne. Glavna stvar ovde je da postoji jos na stotine ljudi kalibra Edgara Mitchella koji tvrde isto. A nalaziti 1001 razlog zbog cega bi svi ti ljudi lagali ili izmisljali moze samo neozbiljna osoba.

Jedno od dobrih pitanja bi ovde bilo: Zbog cega nema o ovome na CNN-u , BBC-u i svim ostalim svetskim televizijama? A sigurno bi bilo ljudima zanimljivije od toga sta je Britney Spears juce radila i sa kim je izlazila.

Da tuzis drzavu ? Koga ces da tuzis ? Predsednika Amerike ? Senat ? Kongres ?

Postoji legalna procedura koja bi bila odgovarajuca za ovako vazno pitanje. A to je otvoreno zasedanje kongresa i osnivanje komisije koja bi se bavila ovim problemom. Takodje, oslobadjanje od obaveze cuvanja sluzbene tajne za sve koji bi hteli da svedoce. Onda vec pricamo o necem ozbiljnom. A to nije nesto za sta ce politicari olako da zaloze svoju reputaciju kao sto to u ovom slucaju hrabro radi Edgar Mitchell, pa cak i sa svojih 80 godina.

A tu su jos i Buzz Aldrin i Gordon Cooper , takodje svetski poznati astronauti. Potrazite samo na netu. Sve je na izvolte za onoga ko potrazi. Niko ne ide po netu i brise stranice sa interenta.

Istina je zaista , samo tako, dostupna za one koji je potraze.

Da se razumemo , mnoge detalje mozda niikada necemo saznati, ali , da li smo posecivani za to postoji ogromna kolicina dokaza i svedocenja. Postoji mnogo vise , nego sto je ikada bilo potrebno da se neko osudi na sudu ikada u istoriji.
 
bezveze... nije mi jasno, kad je vec toliko hrabar i spreman da iznese istinu o vanzemaljcima, zasto to nije uradio pre 20-30 godina, nego bas sada kao osamdesetogodisnjak? zasto nije odmah "hrabro" istupio pred medije i rekao "oni su tu"?

Eto naseg naj kriticara kako postavlja pitanja koja raskrinkaju i najstabilniju teoriju. Svaka cast! :ok:
 
Nije samo pitanje da li mu neko veruje ili ne. Glavna stvar ovde je da postoji jos na stotine ljudi kalibra Edgara Mitchella koji tvrde isto. A nalaziti 1001 razlog zbog cega bi svi ti ljudi lagali ili izmisljali moze samo neozbiljna osoba.

Jedno od dobrih pitanja bi ovde bilo: Zbog cega nema o ovome na CNN-u , BBC-u i svim ostalim svetskim televizijama? A sigurno bi bilo ljudima zanimljivije od toga sta je Britney Spears juce radila i sa kim je izlazila.

Da tuzis drzavu ? Koga ces da tuzis ? Predsednika Amerike ? Senat ? Kongres ?

Postoji legalna procedura koja bi bila odgovarajuca za ovako vazno pitanje. A to je otvoreno zasedanje kongresa i osnivanje komisije koja bi se bavila ovim problemom. Takodje, oslobadjanje od obaveze cuvanja sluzbene tajne za sve koji bi hteli da svedoce. Onda vec pricamo o necem ozbiljnom. A to nije nesto za sta ce politicari olako da zaloze svoju reputaciju kao sto to u ovom slucaju hrabro radi Edgar Mitchell, pa cak i sa svojih 80 godina.

A tu su jos i Buzz Aldrin i Gordon Cooper , takodje svetski poznati astronauti. Potrazite samo na netu. Sve je na izvolte za onoga ko potrazi. Niko ne ide po netu i brise stranice sa interenta.

Istina je zaista , samo tako, dostupna za one koji je potraze.

Da se razumemo , mnoge detalje mozda niikada necemo saznati, ali , da li smo posecivani za to postoji ogromna kolicina dokaza i svedocenja. Postoji mnogo vise , nego sto je ikada bilo potrebno da se neko osudi na sudu ikada u istoriji.

Kada bi ti "svedoci" pod hipnozom to potvrdili,onda imamo zaista razloga da im poverujemo.
1.Prvo da se vidi da li pričaju tako nešto samo da bi bili popularni,i
2.Ako su stvarno uspostavili kontakt,da li im se to stvarno desilo ili su im isprani mozgovi i misle da im se to dogodilo.
 

Back
Top