Ispljuvana zbog „Ja sam Srbijanka“

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 150019

Elita
Poruka
20.524
d51f5dfd5.jpg




Najpopularnija i najkontroverznija hrvatska pevačica Severina Vučković održala je preksinoć odličan koncert u Beogradskoj areni pred 15.000 ljudi. Atraktivna Sevka napravila je fenomenalan muzičko-scenski spektakl, pa je više od dva sata publiku držala na nogama. Međutim, kad je krenula da peva pesmu „Dalmatinka“, nastalo je blago komešanja u publici, što je osetila i sama pevačica. Da li zbog toga ili nečeg drugog, tek ona je nakon pesme ponovila refren i umesto „Ja sam Dalmatinka“ otpevala „Ja sam Srbijanka“, što je izazvalo prave ovacije u Areni.

Međutim, dan nakon nastupa u hrvatskim medijima i na brojnim forumima krenula je pljuvačina po zgodnoj Splićanki zbog činjenice da je rešila da se „proda“ dodvoravajući se „Srbima u Beogradu“.

- Severina je ovakav „ispad“ prvi put napravila pre mesec dana, kada je nastupala u Kragujevcu. Ona je i tada otpevala sporan refren menjajući reč „Dalmatinka“ u „Srbijanka“, pa su je neki mediji i tom prilikom isprozivali. Međutim, ovo u Beogradu je mnoge Hrvate još više pogodilo, jer se desilo na velikom koncertu, pred brojnim medijskim ekipama - priča naš sagovornik blizak pevačici.

Zbog toga i ne čudi reakcija medija iz „lijepe njihove“, koji se pitaju da li Seve planira da se vrati u Split, ili će ostati u Srbiji. Publika na forumima nije štedela teške reči, pa su, između ostalog, napisali: „Jadnica, za lovu bi sve prodala“; „Može li jadnije, teško“; „Ružnu sliku o Hrvaticama, posebno o Dalmatinkama, dala je Seve srpskoj žgadiji“; „Nije sramota reći istinu o sebi“; „Bravo, Seve, i ja sam donedavno mislio da smo drukčiji od Srba, al’ vidim da smo po svemu jednaki“, kao i niz mnogo uvredljivijih komentara.

Kako će se završiti ova polemika i da li će Dalmatinci, pre svega, oprostiti svojoj popularnoj zemljakinji „greh iz Beograda“, videćemo u narednom periodu, u kojem će se sigurno još dosta pisati o tome kako je najpoznatija Dalmatinka preko noći postala Srbijanka.

http://www.kurir-info.rs/clanak/stars/kurir-19-10-2009/ispljuvana-zbog-ja-sam-srbijanka

Pošto ste pljuvali na temi kontra Srba, da vidim dal' i ćete pljuvati i ovde...

Bez sexualnih fantazija, molim...:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pošto ste pljuvali na temi kontra Srba, da vidimdal i ćete pljuvti i ovde...

Bez sexualnih fantazija molim...:mrgreen:

Pa sta, mislim zena hoce da zaradi i normalno je da ce u Srbiji da peva ja sam Srbijanka, cisto sumnjam da bih neko od nasih pevali Ja sam Srbijanka da je u HR.
Severini ce ovo dobro doci kao Marketing i mislim da je ona svesna sta radi i kako se ponasa,
to je sve smisljeno i nije to bio nikakav ispad kad je to vec uradila planirano.

Meni je sve jedno ona je meni i dalje CARICA!!!
 
Pošto ste pljuvali na temi kontra Srba, da vidim dal' i ćete pljuvati i ovde...

Bez sexualnih fantazija, molim...:mrgreen:

Не знам што се усташија ускомешала.
Њен отац и јесте Србин, а сестра јој живи у Београду удата за Србина.

Ваљда им је сад криво јер су сконтали да им је чак и најпопуларнија певаљка у лијепој њиховој, ни мање ни више него Српкиња.
 
Не знам што се усташија ускомешала.
Њен отац и јесте Србин, а сестра јој живи у Београду удата за Србина.

Ваљда им је сад криво јер су сконтали да им је чак и најпопуларнија певаљка у лијепој њиховој, ни мање ни више него Српкиња.

..valjda je lapo-lapo..?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top