Pomoc, sad sam vec ocajna!

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
vec dve godine imam kurije oko..koje lecim flasterima, pedikirima, clavexima na litre raznim mastima uljima lakovima i blablabla..i nema mi pomoci...da li iko od vas zna stvarno efikasan lek..moze i babski...krivim nogu kako lose hodam...boli grozno
 
:) Ja ti predelažem da se obratiš lepo lekaru, i da ne eksperimentišeš sa babskim lekovima, kako ne bi došla u situaciju da zaista moraš kod lekara, ako me razumeš. ;)

smrc...izgleda da cu na kraju i morati...ali svejedno...mozda neko ipak kaze nesto efikasno......a sto se lekara tice i lecenja kurijeg oka....moja drugarica ide stalno jer se stalno vraca...a ja zelim da nestane zauvek:D
 
Nemoj isprobavati sve i svasta,vidjala sam ja u ambulanti kompletno raskuvana stopala tretirana razlicitm "kremicama" koja nismo mogli duuuuuuuuuuuugo da oporavimo.
Javi se hirurgu,ceo postupak otklanjanja kurjeg oka se radi u anesteziji i potpuno je bezbolan.
A koliko mi se cini,ti i sada trpis bolove.
 
Poslednja poruka je obrisana jer je dat recept nakon cije upotrebe sam i vidjala gore pomenute "raskuvane" noge tako da je moj savet da ga bolje zaboravi svako ko ga zna !!!

Pa ona je trazila makar i bapski recept i ja sam svjedok da je funkcionisalo.
Moj otac je dva puta operisao i uvijek mu se vracaju,to traje godinama i sada je u fazi problema sa kukovima,zbog nepravilnog hoda,a vezano za kurije oci.
Svako ima pravo da bira sta ce i kako pokusati.
A Konzab je pitala za bilo kakvu pomoc.
U zdravlje!
 
Razumem ja sve to,ali takva je politika ovog foruma,na zalost ili na srecu i tih se pravila moramo pridrzavati.
Zaista ne mogu da odobrim recept sa sastojkom koji je naveden gore jer sam licno videla sta on sve moze da prouzrokuje.
Shvatam da je namera bila najbolje.
 
ali zato evo jednog dobrog prirodnog preparata za koji sam ja cula da je efikasan a koji sasvim sigurno nema stetnih dejstava :)

uzme se mala kuglica PROPOLISA (znaci,potreban je svez propolis,ostrugan sa kosnice,koji je u vidu jako tvrdog plastelina) i ta se kuglica medju prstima ugreje,omeksa i spljosti,potom se stavi na kurje oko i zalepi flasterom.Nosi se dok kurje oko ne nestane ili dok ne dosadi.
 
Ja sam ovaj recept dala devojci koja se isto mucila sa kurijim okom
i uspela je da ga se resi.
Konza probaj i ti.

Potopiti noge u lavor skoro vruce vode (u koji je prethodno sipan tecni
sapun) i drzati noge sto duze. Pazljivo oljustiti kozicu zadebljanja.
Osusiti noge, a zatim koru od banane - unutrasnju stranu- komadic , nasloniti na zadebljanje. Preko omotatiti prijanjajucu foliju (ona providna za namirnice)i tako prenociti.Folija ima ulogu da zadrzi taj komadic kore od banane.
Ujutro to skinuti, opet oljustiti malo kozice pa uvece ponovi postupak i sve tako dok se ne povuce a u toku dana na to mazati neku bebi kremu.
 
ма ја мисим да ти рођени организам тим курјим оком ставља до знања да није више у том активном фазону:mrgreen:

:D...pa...mozda si u pravu...al da ga se resim...stvarno cu sve probati..sad cu pokusati sa jos ovim preparatima sto ste preporucili svi..inace hvala vam...a a ko ne pomogne onda cu stvrano morati kod cika doce:D
 
ali zato evo jednog dobrog prirodnog preparata za koji sam ja cula da je efikasan a koji sasvim sigurno nema stetnih dejstava :)

uzme se mala kuglica PROPOLISA (znaci,potreban je svez propolis,ostrugan sa kosnice,koji je u vidu jako tvrdog plastelina) i ta se kuglica medju prstima ugreje,omeksa i spljosti,potom se stavi na kurje oko i zalepi flasterom.Nosi se dok kurje oko ne nestane ili dok ne dosadi.

i ja sam cula za propolis..ali ne znam gde da nabavim
 
vec dve godine imam kurije oko..koje lecim flasterima, pedikirima, clavexima na litre raznim mastima uljima lakovima i blablabla..i nema mi pomoci...da li iko od vas zna stvarno efikasan lek..moze i babski...krivim nogu kako lose hodam...boli grozno
Конза, ја сам оперисала.:confused: Тако ми се више никад није вратило.
Лепо сам отишла код пластичног хирурга и показала му...он ми заказао кад да дођем и отклонио ми је у склопу дневне болнице.
Ето. :)
 

Back
Top