,,Ljovisna''

Serija je klasicna latino, ali moram da priznam da sam gledao sve epizode zbog Concordie :heart: i Salvaje :heart: ;)

llovizna002.jpeg


Concordia je na vrhu u sredini, Salvaje u donjem desnom uglu, Ljovisna u levom...
 
Poslednja izmena:
Jedna od najboljih serija.........a vase impresije?

Obozavala sam "Ljovisu". Sve glumce sam volela: Ljovisnu, Orinoka, palila sam se na Hesusa ( a ko nije? ;)), Soledad, Maruanta, Babilonia, Gvasipati, Hade, Dijamante, Salvahe, Sirija, Don Pio, a svidjale su mi se i druge Marunatine opajdare. Serija mi je ostala u super secanju, jer su mene i mog decka zvali Ljovisna i Orinoko, mada je on vise bio kao Don Pio.
A obozavam i pesmu "solamente fuego", jao kako je volim, evo, da s emalo podsetimo. :)


 
Poslednja izmena:
Obozavala sam "Ljovisu". Sve glumce sam volela: Ljovisnu, Orinoka, palila sam se na Hesusa ( a ko nije? ;)), Soledad, Maruanta, Babilonia, Gvasipati, Hade, Dijamante, Salvahe, Sirija, Don Pio, a svidjale su mi se i druge Marunatine opajdare. Serija mi je ostala u super secanju, jer su mene i mog decka zvali Ljovisna i Orinoko, mada je on vise bio kao Don Pio.
A obozavam i pesmu "solamente fuego", jao kako je volim, evo, da s emalo podsetimo. :)


Sto Maruantine opajdare?:D:D Sve su bile slatke kao med......mozda je mrtva trka izmedju Sirije i Ljovisne.Obozavam Don Pia.
 
ma da bre,i ne treba da gledas,ipak to rade muskarci,a ne tetke...lepo se uvalis u fotelju,uzmes neki milje da heklas i gledas seriju...uf,zabave...kasnije u komsiluko mos da komentarises sa babama ko je cija majka,a ko snajka...
 

Back
Top