Pametni ljudi manje uzivaju u sexu

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
211.222
Jel ima istine u ovome?pade mi na pamet kad citam neke a imao sam prilike pricati s osobama onako potkovanim u svojim branshama..steknem utisak da previshe tupe teoretski a da malo znaju u praksi i da se tesko opustaju..uopste imaju poteshkoca u upushtanju u sexualne odnose..nekako skrecu temu kad se pomenu pikanterije i ne snalaze se cak ni u pricama..pristup im je ozbiljan bez razloga..a s druge strane neki zatupljenog izgleda kojima je svejedno i nemaju sta izgubiti..valjda ne drze do lazne reputacije..se sexaju sve u 16
 
''Лажне'' репутације? :confused: Зашто мислиш да је паметним људима и људима који су ''потковани у својим браншама'' потребна ЛАЖНА репутација? Зар већ немају СТВАРНУ репутацију?

Непричање о пикантеријама је можда одраз културе, а не потешкоћа у сексу? Ниси размишљао у том правцу? :think:
 
Ne..
Oni samo traze vise od uzbudjenja..
Naravno, to povlaci sa sobom izlazenje iz okvira standarda..
A to je ipak nesto sto je tezak korak. Nauceni smo da "potencijalna zivotna sreca" lezi drugde. Nauceni smo da drustvo ima ulogu strazara. Sto i ne bi bio toliko los sistem da nije toliko jeziv..

Trazis vise pokusavajuci ostati u granicama opste prihvacene normale..
Sto ne moze biti..

No, van granice..
Je svet za sebe..
 
Е свашта ћу прочитати на овом фејсу! Ово је баш превелика глупост. Паметни људи, уживају у сексу исто толико колико уживају и "непаметни" људи. Једино искомплексирани људи мање уживају у сексу, па могу закључити да ти сматраш да су сви паметни људи искомплексирани, или шта? Стварно ми није јасно... у сваком случају, мислим да је ово дезинформација, или пак пука и погрешна философска констатација!
 
''Лажне'' репутације? :confused: Зашто мислиш да је паметним људима и људима који су ''потковани у својим браншама'' потребна ЛАЖНА репутација? Зар већ немају СТВАРНУ репутацију?

Непричање о пикантеријама је можда одраз културе, а не потешкоћа у сексу? Ниси размишљао у том правцу? :think:

:lol:jao kolko pitanja..previse razmisljas ozbiljno je ono sto mi skrene paznju iako za tim nema potrebe..ne vredi da ti pojasnjavam kad ces se opet uhvatiti za nesto sto pogresno interpretiras
Inace sto se tice pikaterija misli se da je to neizbezna tema kad se upustas s nekim u takav kontakt..znaci to je sustina vase komunikacije..idete ka tome i dolazite do zida
 
Poslednja izmena:
:lol:jao kolko pitanja..previse razmisljas ozbiljno je ono sto mi skrene paznju iako za tim nema potrebe..ne vredi da ti pojasnjavam kad ces se opet uhvatiti za nesto sto pogresno interpretiras

Шта сам погрешно интерпретирала? :confused:


Inace sto se tice pikaterija misli se da je to neizbezna tema kad se upustas s nekim u takav kontakt..znaci to je sustina vase komunikacije..idete ka tome i dolazite do zida

У какав контакт??? :confused:
Ти то причаш о комуникацији са неком својом рибом, за коју сматраш да је паметна али лоша у сексу? Ради се о некој интимној комуникацији, не о комуникацији у друштву? И пре упуштања у секс кренеш да причаш о пикантеријама, али она не прихвата...је ли о томе реч? :confused:
 
Шта сам погрешно интерпретирала? :confused:




У какав контакт??? :confused:
Ти то причаш о комуникацији са неком својом рибом, за коју сматраш да је паметна али лоша у сексу? Ради се о некој интимној комуникацији, не о комуникацији у друштву? И пре упуштања у секс кренеш да причаш о пикантеријама, али она не прихвата...је ли о томе реч? :confused:

O reputaciji sto oni drze do sebe..na taj nacin sto ne pricaju o sexu..a idu samo i iskljucivo u tom pravcu s osobom suprotnog pola?nadam se da je jasnije
U sexualni kontakt na tom smo pdfu aman:dash:samo se radi o tome da je osoba koja ostavlja takav utisak..nacitan i pametan..odmeren..godinama samo i jedino je zanima da se uzdize i usavrsava duhovno..zapostavlja i ostavlja emocije po strani..mislim da ima mnogo takvih osoba kojima je sex poslednja rupa na svirali
 
Kratko pitanje pa cu odgovoriti na temu.Mislis na kontakte ovde,u drustvu ili?

Ne razumem na koje kontakte..sta u drustvu?ne vredi da pricam sta mislim posto svako okrene pricu po svom..1 primer..pre x godina kad sam pricao preko neta s jednom devojkom..uspesnom u svojoj bransi kao sto rekoh..ona je emocije stavila ad akta i nije imala vezu duzi niz godina..nije ni bitno sto smo mi isli u nekom pravcu ali je ocigledno da je ona zaglibila u necemu sto nema veze s musko zenskim odnocima i da se jako tesko oslobadja okova..sve je bilo tesko i na jedvite jade se opusta i treba dosta iskustva i zivaca izvuci to iz nje..slozices se da to nije posao nekoga sa strane
 
Ne razumem na koje kontakte..sta u drustvu?ne vredi da pricam sta mislim posto svako okrene pricu po svom..1 primer..pre x godina kad sam pricao preko neta s jednom devojkom..uspesnom u svojoj bransi kao sto rekoh..ona je emocije stavila ad akta i nije imala vezu duzi niz godina..nije ni bitno sto smo mi isli u nekom pravcu ali je ocigledno da je ona zaglibila u necemu sto nema veze s musko zenskim odnocima i da se jako tesko oslobadja okova..sve je bilo tesko i na jedvite jade se opusta i treba dosta iskustva i zivaca izvuci to iz nje..slozices se da to nije posao nekoga sa strane

Naravno da nije posao nekoga sa strane vec ona to mora sama sa sobom da razresi.Vezano za temu ne mogu da se slozim s tobom i napravim takvu podelu ljudi.Uspeh u poslovnom,zivotnom smislu nema uticaja na sexualni.Pametni ljudi mozda teze ispoljavaju emocije jer razmisle o svojim postupcima pre nego ih urade ali,veruj mi veoma su slobodni,raskalasni i jako uzivaju u sexu te ga nikada ne stavljaju na zadnje mesto.Sex umanjuje stres tako da je preporucljiv.Ima i osoba kao sto je ta devojka,ali zar ljudi nisu razliciti i svako postupa u zivotu kako misli da je najbolje?
 
Slazem se ali veruj da je njihova izjava da za to nemaju vremena..kao kad nekoga pitas kad ce se zenis ili udajes a on odmahne rukom..kao ima vremena..imam druge probleme..znas koliko izjava danasnjih studenata ima da im ne treba veza i skretanje misli s knjige..e sad ako si mislila na neke izjave odavde to me inspirisalo na temu..neka gorcina se oseca u tim musko-zenskim raspravama..neka ozbiljnost na ociglednu sprdnju
 
Jel ima istine u ovome?pade mi na pamet kad citam neke a imao sam prilike pricati s osobama onako potkovanim u svojim branshama..steknem utisak da previshe tupe teoretski a da malo znaju u praksi i da se tesko opustaju..uopste imaju poteshkoca u upushtanju u sexualne odnose..nekako skrecu temu kad se pomenu pikanterije i ne snalaze se cak ni u pricama..pristup im je ozbiljan bez razloga..a s druge strane neki zatupljenog izgleda kojima je svejedno i nemaju sta izgubiti..valjda ne drze do lazne reputacije..se sexaju sve u 16

Pa u raznim segmentima zivota ako znas teoriju ne znaci automatski da znas i praksu.
A da li ce neko uzivati u sexu - mislim da je tu najvazniji STAV o sexu i samom sebi i da pamet tu nema bas presudnog utjecaja. Jedino sto bi mogla povezati sa pamecu je da pametni znaju prepustanje uzitku bilo koje vrste je zdravo pa ce bar sa tog aspekta voliti sex.

A ova lazna reputacija kad tad izadje na vidjelo.
 
Takve izjave su nezrele i puko trucanje jer je sex sastavni deo zivota i nema potrebe potiskivati ga zarad nekog uspeha na drugim poljima.Zato su valjda toliko frustrirani,nervozni i ljuti...
Nisam mislila na ove razgovore ovde jer vecinu toga ne shvatam ozbiljno
 
Takve izjave su nezrele i puko trucanje jer je sex sastavni deo zivota i nema potrebe potiskivati ga zarad nekog uspeha na drugim poljima.Zato su valjda toliko frustrirani,nervozni i ljuti...
Nisam mislila na ove razgovore ovde jer vecinu toga ne shvatam ozbiljno

E to je ono sto se primeti+ ne mozes ni flertovati s njima..odmah se ogradjuju i postavljaju granice..nekad grubo i prekidaju kao da je nesto sto ih vredja..iako je sve vreme postojala njihova inicijativa za komunikacijom..pritom nije to neki neukusan pristup..bas naprotiv lagano ispitivanje terena gde se izgube u prevodu
 
E to je ono sto se primeti+ ne mozes ni flertovati s njima..odmah se ogradjuju i postavljaju granice..nekad grubo i prekidaju kao da je nesto sto ih vredja..iako je sve vreme postojala njihova inicijativa za komunikacijom..pritom nije to neki neukusan pristup..bas naprotiv lagano ispitivanje terena gde se izgube u prevodu

Ljudi su razni, ali ne trebaju se upustati u nesto cemu nisu dorasli.Cak i za flert trebas biti pametan.
 
Jel ima istine u ovome?pade mi na pamet kad citam neke a imao sam prilike pricati s osobama onako potkovanim u svojim branshama..steknem utisak da previshe tupe teoretski a da malo znaju u praksi i da se tesko opustaju..uopste imaju poteshkoca u upushtanju u sexualne odnose..nekako skrecu temu kad se pomenu pikanterije i ne snalaze se cak ni u pricama..pristup im je ozbiljan bez razloga..a s druge strane neki zatupljenog izgleda kojima je svejedno i nemaju sta izgubiti..valjda ne drze do lazne reputacije..se sexaju sve u 16

U potpunosti se ne slazem,i cak tvrdim obrnuto........:per:
 
:lol:a bas sam misilo da se niko ne bi trebao uvrediti..verujemo da smo svi pametni i da uzivamo u sexu..meni je iskreno dosta puta bilo na pameti kako da zaradim novac nego da imam sex iako imam devojku..to mi nekako normalno i nije tema za razmisljanje..ali nekima koji ne upraznjavaju sex itekako vremenom postaje sve teze da se upuste u isti
 
O reputaciji sto oni drze do sebe..na taj nacin sto ne pricaju o sexu..a idu samo i iskljucivo u tom pravcu s osobom suprotnog pola?nadam se da je jasnije
Немој да се љутиош, али ти вечерас не иде баш најбоље.. :confused:
Значи, да проврим да ли сам разумела: девојка је паметна, држи до себе, мува се са типом, иде ка томе да се смува, али неће да прича пикантерије о сексу? :confused:
А што би требало да прича пикантерије???? :confused:
О ткавим стварима се не прича баш свакоме, то је ипак нешто резервисано за људе који су нам баш блиски, зар не?

U sexualni kontakt na tom smo pdfu aman:dash:samo se radi o tome da je osoba koja ostavlja takav utisak..nacitan i pametan..odmeren..godinama samo i jedino je zanima da se uzdize i usavrsava duhovno..zapostavlja i ostavlja emocije po strani..mislim da ima mnogo takvih osoba kojima je sex poslednja rupa na svirali

Добро. Има ткавих људи (и жена). И сад? Пошто постоје такви примерци - ти закључујеш да су паметни људи лошији су сексу???

А и зашто би секс морао свима да буде подједнако битан у животу?
 
Ne ne i ne..nije rec o PRICI vec upustanju i rusenju zidova..nemaju obicaj na takav nacin stupiti u sexualne odnose..vec im treba neki visi nivo da ne kazem neko nachitan..a ne znam dal treba biti bitan..cisto na ovom smo pdfu i radi produzetka vrste

A тоооо!

Добројутро, Џорџи! :D

То је доказ да та особа уме ВИШЕ да ужива у сексу јер прави разлику између пуке махнике и комплетног прожимања! ;)
 

Back
Top