Besplatna sterilizacija do 04.11.2009.

Ja bih se "prijavila" za jednu kujicu, ali je nema nigde vec par dana :(
Imala bi smestaj kod drugarice, lepo bi je odnegovali i udomili, socijalizovali jer je jako jako plasljiva. Kad smo je prvi put srele izletela je na Bulevar, sva sreca da je bilo vec kasno pa nije bilo saobracaja,pa sam je nekako dozvala. Vidim i da zeli da se mazi, ali je bas uplasena!
 
E ybg kada ne primaju macke, ima ovde u kraju par komada samo se mnoze i muce i muce i muce.........doduse par nas ih hrani, ali im raste brojka i ne bi me cudilo da neke zle duse bace otrov.

Mozda bi par vas sto ih hranite mogli i da skupite pare da bar jednu sterilisete!
Ja sad sprovodim akciju da se kastrira jedan pas iz parka, ali niko nece da ucestvuje, bar da ga smestimo negde dok ne skine konce...ja ne mogu kod sebe iz poznatih razloga.:(
 
shinteri se i dalje izivljavaju ....boxevi su upishani i usrani....psi leze na hladnom i shtrokavom(rekose ovi sto su isli,mada je najbolje licno proveriti)
al sto se tice sintera,verujem da se izivljavaju....ti su se rodili takvi
fuj
samo ne kapiram kako to da su isti ljudi i dalje tu,iako to kao vise nije shinteraj....menjaju politiku a ostavljaju iste zlotvore da rade

neke stvari se ipak ne menjaju,kada se radi o izivljavanju
 

Back
Top