proslava decijeg rodjendana

  • Začetnik teme petar pan
  • Datum pokretanja
Mi smo cerkici slavili 4. rodjendan u decjem vrticu matilda u zarkovu, odlican prostor, ogromno dvoriste, vaspitaci su super. Cena im je bila najjeftinija pa smo zbog toga i otisli da pogledamo prostor, kad ono ludilo. Svi ljubazni, nasmejani... Mala reklama za njih ali to je najmanje sto mozemo da uradimo da bi smo se zahvalili.
 
Ja toplo preporucujem deciji klub M&M u Grcica Milenka,slavili smo prosli rodjendan tamo a i ovaj cemo.Ambijent je divan,domacica je predusretljiva i ljubazna,devojke-animatorke su odlicne u svom poslu,besprekorno je cisto,deca su u prizemlju zbrinuta dok roditelji na prvom spratu pijuckaju i grickaju uz muzikicu!
Cak je odlicno i za druge proslave.
Nude njihov catering a mozete i sami doneti sta vam srcu drago....:)

Zao mi je sto cu da napravim jednu anti reklamu ali Satic na Vozdovcu bih izbegavala...:-?
 
Zar nije M&M u Ustanickoj?
120 EUR 3 sata za prostor + 60 EUR za animaciju.
Nije mi se preterano dopalo tamo, vise mi se svidjao onaj stari prostor na dva nivoa na Vozdovcu.
Satic mi se dopao, mada dugo nismo bili tamo, kazu da su ga sredili i da je sad jos lepse.
A ove godine rodjendan slavimo u Planeti na Banovom Brdu.
 
Ani je rodj u decembru. Za prosli, prvi, bila je suvise mala... Ove godine moja ideja je sledeca: ako bude snega-svi na sneg, juris deco, par termosa sa cajem za decu (i za nas kuvano vino, naravno) i vruci cevapi. Mesto desavanja-jedan od onih ravnih proplanaka na savskim setalistu u bl. 45. Deca da se igraju, grudvaju, bacaju po snegu i sve ono sto vole... Ako ne bude snega, imamo klizaliste u blizini, da odemo tamo i svi na klizaljke, pa ko se kako snadje... Zaista ne volim igraonice, uvek se odande vratim istraumirana od urlanja, veliki guraju male, plakanje, preglasna muzika.. Ne kazem da napolju to ne moze da se desi ali sam svakako za to da slavljenici i drugarima ponudimo nesto drugaciju proslavu. U nasoj porodici babe i dede su dobrodosle na slavlja samo ako se prilagode onome sto je planirano za deciji rodjendan, i ne ocekuju da krkaju prase i dave besedama do kasno u noc.
 

Back
Top