Boris Tadić - Ja sam jedini predsednik koji se ispričao za RATNE ZLOČINE SVOJE ZEMLJE

Treba li Predsednik Tadić zbog ove sramne izjave da podnese ostavku?

  • Da

    glasova: 51 76,1%
  • Ne

    glasova: 16 23,9%

  • Ukupno glasova
    67
  • Anketa je zatvorena .

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Boris Tadić: Na prostoru bivše Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali!

tadic_v.jpg




'Srbi su narod na Balkanu koji čini najveći doprinos prevladavanju prošlosti', rekao predsjednik Srbije Boris Tadić u intervjuu njemačkom Weltu.

'Nažalost, ja sam jedini predsjednik koji se ispričao za ratne zločine svoje zemlje. Žalosno je što se ostali predsjednici nisu ispričali za krvoprolića i užase počinjene nad Srbima. Odbijam ulogu zločinca koja je namjenjana Srbiji. Na prostoru zemalja nastalih raspadom Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali', bio je odriješit Tadić.

'Kada je Karadžić bio uhićen zvala me njemačka kancelarka Angela Merkel, i čestitala mi. Pitala me je jesam li zadovoljan. Rekao sam da nisam. Biću zadovoljan tek onda kada Mladić bude uhićen'. Kaže kako ga nesretnim čine upravo glasine u nekim medijima kako je Ratko Mladić pod zaštitom sigurnosnih službi Srbije'.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,10,17,,179891.jl

Ovo je skandal, ajme počeću plakati, pa Tadić okrivljuje vlastitu državu za zločin, koja država može da počini zločin pa nije država živo biće. STRAAAŠNO, ovom čoveku treba medicinska pomoć.
Predsedniče jeste li Vi zdravi?!
 
Poslednja izmena:
Boris Tadić: Na prostoru bivše Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali!





'Srbi su narod na Balkanu koji čini najveći doprinos prevladavanju prošlosti', rekao predsjednik Srbije Boris Tadić u intervjuu njemačkom Weltu.

'Nažalost, ja sam jedini predsjednik koji se ispričao za ratne zločine svoje zemlje. Žalosno je što se ostali predsjednici nisu ispričali za krvoprolića i užase počinjene nad Srbima. Odbijam ulogu zločinca koja je namjenjana Srbiji. Na prostoru zemalja nastalih raspadom Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali', bio je odriješit Tadić.

'Kada je Karadžić bio uhićen zvala me njemačka kancelarka Angela Merkel, i čestitala mi. Pitala me je jesam li zadovoljan. Rekao sam da nisam. Biću zadovoljan tek onda kada Mladić bude uhićen'. Kaže kako ga nesretnim čine upravo glasine u nekim medijima kako je Ratko Mladić pod zaštitom sigurnosnih službi Srbije'.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,10,17,,179891.jl

Ovo je skandal, ajme počeću plakati, pa Tadić okrivljuje vlastitu državu za zločin, koja država može da počini zločin pa nije država živo biće. STRAAAŠNO, ovom čoveku treba medicinska pomoć.
Predsedniče jeste li Vi zdravi?!

:dash: :dash: :dash: :dash:
ispricacemo ga mi samo kad nam padne saka :dash: :dash: :dash: :dash:
Debilizam i renesansa :roll:
sad ce jos da prica da smo bombardovani jer smo ubijali siptarske "civile"(malo cudno, "civili",pa naoruzani! :lol: ).
 
Blago onom tko pameti nema , cijeli život u veselju provede.Nije bilo građanskog rata već su Srbi odili osvajački rat za područje Velike Srbije,ali nije vam uspjelo.U povodu mirne reintegracije na sastanku u Erdutu lijepo Vam je posrednik i visoki predstavnik rekao:Srbi vi ste rat započeli ,vi ste rat i izgubili. Svima jasno samo tebi nije.Zašto?
 
PREDSEDNIČE,DEMANTUJTE OVAJ TEKST ILI PODNESITE OSTAVKU,SRAM VAS BILO SRAMOTITE MOJU ZEMLJU I MOJ NAROD ZAJEDNO SA SVIMA OSTALIMA KOJI U OVOJ ZEMLJI ŽIVE

Govorio je da ne dozvoljava da drugi dozivljavaju Srbiju na taj nacin,
Ja sam poslednji koji bi branio Tadica, razumeo bih da napadnete Cedu zbog toga, ali ovako...
 
Onih pojedinaca koji pripadaju srpskom narodu a koji su ih počinili ;)

Нема он шта у моје, или било чије, име да се извињава за ЊИХОВЕ злочине, него да хапси и да их приведе на одговорност закону и правди!!!
А колико се ја сећам, он је био министар војни док се Ратко Младић шеткао ( нека је нек је жив и здрав ) по касарнама!!! :think::think::think:
 
Poslednja izmena:
Onih pojedinaca koji pripadaju srpskom narodu a koji su ih počinili ;)

Е,видиш кад се твој председник извињава,то чини у име целог народа јер он није представник неких појединаца већ свих нас.Дакле појединци нису народ нити су сви у народу злочинци да би се председник извињавао било коме осим ако мисли да су сви Срби злочинци.
 
Нема он шта у моје, или било чије, име да се извињава за ЊИХОВЕ злочине, него да хапси и да их приведе на одговорност закону и правди!!!
А колико се ја сећам он је био министар војни док, се Ратко Младић шеткао ( нека је нек је жив и здрав ) по касарнама!!! :think::think::think:

Pa ne može jer nije dovoljno sposoban. Ali sigurno nema loše namere ;)
 

Back
Top