Tašto u naslovu ne napišete šta se nalazu u sadržaju por

Pirat

Zainteresovan član
Poruka
344
Zanima me zašto nenapišete pravilo da nesmije imati tema imati naslov kao što je; Kako? Zašto? Windows problem? Linux? (nato mislim teme koje imaju naslov, na kojem se uopče nevidi čta ta tema pridrži. Svi bi trebali pisati; Kako da botujem win 98, Zašto mi neče brisati file ...

SP: Ovu temu sam napiso pod Softver zato jer se mi čini da se ovde to najviše upotrebljiva.
 
Ovo je opis foruma u kome trenutno pišete poruku. Molimo Vas da ga pročitate i proverite da li Vaša poruka zaista ima veze sa temom "XXXXXX" foruma! Hvala.


Ovo stoji u zaglavlju svakog "dela" ES foruma.Isto tako, ima pravilnik koji ne bih bash da citiram ovde.
Isto tako, ne moze da se napishe ime topica u manje od 15-ak reci, cini mi se.


Trebalo bi, da neko sastavi neki pravilnik.koji bi izmedju ostalog u sebi imao, naglasheno, da korisnici paze gde postavljaju teme,da napishu adekvatan naslov....Da npr ako postoji problem sa photoshopom..u naslovu da stoji npr XP-photoshop--ne radi, nece,zasto etc....
I josh ima tu materijala za pisanje.
E, kad bi to sastavio, i postavio kao novu stranu, pre postavljanja samog topica,i kada bi brissao i pomerao postove, mislim da bi se vremenom uvek kakav takav red.
Naravno, uvek je bilo i bice ljudi koji ce naipsati post
" nece.."

Zastonece dam radi fotoshopk ada dva puta kliknem na onu slikicu na kojuse klikce dvaputamolim vas pomozite ocajnasam "

Ai klizecim startom moderatora, takve stvari ce se sredjivati.




ALi obzirom da je ovo krstarica, i da ih ocito ( ne mislim na tebe Kuliraza) boli dj*k@ da podignu kvalitet ovog foruma na neki nivo, ni ne ocekujem da ce se tako nesto desiti.Ni to, ni sredjiivanje da izgleda kao i svaki drugi forum.
 
Moj, komentar... Prije svega.. Kvalitet foruma bar po meni ne ocitava se po naslovima probleam koje odredjene kategorije korisnika racunara postavljaju nego po tome koliko se na njih kvalitetno i dobro odgovara. Znaci nivo kvaliteta foruma je bar po meni to da li odredjeni problem rijesi ili se nekada zna desiti da se od pitanja nadju citava prepucavanja pojedinih ljudi... Mozda sam i sam nekada omanuo ali sam se uglavnom trudio da dam konkretan i bar malo upotrebljiv odgovor te da taj ko je postavio pitanje ima neki pravac u rjesavanju svog problema. Po meni je to vise od kvaliteta kada jedna mlada dama napise odogovor koji ne moze da omane i iskreno ona je za sada ne racunajuci one koji bas razvaljuju te stvari i znaju znanje jedina koja se iskreno trudi da da odgovor i da samim tim podigne vriednost i rejting foruma.. Pozdrav GZ.
P.S. Rijec je o ANDREAVK.. Svaka cast.
 
pa boze, naravno da kvalitet foruma ne zavisi od konstrukcije pitanja, nego kao sto si i sam rekao, od kvaliteta odgovora,znanja korisnika i druzenja generalno.
I ja sam nekad davao odgovore, u nekim slucajevima sam pisao korak po korak, kako ja to zovem "za debile" ali brate, nakon toliko puta ponavljanja jednog istog pitanja, nakon toliko glupih i trivijalnih stvari koje svaki korisnik racunara sa vecim IQ od tostera ukapira za manje od mesec dana rada na istom......vishe stvarno nema smisla.
Ovde dolazim josh od kako je nastao forum..Nakon nekog vremena sam se registrovao :roll: i jedino u cemu je ovaj forum generalno napredovao je u tome sto je na par mesta postavljena sticky tema, kao i po broju postova....
 

Back
Top