Ne nameštaj mi frajere !

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?
 
Била бих бесна свакако, невезано за то да ли сам удата, разведена, девојка...и да ли је он момак, разведен, ожењен...
Нико без мог знања ником не сме да да мој бр. мобилног, свакако!
 
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?
Мој дугогодишњи познаник свакако зна да ја не желим да имам ишта са заузетим а камоли ожењеним мушкарцем, тако да би ме то баш наљутило.
И уопште, било ко да мој број телефона да некоме без питања...
 
Poslednja izmena:
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?

Izbrisala bih broj iz imenika tog poznanika zauvek:twisted:.
 
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?
bila bih besna u tolikoj meri da bi taj dugogodisnji poznanik zauvek postao bivsi poznanik
hvala lepo, ali kres varijante bih nalazila sama, bez takvih namestanja
obaska sto se, kao razvedena, ne bih sexala sa ozenjenim
 
Pa odkud se to tako radi?!
Bila bih ljuta, verovatno, ali ne mogu baš da zamislim tu situaciju, ne družim se sa takvim ljudima...
A ja naravno kada pravim žurku razmišljam ko mi je od prijatelja (muških i ženskih) single, pa ih pozovem... i nikome ništa ne kažem, jer je provodadžisanje neprijatno, pogotovo ljudima koji su usamljeni... samo se potrudim da dobiju priliku da se sretnu, a ostalo je na njima... neverovatno sam diskretna :whistling:
 
Број к'о број, дао па дао. Нисам у обавези било коме да се јавим. А ви очигледно мешате "дугогодишње познанике" и "дугогодишње пријатеље". Познаник ме не би изненадио, а пријатеља бих ја после опасно изненадила.
 
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?


E,sad sam se prosula....:rotf: Koji zaplet....jedino nema objasnjenja kako bi ja saznala da je moj dugogodisnji poznanik(paz kovanicu :P) dao broj mog mobilnog...?Misim to je neophodan uslov da bi se razbesnela....:P

Salu na stranu,mesanje u intimu i ceprkanje iza ledja moze da ima velike posledice.:P
 
Poznanik? Mojim poznanicima ne bi palo na pamet tako nešto da urade, mada poznanici nemaju ni broj telefona. Ali ako bi se nekim čudom desilo, bio bi izbrisan i iz grupe poznanika, a tog oženjenog lika bi verovatno oduvala i zaboravila čitav događaj za manje od nano sekunde..
Zašto se trošiti i polemisati oko nebitnih ljudi
 
Број к'о број, дао па дао. Нисам у обавези било коме да се јавим. А ви очигледно мешате "дугогодишње познанике" и "дугогодишње пријатеље". Познаник ме не би изненадио, а пријатеља бих ја после опасно изненадила.

A zasto se ogranicavamo na mob..sta da je u pitanju fixni broj koji je vezan za adresu pored ocigledno navalentnih i nedokazanih lujki
 
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?

A ti si u celoj priči:
dugogodišnji poznanik
muškarac u braku
ili
razvedena majka vec odraslog deteta
:mrgreen:
 
Sve je to ok ali nema potrebe za tim dok neko ne da broj nezeljenim lujkama..posle je kasno

Meni je to navika, jer kada su mi promenili broj (menjali su brojeve u celom kraju iz nepoznatih razloga) poceli su pozivi. Sad da li je to bio neki manijak ili je neko ko je bio ubedjen da taj broj i dalje pripsda osobi koju je stalno trazio- ne znam, pretpostavljam ovo drugo.
Bolje spreciti nego leciti :lol:
 
Pitanje za dame : Npr. neki vaš dugogodišnji poznanik, bez vašeg znanja, da broj mobilnog( vašeg) jednom muškarcu koji bi želeo samo sexualni kontakt sa vama. Ali vi ste razvedena majka već odraslog deteta, a taj muškarac je u braku.
U kojoj meri bi bile besne na poznanika zbog toga što je učinio ( nabacio vam frajera, a vi ga niste ni tražile ) ?

Besna, zasto besna...tu situaciju bi jednostavno iskulirala, toj osobi koja bi mi se javila objasnila kako stvari stoje, da imam 6 djece iz dva braka, za troje se jos ne zna ko je otac...da zivim na selu sa sljepom majkom i hendikepitanim bratom ali da smo u sustini sretni... :D a broj od poznanika bi stavila u oglase, za potraznju zenske osobe od 50-75 god. iskljucivo ozbiljne...i nastavila bi da pravim rucak koji sam zapocela...
 

Back
Top