Hrvati traze rasnu čistotu

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Plasman fudbalske reprezentacije Srbije na Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi teško su podneli navijači Hrvatske, koji u poslednjih nekoliko dana putem medija „linčuju“ svoje reprezentativce. Neki od ogorčenih hrvatskih „patriota“ čak zahtevaju da se svakom igraču „kockastih“ preispita „čistoća hrvatske krvi“, odnosno kompletno poreklo, pa da se u slučaju da među njima postoje „mešani“, isti momentalno odstrane iz nacionalnog tima.

Veselje po diskotekama uz srpske narodnjake, premalo zalaganje u dresu s nacionalnim grbom i neodlazak na SP među Hrvatima su prouzrokovali bes i ogorčenost, pa oni najekstremniji zahtevaju od HNS da se među „Bilić bojsima“ ispita ko je pravi Hrvat, a ko ne, po uzoru na selektiranje sportista u Hitlerovoj Nemačkoj.

Koliko je stvar ozbiljna, najbolje govori činjenica da je u toku osnivanje udruženja koje će detaljno istraživati poreklo hrvatskih igrača. Takođe, ova organizacija zahtevaće od HNS da pod hitno odstrani iz nacionalnog tima svakog „nepodobnog“, tačnije sve one koji u svojim venama nemaju dovoljno hrvatske krvi.

- Nakon ludovanja uz srpske narodnjake uoči odlučujućeg meča za odlazak na SP, dovodi se u pitanje koliko su hrvatski fudbaleri zaista Hrvati. Zato, smo osnovali udruženje koje će detaljno ispitati poreklo svakog reprezentativca i ukoliko se ispostavi da u njihovim venama nema dovoljno hrvatske krvi, primoraćemo HNS da ih odstrani iz nacionalnog tima. Jedino ovako selekcija Hrvatske može doći na nivo iz 1998. godine, kada su u timu nastupali čistokrvni Hrvati i velike patriote, poput Bobana, Prosinečkog, Šukera... - rekao je osnivač pomenutog udruženja.

http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kurir-18-10-2009/navijaci-traze-rasnu-cistotu
 
Poslednja izmena:
Daj torente, ne znamo se od juče. Verujem ti, ali je obaveza da nakon članaka iz novina stavljamo linkove. To je povezano i sa zaštitom intelektualne svojine, jer članak nije tvoj, već novinski.

bolje da zatvoriš ovu provocirajuću temu koja se bazira na loopanju nekog kvazi novinarčića iz toalet papira zvanog KURirČIĆ :hahaha: pre nego počnu vređanja i kvalificiranja ...a već je počelo :idea:

:bye:
 
Hrvatske navijace :per:

o hrvatskim navijačima ne bih polemizirao jer je to posebna kategorija ljudi pogotovo oni koji viču na utakmici Rusija-Hrvatska na Maksimiru "Ubi ubi Srbina" (video i čuo na svoje oči) al tešipo sam se jer su ti dovici dolazili tada samo sa severne strane gde su BBB mi na Zapadnoj tribini ne da samo nismo hteli to navijati nego sam pogledao lica ljudi koji su BEZ PRETERIVANJA bila zgrožena :idea:

od tada neidem na utakmice :idea: šta mi treba da slušam par stotina bolida koji nisu platili ni lipe za kartu za razliku od nas na Zapadnoj tribini gde je karta najskuplja :idea: do ustashoidnog folklora mi nije nit na utakmicama nit na forumu i moje mišljenje kolko god vi ne verovali u to deli večina hrvatskog naroda :idea:


toliko :bye:
 

Back
Top