na sta obaracate paznju?

Pa muzika naravno, ali bitan je i tekst, mada, mogu da podnesem pesmu sa dobrom muzikom i lošim tekstom, a obrnuto već teže, mislim, može neka i takva da prođe, ali obično je kod izvođača kojima su tekstovi bolji od muzike tako u svim pesmama...a ne mogu sve da ih "progutam", ko razume... :D
 
Trebalo bi da je text dobar, sa odgovarajućom muzikom, tako da ne mogu da odlučim, jedno bez drugoga ne ide.

A shta je sa instrumentalima ?

Naravno da se uvek prvo primeti muzika, tekst je tu da dopuni, ali ne neophodno, postoji mnogo pesama sa svega dve-tri rechenice teksta i to uglavnom beznachajnog, a opet su postale popularne i slushane...A i dobar tekst se primeti kod drugog-treceg slushanja.
 
Sto se mene tice vise sam mislila na to iz koje je dekade ili pravca izvodjac.2000 su najgora decenija muzike
Sto se Tokio Hotela tice, isto kazem i za children of the bottom koji pevaju engleski i etc. mislim da je neumesno da se spominju na ovom topiku, jer su ionako deo muzicke/fashion industrije koja zaradjuje pare svakako samo ne muzikom
 
Nema tu dve strane ili kako pise u uvodnom postu "cinioca"

Zvuk svakog instrumenta i svakog glasa cini jedno delo.
Za mene nema odvajanja....
Naravno podrazumeva se da mislim na one koji pisu i snimaju svoje pesme. One druge ne komentarisem.
A pitanje me podseca na nesto iz teen casopisa, kao: Sta ti je bitnije kod decka, boja ociju ili boja cipela? :lol:
 
Licno kao klinac nisam znao sta madonna peva al mi je bila medju omiljenima..ko zna posle koliko godina sam se udubio u textove pesama ali opet nemaju tu tezinu posto je cista komercijala..recimo da je power of goodbye nesto vredno pomena sto ne lici na nju
 
Licno kao klinac nisam znao sta madonna peva al mi je bila medju omiljenima..ko zna posle koliko godina sam se udubio u textove pesama ali opet nemaju tu tezinu posto je cista komercijala..recimo da je power of goodbye nesto vredno pomena sto ne lici na nju

da ona mi je i bila inspiracija za temu :lol:, ja je volim ali jedva da obracam paznju na tekstove njenih pesama jer su blagi uzas
taj album na kome je power of goodbye je jedini za postovanje
 

Back
Top