treptanje

gost 197611

Aktivan član
Poruka
1.180
E ovako moj drug me je naterao da otvorim ovde temu..... on ima problem, ima potrebu da cesto trepce i hteo je da vas zamoli za savet kako da se odvikne od toga. On je cuo da postoje neki cajevi koji trebaju da se stavljaju na oci i da se drze 10 minuta. Zna li neko nesto vise o tome?
 
moze samo da se nagadja.
najbolje da se javi ocnom lekaru koji ce ga pregledati,u najboljem slucajnu,stavljace vestacke suze,mozda prirodno ima smanjeno lucenje suza,mozda provodi pored kompa dugo vremena,,,,samo nagadjanje.
zato kazem,ocni lekar bi morao da pregleda.
 
fora je u tome da dugo sedenje ispred monitora dovodi do susenja ociju jer mi u tom periodu nesvesno NE TREPCEMO !!! jako dug period,mnogo duzi nego kad bilo sta drugo radimo.
zato postoje posebni programi koji u toku rada na odredjeno vreme izbace poruku bukvalno "TREPNI" cime te opomenu da trepnes.
 
fora je u tome da dugo sedenje ispred monitora dovodi do susenja ociju jer mi u tom periodu nesvesno NE TREPCEMO !!! jako dug period,mnogo duzi nego kad bilo sta drugo radimo.
zato postoje posebni programi koji u toku rada na odredjeno vreme izbace poruku bukvalno "TREPNI" cime te opomenu da trepnes.

kako moze da se oslobodi treptanja osim da ne sedi pored kompa
 
ja prvo put za to cujem
Treptanje u slucaju tvog drugara POZELJNO,to sam htela da kazem,tako da ne treba da pokusava da se oslobodi trptanja nego da trepce sto cesce kako mu se sluzokoza oka ne bi preterano susila !!!
 
E ovako moj drug me je naterao da otvorim ovde temu..... on ima problem, ima potrebu da cesto trepce i hteo je da vas zamoli za savet kako da se odvikne od toga. On je cuo da postoje neki cajevi koji trebaju da se stavljaju na oci i da se drze 10 minuta. Zna li neko nesto vise o tome?

Kao mala imala sam taj problem, nestao je sam od sebe vremenom..
ne znam šta je uzrok, možda neki strah...mislim
da je uzrok psihičke prirode u velikoj meri.
 

Back
Top