Kocka

ja volim da se kockam:manikir:
tablić i jamb (ulog 10dinara)
kockam se i sa državom,igram 2 kombinacije loto-a...i dobijem...šupalj nos do očiju.
moj sin ponekad odigra kladionicu,i to preko neta,i 2 puta dobio (mislim da je balkan bet)
inaće on radi u jednoj kockarnici preko puta železničke stanice,ali se ne kocka na tim aparatima (ni u drugim klubovima)
eto.otvorih dušu.hvala :brus:
 
Ja sam igrao sve, a sada samo slot. To je najblazi stadium kocke, a uvek imam mogucnost lesinarenja, odnosno da unapred znam kad je neko pukao na aparatu i ja da ga istresem :) To kod pokera i ruleta nije moguce...
 
Nikad u zivotu nisam usao u kockarnicu.Sve sto imam stekao sam radom.Mislim bar sto se tice mene nebih tu nebih imao srece.Sta mogu tako mi je zacrtano.
 
pa ako nekoga interesuje sta mislim...
mene uvek zanima sta ko misli.
nikada nisam 'licitirala',niti cu.

a skroz si u pravu sve sto si napisao u vezi toga.na žalost,smatram da mi nismo pravna država,i zato kod nas sve može.

pa i skoro su doneli zakon,i žvakali na sva usta da kockarnice i kladionice ne smeju biti u blizini škola,a pre neki dan je nikla jedna u blizini oš 'radojka lakić' a i brodarska škola je na minut.
 
Ne kockam se, ali na igrama na sreću dobijam uvek, makar zamenu.

E da, ponekad odigram neku fudbalsku kombinaciju za 40-50 dindži. Držim se isključivo one najnepredvidivije 3. lige Engleske, Nemačke....jer se tu nikad ne zna ishod, pa nabadam na intuiciju.
I tu sam dobila par puta na mini ulog po 2-3 hiljadarke. :lol:
 
Ne kockam se, ali na igrama na sreću dobijam uvek, makar zamenu.

E da, ponekad odigram neku fudbalsku kombinaciju za 40-50 dindži. Držim se isključivo one najnepredvidivije 3. lige Engleske, Nemačke....jer se tu nikad ne zna ishod, pa nabadam na intuiciju.
I tu sam dobila par puta na mini ulog po 2-3 hiljadarke. :lol:

Svet se izokreno...zene igraju 3. englesku ligu a ja pojma nemam.
 
:lol: Šta da ti kažem komšija....ne znam ni ja 3. ligu, bila makar i naša, nego uzmem one novine iz kladionice i samo okrenem list na 3 . ligu, a onda počnem da čitam imena klubova....u zavisnosti od toga čije ime mi moćnije zvuči u datom trenutku, na toga se kladim. :lol:
Inače igram samo na krajnje ishode- kec ili dvojka, ništa iz keca u ovo - ono. :mrgreen:
 

Back
Top