zna li neko?

Hoce li iko da odgovori covjeku.... Ne znam koji vam je vrag ali nije vazno, rekao bih da niste raspolozeni... Pored antivirusnog programa kojeg mozda koristis, koristi i jos dva programa koja te da kazem cuvaju od svega i svacega na internetu a znaci pored AV programa uzmi Ad-aware 6 i Zone Alarm.. Posto nisi jos u debelim tokovima ovo ce ti pomoci dok ne shvatis sta je za tebe najbolje.. Poz.
 
Evo ja ću ti reći gde da skineš ove programe. AdAware 6.181 Personal, Plus, Professional možeš da skineš sa www.lavasoftusa.com/support/download/ .Još efikasniji ti je Spybot Search & Destroy. Pre svega je besplatan, a AdAware Plus i Professional se plaćaju.Najnovija verzija 1.3 mi je našla par špijuna a AdAware mi je rekao da nema ništa od njih. Takođe ima i mnogo korisnih alata npr. možeš da namestiš šta da se stratuje sa Windows-om da sigurno obrišeš fajlove itd. Ima prevod na naš jezik. Skini ga sa http://www.safer-networking.org/en/download/index.htm . ZA(koji već hoćeš Free Pro Security Suite) skini sa www.download.com . Tamo već nađi tačan link. Skini sa ovog sajta jer sa www.zonelabs.com prvo moraš da platiš da bi skinuo a trial verzije traju samo 15 dana. Alex.L
 
FROZEN:
Pa propitaj ih kad ti ulaze na HDD dali imaju ulaznice! Ako nemaju posalji to kuci da spava, pa kad skupe pare neka kupe i oni ulaznice.... :lol:
u sustini, ovo je TACAN (mada saljiv) odgovor: ako je IE pravilno podesen, a vlasnik cita sta pise u pop-up prozorima, nece biti nikakvih problema!
 

Back
Top