Тreba mi pomoc, ali od zenskog roda...

jovana@nikola

Početnik
Poruka
1
Jako sam uplasena, nikada do sad mi se ovo nije desilo... Moj dragi i ja smo imali odnose i kada sam dosla kuci na gacicama sam imala dve, tri kapljice krvi, ali nekako rozikaste boje i sada ne znam sta da radim! Da li to znaci da sam trudna? Ili da imam neku infenciju? Da li se nekome ovo ikada dogodilo? Molim vas pomozite mi! :sad2:
 
Kao da je to najveca nesreca koja moze da ih strefi kao posledica seksualnog odnosa.

Dakle,jovana,
najbolje da se sto pre obavestis koje sve stvari mogu da se dese tebi i tvom partneru kao posledica seksa koji upraznjavate.Ti ocigledno ne znas ni kako se ostaje trudna.
Krv koju si videla na gatjicama je verovatno posledica,kao sto rekose gore, malo grubljeg seksa kada se sluzokoza vagine osteti i prokrvari.Ako je to u pitanju,onda to nije strasno i to se svima bar po jednom desilo.
 
Kao da je to najveca nesreca koja moze da ih strefi kao posledica seksualnog odnosa.

Dakle,jovana,
najbolje da se sto pre obavestis koje sve stvari mogu da se dese tebi i tvom partneru kao posledica seksa koji upraznjavate.Ti ocigledno ne znas ni kako se ostaje trudna.
Krv koju si videla na gatjicama je verovatno posledica,kao sto rekose gore, malo grubljeg seksa kada se sluzokoza vagine osteti i prokrvari.Ako je to u pitanju,onda to nije strasno i to se svima bar po jednom desilo.

A posle mnogi pitaju oklen mikrokrvarenja pri seksualnom odnosu...:neutral:
 
Ма видим колико су упућени.:)

Да ли сам трудна, ако имам сукрвицу у секрету након секса?
Да ли смем да попијем 38-у пилулу за ''дан после'' у овом месецу?
Да ли се кондом сме употребљавати при сваком сексуалном контакту?...

Мис'им, мало карикирам, али није далеко од тога!
 

Back
Top