SEKSUALNI PROBLEM MUSKARCA?????????H I T N O

studentkinja

Obećava
Poruka
62
dr,hitno mi je potreban vas odgovor.

sa deckom sam 9 meseci.on je u vojsci.spavali smo prvi put posle 7 meseci jer sam ja tako htela(inace mi je prvi i mnogo se volimo).PROBLEM JE U SEKSU:
mogao je jednom uvece,zatim jednom sutradan popodne i uvece.onda se nismo videli 33 dana i posle toga,u cetvrtak nismo u petak nismo jer mi je rekao,mislim da si mnogo umorna ajde da ostavimo za sutra i u subotu uvece je bilo seksa,zavrsio je za 7-8 minuta,i rekao ne mogu da verujem da sam zavrsio kad je bio najlepse.......i danas je nedelje i opet nije ....nije ni probao a ne da se mucio nego jednostavno nismo se ni skinuli,nismo ni poceli,
PA ME ZANIMA DA LI JE U PITANJU ORGANSKI PROBLEM?INACE DOSTA PUSI,POMALO PIJE I IZUZETNO JE NERVOZNA OSOBA,IMA NESTO VISE OD 21 GODINE.
NASA VEZA JE VRLO OZBILJNA,OBOJE PLANIRAMO ZAJEDNICKI ZIVOT,I MNOGO SE VOLIMO.STA DA RADIM MOLIM VAS MI POMOZITE.A INACE PLANIRAM DA GA I SAMA PITAM,ALI ME PRVO ZANIMA VASE MISLJENJE
 
studentkinja:
dr,hitno mi je potreban vas odgovor.

sa deckom sam 9 meseci.on je u vojsci.spavali smo prvi put posle 7 meseci jer sam ja tako htela(inace mi je prvi i mnogo se volimo).PROBLEM JE U SEKSU:
mogao je jednom uvece,zatim jednom sutradan popodne i uvece.onda se nismo videli 33 dana i posle toga,u cetvrtak nismo u petak nismo jer mi je rekao,mislim da si mnogo umorna ajde da ostavimo za sutra i u subotu uvece je bilo seksa,zavrsio je za 7-8 minuta,i rekao ne mogu da verujem da sam zavrsio kad je bio najlepse.......i danas je nedelje i opet nije ....nije ni probao a ne da se mucio nego jednostavno nismo se ni skinuli,nismo ni poceli,
PA ME ZANIMA DA LI JE U PITANJU ORGANSKI PROBLEM?INACE DOSTA PUSI,POMALO PIJE I IZUZETNO JE NERVOZNA OSOBA,IMA NESTO VISE OD 21 GODINE.
NASA VEZA JE VRLO OZBILJNA,OBOJE PLANIRAMO ZAJEDNICKI ZIVOT,I MNOGO SE VOLIMO.STA DA RADIM MOLIM VAS MI POMOZITE.A INACE PLANIRAM DA GA I SAMA PITAM,ALI ME PRVO ZANIMA VASE MISLJENJE

Nemoj da očajavaš i činiš preuranjene zaključke...Mnogi se jako teško privikavaju na vojnički život, pate zbog toga, a to se odražava i na libido...
Pozz
 
Organski nije, nešto je u mislima.
Moraš imati strpljenja. Pokušaj, ali blago, bez ikakve agresivnosti doznati šta ga muči.
Odnos dvoje ljudi je kompleksan i gradi se godina uz obostrano uvažavanje i toleranciju.
A možda su vam seksualne potrebe skroz različite, a to je tek problem koji treba uskladiti. Svako je različit, a i potrebe za seksom variraju od dana do dana. A i fizička razdvojenost čini svoje.
 
Mislim da je u pitanju mlada osoba, koja nije bila previse seksualno aktivna.
Jeste da kod nas muskarci se cesto postavljaju da su najbolji u krevetu cim prvi put spavaju sa zenom ali...
Daj mu malo prostora, uostalom postoje momci kojima se ne vrti sve oko seksa a imati seksualni odnos jednom u par dana je za njih dovoljno.
Samo polako bez dizanja nepotrebne panike, probajte oboje da sa opustite, malo istrazujte, mazite se...docice sve to na svoje mesto.
 

Back
Top