koliko je bitno obrazovanje

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Iam jos jedno pitanje za savremene muskarce...Koliko vam je bitno obrazovanje zene sa kojom ste u vezi, konkretno misleci na skolu ili fakultet koji je zavrsila...Na stranu koliko je (ne)inteligentna...samo eto cisto zbog pitanja u nekom drustvu ili vec gde "cime se bavi gospodja doticna"...to pitam jer postoje muskarci kojima je to bitno...licno smatram da nivo treba da trazi nivo zbog medjusobne dobre komunikacije u izvesnim situacijama ali ima onih koji se pale samo na estetiku stoisto ne mogu da osudjujem jer sve zavisi u kakvom se drustvu krecu :D
 
spremas se da batalis skolu ili da je upises...?

muskarci vole zadovoljne zene...zadovoljstvo moze da im donosi i PHD diploma i kuvanje slatkog....uopste nije bitno....
probaj da radis stvari zbog sebe....a ne zbog toga da se nekom svidis....
 
anakin:
spremas se da batalis skolu ili da je upises...?

muskarci vole zadovoljne zene...zadovoljstvo moze da im donosi i PHD diploma i kuvanje slatkog....uopste nije bitno....
probaj da radis stvari zbog sebe....a ne zbog toga da se nekom svidis....
Najgore je to sto ja dobijam ideje za teme i zapocnem ih da bi se drustvo ovde lepo zabavilo i malo opustilo a oni ti odma nalepe da imas problem i da trazis odgovor i savet...Licno se ne radi o meni vec uopste o stavu prema opisanoj situaciji a ako bas hocete mislim da sam kompletna u svemu i po obrazovanju i po tom kako rece neki kuronjic ovde mrdanju...Ali posle mrdanja nije dovoljno samo se okrenuti i zaspati zar ne? Ko je razumeo shvatice :wink:
 
ariela:
anakin:
spremas se da batalis skolu ili da je upises...?

muskarci vole zadovoljne zene...zadovoljstvo moze da im donosi i PHD diploma i kuvanje slatkog....uopste nije bitno....
probaj da radis stvari zbog sebe....a ne zbog toga da se nekom svidis....
Najgore je to sto ja dobijam ideje za teme i zapocnem ih da bi se drustvo ovde lepo zabavilo i malo opustilo a oni ti odma nalepe da imas problem i da trazis odgovor i savet...Licno se ne radi o meni vec uopste o stavu prema opisanoj situaciji a ako bas hocete mislim da sam kompletna u svemu i po obrazovanju i po tom kako rece neki kuronjic ovde mrdanju...Ali posle mrdanja nije dovoljno samo se okrenuti i zaspati zar ne? Ko je razumeo shvatice :wink:


A sto ti nakon "mrdanja" predajes filozofiju? :shock:
 
mile kuronjic:
ariela:
anakin:
spremas se da batalis skolu ili da je upises...?

muskarci vole zadovoljne zene...zadovoljstvo moze da im donosi i PHD diploma i kuvanje slatkog....uopste nije bitno....
probaj da radis stvari zbog sebe....a ne zbog toga da se nekom svidis....
Najgore je to sto ja dobijam ideje za teme i zapocnem ih da bi se drustvo ovde lepo zabavilo i malo opustilo a oni ti odma nalepe da imas problem i da trazis odgovor i savet...Licno se ne radi o meni vec uopste o stavu prema opisanoj situaciji a ako bas hocete mislim da sam kompletna u svemu i po obrazovanju i po tom kako rece neki kuronjic ovde mrdanju...Ali posle mrdanja nije dovoljno samo se okrenuti i zaspati zar ne? Ko je razumeo shvatice :wink:


A sto ti nakon "mrdanja" predajes filozofiju? :shock:
Cuti kad bi poludela i dosla u taj tvoj Nis pamtio bi mrdanje celog zivota :wink: no nije mi ni usput...
 
e...pa nisi se lepo izrazila u topicu...
dakle...bitno je da vam se komunikacija ne svodi na jeftine "kafana-na autobuskoj stanici Prokuplje" sexualne asocijacije....
dakle da imate vrlo dobru, svestranu komunikaciju....da vam se poklapaju interesovanja....ali ne sva....kako bi ipak imala i svoj svet...
prosti flertovi ne dolaze u obzir...bar shto se mene tiche...shto naravno nije pravilo...primer za to su pune kafane na gore navedenim i slichnim stanicama.....
zakljuchak
bitno je da se ja i ona kapiramo.....
a-haaa.....evo sada sam prochitao ceo topic..pazljivo....pa da...neshto mi je ipak bilo zashkripalo....
pitanje je glupo (tj. ako zelish neki ozbiljniji odgovor)....
profesorka matematike na PMF-u...komshinica...ima muza koji nema fax...vec radi kao dechiji animator....i lik je totalni car....
dalje.....ortak koji je genije za telekomunikacije ima zenu koja je "obichna" medicinska sestra.....slazu se fenomenalno.....itd...
elitna drushtva....ona prava...nece da te pitaju ko si i shta si....odnosno to i nije toliko bitno...bitna je energija...koliko ces prichom uspeti da ih zavedesh....naravno i bruto godishnje :lol: ....
ono shto imash najbolje iskoristi...niko nije ishao istim putem kojim si ti ishla...tako da je tvoje iskustvo dragoceno....ukoliko umesh da ga prilagodish njihovim ushima...
naravno mozda se neko ceo zivot trudio da radi ono shto i drugi...da bude isti...u tom sluchaju komunikacija ce se zasnivati na kurtoaziji.....
nasha "elita" je smeshna....ako uopshte imash zelju da ih upoznash....roditelji???....svashta....itd...
kao shto rekoh vruce ti je pa pitash gluposti.. :wink:
 
goodday:
e...pa nisi se lepo izrazila u topicu...
dakle...bitno je da vam se komunikacija ne svodi na jeftine "kafana-na autobuskoj stanici Prokuplje" sexualne asocijacije....
dakle da imate vrlo dobru, svestranu komunikaciju....da vam se poklapaju interesovanja....ali ne sva....kako bi ipak imala i svoj svet...
prosti flertovi ne dolaze u obzir...bar shto se mene tiche...shto naravno nije pravilo...primer za to su pune kafane na gore navedenim i slichnim stanicama.....
zakljuchak
bitno je da se ja i ona kapiramo.....
a-haaa.....evo sada sam prochitao ceo topic..pazljivo....pa da...neshto mi je ipak bilo zashkripalo....
pitanje je glupo (tj. ako zelish neki ozbiljniji odgovor)....
profesorka matematike na PMF-u...komshinica...ima muza koji nema fax...vec radi kao dechiji animator....i lik je totalni car....
dalje.....ortak koji je genije za telekomunikacije ima zenu koja je "obichna" medicinska sestra.....slazu se fenomenalno.....itd...
elitna drushtva....ona prava...nece da te pitaju ko si i shta si....odnosno to i nije toliko bitno...bitna je energija...koliko ces prichom uspeti da ih zavedesh....naravno i bruto godishnje :lol: ....
ono shto imash najbolje iskoristi...niko nije ishao istim putem kojim si ti ishla...tako da je tvoje iskustvo dragoceno....ukoliko umesh da ga prilagodish njihovim ushima...
naravno mozda se neko ceo zivot trudio da radi ono shto i drugi...da bude isti...u tom sluchaju komunikacija ce se zasnivati na kurtoaziji.....
nasha "elita" je smeshna....ako uopshte imash zelju da ih upoznash....roditelji???....svashta....itd...
kao shto rekoh vruce ti je pa pitash gluposti.. :wink:
Mozda ja pitam gluposti a ni ti bolje ne odgovaras iskreno receno...jer da si malo pazljivije procitao ili da zaista zelis da ukljucis deo mozga primetio bi bar izmedju redova da se ja ne slazem sa tim u svakom slucaju jer mislim da i ti parovi koje si nabrojao naravno iako nisu po stepenu obrazovanja jednaki imaju i te kako dobru komunikaciju...ima slucajeva gde zaista ne vredi da ti zena ili muz bud i doktori nauka ako nemaju o cemu da pricaju...Ja znam da ima dosta njih koji na to gledaju...da im partner bude jednak poobrazovanju...da rezimiram i konacno ubedim filozofe da smatram da je bitno da nam onaj sa kim zivimo ili se zabavljamo bude zaista sirok u prici da ume da nam bude interesantan ne samo po "mrdanju" vec i po mnogo cemu a ovi koji gledaju sta je ko neka se pronalaze...to je samo bilo moje licno interesovanje sta se misli...i necu da se ubedjujem vise jer cu stvarno ispasti glupaca nastavim li da se verbalno prepisujem sa slicnima...
 
ariela:
mile kuronjic:
ariela:
anakin:
spremas se da batalis skolu ili da je upises...?

muskarci vole zadovoljne zene...zadovoljstvo moze da im donosi i PHD diploma i kuvanje slatkog....uopste nije bitno....
probaj da radis stvari zbog sebe....a ne zbog toga da se nekom svidis....
Najgore je to sto ja dobijam ideje za teme i zapocnem ih da bi se drustvo ovde lepo zabavilo i malo opustilo a oni ti odma nalepe da imas problem i da trazis odgovor i savet...Licno se ne radi o meni vec uopste o stavu prema opisanoj situaciji a ako bas hocete mislim da sam kompletna u svemu i po obrazovanju i po tom kako rece neki kuronjic ovde mrdanju...Ali posle mrdanja nije dovoljno samo se okrenuti i zaspati zar ne? Ko je razumeo shvatice :wink:


A sto ti nakon "mrdanja" predajes filozofiju? :shock:
Cuti kad bi poludela i dosla u taj tvoj Nis pamtio bi mrdanje celog zivota :wink: no nije mi ni usput...


You are welcome in my city. :wink:
 
eeeeeee....evo, zadje sunce pa sada jasnije vidim stvari...
"ariela" je htela da poruchi da je otkrila neshto neverovatno...imala je "otvaranje" i pozelela da ga podeli....dakle:" bitno je da mozete da prichate sa svojim partnerom...pored redovnog i dobrog sexa".....
tako da znate...svi vi koji zasnivate vezu samo na jednoj od te dve stvari.....
POTREBNE SU OBE!!!!!!!!
hvala josh jednom....sada mi je sve sharenije...
ode "pleasantville" u propast.... :?
 
Sto se tice obrazovanja in general, moj tata kaze da zna gomnilu ljudi koji su puni k`o brod ali nikako ne mogu da prezale i da suzbiju stid sto nisu zavrsili fakultete i da se u drustvu fakultetski obrazovanih ljudi uvek osecaju malo nesigurno iako imaju para. Jednom sam slusala prof. dr Jovana Marica kako je na pitanje kakva treba zena da bude dodao jos i da muskarcu treba zena koja je takva "da je se nece postideti". E sad, nekoga ce biti blam da bude sa extra pametnom zenom koja i ne izgleda nesto dok ce neko drugi gledati da pored sebe ima dobru ribu za kojom ce balaviti svi zivi a obrazovanje i nije tako bitno. Valjda je bitna komunikacija i medjusobni odnos. Moja drugarica je zavrsila bk faks (ne napadajte me odmah svi koji su ga zavrsili) a mislim da je, bar kada je obrazovanju rec, na nivou srednje strucne skole i svima je njen faks i njenih 13 polozenih ispita od oktobra do juna izuzev januara i februara kad nije ucila, presmesno. Ipak, ona ima faks i niko ne moze da kaze da je na nizem nivou obrazovanja. S druge strane, imam super pametnu i svestranu drugaricu koja o svemu moze da prica a nije zavrsila faks. Mislim da bi nekog muskarca sa diplomom fakulteta ipak mentalno vise zadovoljila ova druga a verovatno bi svakom bilo draze da u drustvu kaze da ima fakultetski obrazovanu zenu.
 
Milena26:
...E sad, nekoga ce biti blam da bude sa extra pametnom zenom koja i ne izgleda nesto dok ce neko drugi gledati da pored sebe ima dobru ribu za kojom ce balaviti svi zivi a obrazovanje i nije tako bitno...

jednostavnije receno - svima je u cilju da pored sebe imaju dobru ribu
:D :wink:
salu na stranu... mislim da obrazovanje nije presudno, ali igra vaznu ulogu... ne verujem da ljude koje nemaju slicne ambicije u zivotu i ne neguju slicne vrednosti moze u zivotu da veze nesto osim seksa... [ajde, dobro, u 90% slucajeva je tako, cast izuzecima]
verujem da je 90% ljudi sposobno da zavrsi (neki) fakultet... pitanje je imaju li ambicije za to
 
Milena26:
Sto se tice obrazovanja in general, moj tata kaze da zna gomnilu ljudi koji su puni k`o brod ali nikako ne mogu da prezale i da suzbiju stid sto nisu zavrsili fakultete i da se u drustvu fakultetski obrazovanih ljudi uvek osecaju malo nesigurno iako imaju para. Jednom sam slusala prof. dr Jovana Marica kako je na pitanje kakva treba zena da bude dodao jos i da muskarcu treba zena koja je takva "da je se nece postideti". E sad, nekoga ce biti blam da bude sa extra pametnom zenom koja i ne izgleda nesto dok ce neko drugi gledati da pored sebe ima dobru ribu za kojom ce balaviti svi zivi a obrazovanje i nije tako bitno. Valjda je bitna komunikacija i medjusobni odnos. Moja drugarica je zavrsila bk faks (ne napadajte me odmah svi koji su ga zavrsili) a mislim da je, bar kada je obrazovanju rec, na nivou srednje strucne skole i svima je njen faks i njenih 13 polozenih ispita od oktobra do juna izuzev januara i februara kad nije ucila, presmesno. Ipak, ona ima faks i niko ne moze da kaze da je na nizem nivou obrazovanja. S druge strane, imam super pametnu i svestranu drugaricu koja o svemu moze da prica a nije zavrsila faks. Mislim da bi nekog muskarca sa diplomom fakulteta ipak mentalno vise zadovoljila ova druga a verovatno bi svakom bilo draze da u drustvu kaze da ima fakultetski obrazovanu zenu.
Eto vidite kako me jedna pametna devojka razume...zalosno je sto velikoj gomili vas muskaraca "mrdanj2 kako rece jedan tu predstavlja ponos o kome on moze pricati...koga jos danas boli uvo za pamet...samo smeta...
 
dr. Jovan Maric....pogreshno shvacen....
zena ne moze da te obruka onim shto jeste.....zato shto si je izabrao kao takvu....
ali moze njena proshlost koju je krila....
dakle radi se u frazi....milena26 nisi shvatila ideju....ili si je ubacila u pogreshan kontext...shto mu dodje na isto

za arilelu....a moze i za milenu26 (poshto ser lepo razumete)

nemam pojma u kakvom se drushtvu krecete....ali mozda bi vam pomogla promena vazduha....
otkrile ste malogradjansko razmishaljanje pa vas je ono zaprepastilo....
dakle....menjajte vazduh...ako mozete
 
divlja-u-srcu:
Goody , sto me coooliras???? :?

divlja-u-srcu:
goodday:
dakle da imate vrlo dobru, svestranu komunikaciju....da vam se poklapaju interesovanja....ali ne sva....kako bi ipak imala i svoj svet...
bitno je da se ja i ona kapiramo.....
bitna je energija...koliko ces prichom uspeti da ih zavedesh... :wink:

Jel' ti to pricas o nama dvoma????? 8)
da.....ja to pricham o nama dvoma....
alex!!!!...nema ljutish :wink:
 
Po mom misljenju bolje ce se sloziti pametan i glupaca ili glupan i pametnica (mudrica).Podsecam (+=-) i (-=+).Imamo mnostvo brakova koji su propali zbog pametovanja, to jest on ne popusta ona ne popusta u svojim misljenjima i onda obavezno sledi razlaz. :idea:
 

Back
Top